Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

Siemens C65

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
migueltheone

migueltheone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.12.2006
Daca tot e topicul cu siemens c65, stie careva care e phone code default pentru siemens c65 ?

#20
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,884
  • Înscris: 03.02.2005
Ai incercat 1234 ?

#21
spawnX

spawnX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 10.02.2007

View Postlikudio, on Oct 16 2006, 17:40, said:

Am un telefon Siemens C65. De curand am cumparat un cablu de date pentru el, KORACELL. L-am conectat la calculator... dar acesta nu a zis nimic. Am conectat si telefonul, acelasi lucru. Apoi am intrat pe CD si am instalat driverele de profilic USB to Serial ce erau pe el.... dupa un restart, l-a vazut si s-a instalat. Am verificat asta, daca scot cablul din USB de la calculator, face sunetul acela de "Device Disconnected" (Respectiv Connected). Dar... spre surprinderea mea pe nu era nici un soft pe CD.Am citit pe ambalajul cablului unde scria ca softul poate fi descarcat de pe www.koracell.ro . Zis si facut! Am downloadat Mobile Edit si l-am instalat. Am incercat sa fac tot posibilul, am ales portul, l-am deselectat, l-am mutat si s-a instalat iar, i-am dat cu wizard.... si nimic. Nici o posibilitate de a intra pe telefon sa-mi scot pozele si altele. Cand ii dadeam detect phones, scana portul si nimic. Am incercat aceiasi procedura pe un Laptop cu Win98.... si tot nimic. Ce pot sa fac? Stiti metode alternative prin cablu de date? Pentru ca eu am ramas in pana de idei, si chiar am nevoie de pozele alea... MS Mult
Instaleaza Windows ME sau ceva mai recent (2000,XP,Vista)...poate o sa mearga. :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate