Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

FS n520 vs FS n560

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
djidji

djidji

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.06.2004
Vreau sa imi cumpar un PDA si nu ma pot hotari intre FS n520 si FS n560.
Intrebarea este: se simte diferenta intre rezolutiile celor doua la navigarea pe internet, astfel incat sa se justifice diferenta de bani ?
Multumesc anticiopat!

#2
lord_dark

lord_dark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 14.12.2003
Up ma intereseaza si pe mine raspunsul.

#3
emilxmx

emilxmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.11.2006
Eu am avut n520 si am trecut la n560. Avantaje majore la 560: processorul dublu fata de 520, are bluetooth spre deosebire de 520 care nu are. In cutia lui 560 primesti un home holder, si cablul de usb host. La 520 nu primesti asa ceva (nici nu stiu daca 520 suporta usb host... probabil ca suporta, dar nu ai cablu). La fel, 560 are in cutie si un touch pen de rezerva. Si nu in ultimul rand, 560 are rezolutia mai mare.

View Postlord_dark, on Jan 13 2007, 07:06, said:

Up ma intereseaza si pe mine raspunsul.


#4
lord_dark

lord_dark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 14.12.2003
Multumim, dar nu ai raspuns la intrebarea esentiala, ce da titlul topicului, se simte diferenta de rezolutie pe internet ?

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
nu prea. eu am avut n520 si acum am n560 si nu vad nici o diferenta. mi-am luat n560 pentru noul procesor , care este super btw. dar si pentru claritatea mult laudatului ecran. cam naspa ca la FS tot trebuie sa dau banii pe accesorii , holder auto , incarcator auto care la altele vin gratuit...

#6
emilxmx

emilxmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.11.2006
Evident ca se simte diferenta. Practic, incape mai mult continut pe display.

View Postlord_dark, on Jan 14 2007, 14:11, said:

Multumim, dar nu ai raspuns la intrebarea esentiala, ce da titlul topicului, se simte diferenta de rezolutie pe internet ?


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate