Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...
 Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?
 Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 

Rabla 2006 - feedback

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Icet

Icet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.07.2006
Ai si tu dreptate.Chiar patronul de la dealerul unde am fost eu s-a plans de astia de la Auto Italia.Cu service-ul am mai avut contacte in trecut(la firma mai avem un seicento si 2 punto)si niciodata nu am fost nemultumit de ei,chiar am ramas impresionat de cum se lucreaza la masini,mai ales la tinichigerie si vopsitorie(daca ar lucra si astia de la Dacia la fel,ce bine ar fi),tocmai de aceea am ales acest dealer,ca sa nu mai zic ca sunt la 5 minute de mers pe jos de ei.
In schimb,serviciile celor din show room,au lasat un gust amar,dar nu merg zilnic la ei.......asa ca trec peste.

#20
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006
ai perfecta dreptate

#21
sidors

sidors

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.07.2006

View PostIcet, on Jul 18 2006, 12:12, said:

Ai si tu dreptate.Chiar patronul de la dealerul unde am fost eu s-a plans de astia de la Auto Italia.Cu service-ul am mai avut contacte in trecut(la firma mai avem un seicento si 2 punto)si niciodata nu am fost nemultumit de ei,chiar am ramas impresionat de cum se lucreaza la masini,mai ales la tinichigerie si vopsitorie(daca ar lucra si astia de la Dacia la fel,ce bine ar fi),tocmai de aceea am ales acest dealer,ca sa nu mai zic ca sunt la 5 minute de mers pe jos de ei.
In schimb,serviciile celor din show room,au lasat un gust amar,dar nu merg zilnic la ei.......asa ca trec peste.

By the way, ca e vorba de programul Rabla ... mie mi-au dat pe Oltcit la distrugere 80.000 lei vechi, adika 100 de lei vechi/kg. E un pret de cateva zeci de ori mai mic decat pretul normal ... " ca orisicum imi da statul 30 de mil, asa ca ce, mai vreau bani si pe rabla asta!!!" ... Sunt curios, este normal asa ceva? adika masinile aduse la casat prin acest program sa aiba alt statut decat cele aduse in afara programului? Sunt oare facute din alt fel de metal???

#22
WildChild

WildChild

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 11.05.2006

View Postprintul_3000, on Jul 19 2006, 10:11, said:

ai perfecta dreptate
Ceva argumente? :huh:


sidors, cum sa-ti dea mama bani de un pachet de tigari si o ciocolata pe Oltcit? Fierul vechi e cam 3.500 ROL kilogramul! :huh:

#23
sidors

sidors

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 02.07.2006

View PostWildChild, on Jul 19 2006, 11:34, said:

Ceva argumente? :huh:
sidors, cum sa-ti dea mama bani de un pachet de tigari si o ciocolata pe Oltcit? Fierul vechi e cam 3.500 ROL kilogramul! :huh:

Stiu, si eu am ramas masca. Atunci nu le-am mai spus nimic, ca e o mafie acolo ceva de speriat ( si riscam sa-mi casez masina la Sfantu' asteapta). Dar acum ca am terminat cu ei, am facturile si tot ce mi-au dat ei si am vb deja cu cineva de la protectia consumatorilor.
Vedem ce se inatmpla.

#24
WildChild

WildChild

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 11.05.2006
Eu zic ca nu trebuie sa taci malc! Nu stiu, vezi ca-ti zic si astia de la OPC dar sa nu fie prea tarziu acum.

#25
Icet

Icet

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 15.07.2006
Si astia de la remat sunt niste hoti.Un prieten a dus o masina la casat acum cateva luni(prin iarna parca,oricum nu era treaba cu programul asta)la remat in berceni si luat pe ea ~100 ron.Acum,acelasi remat da pe rabla cam 30,30 si ceva de ron.Deci,dupa ce criteriu fac ei preturile???
ps..alt remat,in chitila,da acum 100 si ceva de ron,asa ca sa va faceti si voi o idee despre hotii astia.....

#26
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Eu am luat pe a mea 223 RON la Tulcea. Pe 6 am inceput programul la Dacia. Azi ridic masina. Abia astept.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate