Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Runaway a road adventure

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
nela

nela

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 14.09.2003
Este cu adevarat Runaway un adventure pe masura? cel putin eu ma asteptam la mai mult. feelingul aproape nu exista, personajele au caracter slab si in chapter 2 apar bug-uri. In rest
grafika e ok cu toate ca engineul e umpik "old fashion".

#2
FlakShell

FlakShell

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 306
  • Înscris: 16.10.2002
Mie mi-a placut. Tocmai ca e old-fashion. M-am saturat de generatia noua de adventure-uri cu personaje din poligoane, 2D rulez anytime !
Ce mi s-a parut nasol, si asta nu mai intra la old-fashion e faptul  ca de ex. iei un bisturiu din geanta doctorului, si pe urma daca incerci sa iei, zice "nu mai e nimic de luat". Mai tirziu daca te intorci acolo, si incerci iar sa iei scoti o foarfeca parca. La old-fashion, puteai sa iei toate obiectele de la inceput, nu puteai sa le utilizezi decit la timpul potrivit. La asta nu poti sa le iei, nici sa le utilizezi decit la timpul potrivit. Chestia asta m-a facut sa pierd ceva timp cu el la niste faze.

#3
nela

nela

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 14.09.2003
pana acum cred ca la feeling si concept The longest journey  sta cel mai bine

#4
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 122.792
  • Înscris: 07.02.2003
E super jocul, imi aduce aminte putin de Syberia...

#5
MikeX

MikeX

    Banned

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 128
  • Înscris: 28.11.2001
dap, foarte dragut. pacat ca imi da eroare la chapter two, cand incerc sa schimb cateva cuvinte cu nebuna aia de tipa care restaureaza antichitati! eh, nu l-am decat dintr-o sursa mai piratata, asta cred ca e cauza. :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate