Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sistem de navigatie GPS PNI L710 ...

OnePlus Watch 2

Cea mai aproape statiune pe plaja...

[UNDE] Prelungitor cablu 3-PINI
 Duminica, "sportivii ♧&...

Infecția cu virusul Epstein-Barr

Metropola lui Pandele se orientea...

oprirea taximetristilor pe singur...
 Curatat viniluri. Cand? Cum? Cu ce?

Ajutor informații Bucure5...

Poor Things - 2023

Delphin Palace vs Sunis Elita
 Apartament 3 camere, proprietari ...

An constructie bloc din Bucuresti

Masina de spalat rufe Slim Beko W...

Sfat achizitie telefon dimensiuni...

sistem audo 5.1

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

mYgu

mYgu

Junior Member

• Grup: Members
Doresc sa achizitionez un sistem audio 5.1 + placa de sunet pentru sistem, si dak puteti sa imi dati niste linkuri si ceva comentarii dak se poate pentru ca sunt confuz.

Edited by mYgu, 27 August 2006 - 23:29.

Saint666

Saint666

Member

de cati bani dispui ?

amrita

amrita

Junior Member

Daca vrei ceva la un pret redus iti recomand Genius Home Theatre 5.1. Are 120W, carcase din lemn, sunet bun telecomanda design placut. Eu din astea folosesc si imi plac. Cred ca acuma sunt pe la 3-4 mil.

Daca dispui de mai mult baga-te pe un Creative LOGITECH Z-5500 5.1 THX   505 W RMS   Subwoofer lemn si 5 sateliti   Remote Control   Dolby® Digital & DTS® Hardware Decoding le gasesti pe la 16 mil.

sebastian98

sebastian98

Active Member

Mah depinde ce buget ai daca vrei ceva mai ieftin iti recomandt Logitech X-530 sau un Creative Inspire T5900 sau daca ai mai multi bani (aprox. 15 mil) iti recomand Logitech Z-5500 505W THX certificat, SAU UN cREATIVE GigaWorks

burebista

burebista

Manic Miner

• Grup: Senior Members
Empire R-501D.
Placa de sunet iar e in functie de bani: de la un Audigy SE la un M-Audio 7.1 Revolution.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate