Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

Benq P30 sau Sagem MyX 6-2

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
r3fugiatu

r3fugiatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 16.07.2006
deci...ce sa aleg Benq P30 sau Sagem MyX 6-2???

#2
S@BYN

S@BYN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 15.06.2006
hehehe... intrebarea e la ce ai folosi telefonul P30 .... Are symbian ... camera slaba.... are procesor.. .un avantaj .. in rest nu vad vre`un avantaj ... dak tu nu ai ce face cu symbianu ... shi preferi o camera buna ( 1.3 Mp Sagem ) in difuzor ... un sunet tare shi clar... in casti un bass super .... ehe.. are shi sagem punctele slabe... viteza procesorului slaba...dar na... depinde...dak il folosesti la afaraceri :) merita un P30 .. dar dak e doar un moft itzi recomand... Samge MyX 6-2 am avut eu ;)

#3
r3fugiatu

r3fugiatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 16.07.2006
pai camera...nu prea ma intereseaza...am camera digitala...deci nu am nevoie de camera excelenta la telefon...sunetul...la benq este stereo...difuzor 0.3 watt...deci cred ca e bun...la sagem stiu ce este bun...in rest...ma intereseaza symbianul pentru...internet,mail,messenger...eventual pt. GPS

#4
S@BYN

S@BYN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 15.06.2006
Parearea mea...difuzorul de la sagem e mai bun ... am vazut ambele telefoane ...eh ... sagem campionu meu :) dintre astea 2... cu exceptzia symbianului :)

#5
r3fugiatu

r3fugiatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 16.07.2006
benq-ul cum se comporta...se misca bine??...e confortabil cand il tii in mana??..cum ar sta in buzunar??nu e prea mare?

#6
S@BYN

S@BYN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 15.06.2006
Se misca bine .. nu prea e confortabil e marisor... in buznar.. parka am 2 pachete de tigari :)) in rest e ff bun shi benq ... alegerea ta :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate