Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...
 Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 

baza de date cu cartile din biblioteca

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
"Component Msflxgrd.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid" ?

Da stiu in mod normal trebuia s-ti du si un seup .... o gasesti in VS 6.0 ... sau cred ca poti sa o iei si de pe net ... si dupa aia o inregistrezi .... daca nu gasesti da un semn

#20
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003
Ai reusit  ?????

#21
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
In directorul "setup" nu este nici un fisier. O sa mai caut pe net sa vad care e treaba, acum nu prea am avut foarte mult timp. Sunt foarte curios sa vad si  programul asta, ca sa stabilesc ce voi folosi de acum incolo pentru introducerea cartilor intr-o baza de date.

#22
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
In directorul "setup" nu este nici un fisier. O sa mai caut pe net sa vad care e treaba, acum nu prea am avut foarte mult timp. Sunt foarte curios sa vad si  programul asta, ca sa stabilesc ce voi folosi de acum incolo pentru introducerea cartilor intr-o baza de date.

Ti-l trimit eu  ....

punel in c:windowssystemsystem32
si apoi dai un StartRun ....comanda

regsvr32 "c:windowssystemsystem32msflxgrd.ocx"

Dupa asta ar trebui sa-ti mearga ;)

Attached Files



#23
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Merge... e dragut, dar eu as fi vrut mai multe optiuni. Se pare ca raman la bookcolector. Oricum, multumesc mult pentru efort; raman dator cu o bere ;)

#24
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
Merge... e dragut, dar eu as fi vrut mai multe optiuni. Se pare ca raman la bookcolector. Oricum, multumesc mult pentru efort; raman dator cu o bere ;)

Multzumesc pentru apreciere .... berea trimite-o printr-un e-mail
;) ;) ;)

#25
Netu

Netu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 03.07.2003
Nene Iris_ dar ce biblioteca ai?
Vrei o chestie misto?
Identificare automata a cartilor cu scanere pentru coduri de bare, imprimante pentru coduri de bare. Imprumut, gestiune, tot. A si sa nu uit CCTV, PIR, senzor de incendiu, sensor de umiditate!

Ce zici te intereseaza un asemenea sistem pentru biblioteca ta?
E gratis!

Glumeam,
Bafta

Netu

#26
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002

Quote

Originally posted by Netu
Nene Iris_ dar ce biblioteca ai?
Vrei o chestie misto?
Identificare automata a cartilor cu scanere pentru coduri de bare, imprimante pentru coduri de bare. Imprumut, gestiune, tot. A si sa nu uit CCTV, PIR, senzor de incendiu, sensor de umiditate!

Ce zici te intereseaza un asemenea sistem pentru biblioteca ta?
E gratis!

Glumeam,
Bafta

Netu

Not funny...  cand e vorba de carti, fac mai urat decat la cduri sau la calc...  am carti care costa de zeci de ori mai mult decat tot calculatorul... si in plus, nu e numai valoarea financiara la mijloc  ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate