Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 

Decizia actionarului unic

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
mihaelas

mihaelas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.07.2006
Buna.
As vrea sa adaug un nou cod CAEN si am inteles ca trebuie sa scriu o decizie a actionarului unic. Stiti cumva cum ar trebui sa sune aceasta? Exista un format tip sau formulari speciale? La dispera cei de la RC, cum le scot informatiile cu clestele. Ma puteti indruma cumva?

Cu mii de multumiri.
MihaelaS

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,685
  • Înscris: 26.11.2001
E o decizie, nu exista formular.

In cazul de fata tu sutezi, tu dai cu capu'

#3
xnick

xnick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 05.12.2001
Uite aici de ce sa trag pe fund cei de la reg. com... Te rezolva pentru un 420.000 lei.

Attached Files



#4
mihaelas

mihaelas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.07.2006

 xnick, on Aug 14 2006, 13:53, said:

Uite aici de ce sa trag pe fund cei de la reg. com... Te rezolva pentru un 420.000 lei.

Baietzi finutzi, RC-ul asta! ieftini, taica!

Si totusi, revenind, ma gandeam ca ar putea suna ca o hotarare de genul : xxx, legitimat cu ......, actionar unic la ....., RC, J..... decid adaugarea urmatorului cod CAEN.... data, semnatura? Cum vi se pare?

Mihaela

#5
lmaster

lmaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 27.05.2006
Daca astepti 5 minute pana o gasesc eu in calc, o trimit. Vrei PM sau postata pe forum?


 lmaster, on Aug 14 2006, 15:05, said:

Daca astepti 5 minute pana o gasesc eu in calc, o trimit. Vrei PM sau postata pe forum?

Uite ca am facut altul... acolo unde e cu rosu schmbi tu cu ce vrei, eu am pus doar ca exemplu.
Neaparat sa lasi chestia aia cu "semnatura privata", altfel te trimit la notar.

A, si vezi sa nu depaseasca 16 randuri, ca altfel platesti mai mult la publicarea in M.Oficial.

Bafta!

Attached Files



#6
mihaelas

mihaelas

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 24.07.2006

 lmaster, on Aug 14 2006, 15:12, said:

Daca astepti 5 minute pana o gasesc eu in calc, o trimit. Vrei PM sau postata pe forum?
Uite ca am facut altul... acolo unde e cu rosu schmbi tu cu ce vrei, eu am pus doar ca exemplu.
Neaparat sa lasi chestia aia cu "semnatura privata", altfel te trimit la notar.

A, si vezi sa nu depaseasca 16 randuri, ca altfel platesti mai mult la publicarea in M.Oficial.

Bafta!


Iti multumesc mult, m-ai salvat.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate