Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...
 

Visual Studio .net si DBF-urile...

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Emilian

Emilian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 02.10.2003
Nu am gasit un forum de programare (is nou pe aicea) asa ca daca am gresit locul, scuze, poate ma indreptati voi unde trebe.
As vrea sa ma conectez la baze de date FoxPro (dbf-uri) in VS.Net si nu am gasit solutia... MS nu ofera suport decat pentru SQL Server, Access, Oracle si... altele, insa nu si pentru DBF. Am vazut acolo conectare prin ISAM, insa nu am reusit sa ma conectez la DBF.
E ceva ce imi scapa, sau intr-adevar nu exista suport pentru conectarea la DBF-uri ?

Eh, asta e deja al doilea post :) intr-o zi. Si daca tot m-am intaratat gasind un forum romanesc de soft (nush de ce nu l-am gasit mai devreme) si am access la el, tineti-va bine la cate am de spus :)

Multumesc !

#2
bogdandaniel

bogdandaniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 02.08.2002
Forumul pentru net era un pic mai jos in pagine (Programare-.NET).
Solutia folosesti ODBC.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate