Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Ce imprimanta cu jet de cerneala sa-mi iau?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
WmaS

WmaS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.07.2006
sal, vreu sa-mi i-au o imprimanta cu jet de cerneala, dar nu stiu de care. dupa cateva zile ce cautari pe net si prin magazine m-am oprit la trei modele HP. 3940, 5540 si 5740.  
5740 banuiesc ca e varianta mai buna a lui 5540 si atunci va intreb, sa-mi i-au 3940 sau 5740? nu ma intereseaza viteza de printare, doar fiabilitatea la reumplere si un pic calitatea cu care scoate pe hartie foto si color pe A4, la text banuiesc ca amindoua sunt foarte bune.
imi poate spune cineva care ar fi diferentele dintre 3xxx si 5xxx, un prieten are in 3550 de 3 ani de care e foarte multumit.
si inca o intrebare unde (la ce fel de magazine gasesc kitt-uri de reumplere?)

#2
mugatu

mugatu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 21.09.2005
Eu am HP 3940 si nu gasesc kit pentru refill.

Iti recomand o imprimanta cu 27 pe negru si 28 color.

#3
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Un prieten si-a cumparat un hp 5740 si este multumit de ea.
Cartusele se pot refila asa ca el spune ca a fost o alegere buna.

#4
duffyxl

duffyxl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 29.08.2006
Pentru stiinta voastra toate cartusele de HP se pot refila... :))) Eu unul recomand Canon ca imprimanta... scoate super culori si claritate si are o gramada de optiuni... Nu sugerez ca HP-ul nu ar fi bun dar... merg spre Canon. Am un HP 5150 si un Canon MP170...

#5
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004

View Postduffyxl, on Oct 11 2006, 10:30, said:

Pentru stiinta voastra toate cartusele de HP se pot refila... :))) Eu unul recomand Canon ca imprimanta... scoate super culori si claritate si are o gramada de optiuni... Nu sugerez ca HP-ul nu ar fi bun dar... merg spre Canon. Am un HP 5150 si un Canon MP170...
Depinde ce vrei! daca vrei doar calitate canon e ok. daca vrei si un pret rezonabil pe pagina... cauta HP! Canon mananca cerneala cu super-viteza!
Intrebare: de ce vrei musai sa scoti pe harie foto?! sunt centre care fac chestia asta mult mai ieftin decat ai putea sa o faci tu vreodata!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate