Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

o recomandare

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006
As dori sa-mi recomandati niste tastaturi pe contacte, nu pe folii, ceva bune, simple.Eu am una acasa e super, e simpla numai ca-mi lipseste butonul Windows in rest merge super, am o viteza la scrie foarte buna.Daca mi-ati putea da ceva recomandari as fi incantat sa le vad.10x
PS: Si as vrea si ceva modele cu tastaturi de top, dar nu nu stiu cat de scumpe.Eventual cele mai tari firme in domeniul tastaturilor si mouse-urilor.
10x again ;)

#2
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Habar nu am daca cei de la microsoft au tastaturile pe contacte sau pe folii dar sunt cele mai bune !!!
Natural Ergonomic Keyboard 4000 - este un pic "ciudata' dar este o tastatura de top ( recunosc ca si pret ..... )
Cei de logitec au si ei modele ' de top" in ceea ce priveste pretul, dar si calitatea.

#3
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006
PS : titlu la topic nu este numai pt "o recomandare" (una bucata :D ) . 10x :P

#4
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Dar citi bani esti dispus sa investesti?
Tastaturile bune si fiabile au preturi care uneori trec de 1 milion!!

#5
octizip

octizip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 24.03.2006
tastaturile pot sa treaca chiar si de mai mult...
de exemplu logitech g15 care e un sac de gadgeturi si functii...
eu as preferea saitek eclipse.... e foarte buna si pretul este ok.
iar la mouse.... am avut cam tot ce e logitech, dar nu am tinut inca in mana un razer.... iar despre razer am auzit ca e un brand foarte bun la fiabilitate si nu numai.....

#6
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006

View Postradu72, on Aug 31 2006, 16:37, said:

Dar citi bani esti dispus sa investesti?
Tastaturile bune si fiabile au preturi care uneori trec de 1 milion!!
In jur de 30 Euro, deci cam un milion.Fiti atenti, deci in primu' si primu' rand imi trebuie sa fie pe CONTACTE (pt ca e mai buna), si am nevoie ca am viteza mai mare la scris.

#7
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006

View Postoctizip, on Sep 5 2006, 19:53, said:

tastaturile pot sa treaca chiar si de mai mult...
de exemplu logitech g15 care e un sac de gadgeturi si functii...
eu as preferea saitek eclipse.... e foarte buna si pretul este ok.
iar la mouse.... am avut cam tot ce e logitech, dar nu am tinut inca in mana un razer.... iar despre razer am auzit ca e un brand foarte bun la fiabilitate si nu numai.....
:coolspeak: ! e super tare Logitech G15 !! Butoanele alea's numai chiar pt. jocuri ? sau le pot folosi si de exemplu pt  Y! Mess, Winamp etc.Mi-ar place o tastatura ca asta numai daca butoanele alea "G" is numai pt jocuri eu nu prea ma joc :D ca am trecut de joace, numai ca mai bag si eu cate-un CS, asa din cand in cand, O tastatura ca asta e faina :) mai sunt si alte modele care au LCD?1sn.

#8
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Din cite stiu eu nu. Dar chiar esti convins ca daca iti vei lua un G15 vei face o "afacere"? G 15 este mai scumpa de 30 de euaro si parerea mea este ca nu se merita un astfel de pret cu tot lcd-ul ei!!

#9
thcthc

thcthc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 294
  • Înscris: 25.06.2006

View Postradu72, on Sep 8 2006, 16:37, said:

Din cite stiu eu nu. Dar chiar esti convins ca daca iti vei lua un G15 vei face o "afacere"? G 15 este mai scumpa de 30 de euaro si parerea mea este ca nu se merita un astfel de pret cu tot lcd-ul ei!!
poi mie deobicei imi place sa am ultimele gadget-uri :D dar oricum imi trebuie o tastatura cum va fi ea dar macar sa fie pe contacte ca alea's bune :)

#10
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Cum crezi dar sa stii ca nu mereu gadget-urile reprezinta cea mai buna solutie. Rolul lor este de .... gadget-uri si cam atit.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate