Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Fetele cu "Aripioare"

- - - - -
  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#163
iuliaXfactory

iuliaXfactory

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 23.05.2007
Wow!Ce coincidenta.Chiar acum 3 ore aproximativ am vazut un exemplar de "aripioa...aripi :) " . Fata era extra-over-weight.Dar fata nu umbla cu mini-bluzite.Si mini-fustita.:) Ci avea o pereche de blugi normali pe ea si o bluza lunga pana la genunchi.Chiar daca la prima vedere (buna vorba : "Prima impresie conteaza,dar nu strica sa arunci o a doua privire) mi s-a parut ...sa zic ciudat, dupa ce m-am uitat mai atenta,am vazut ca fata nu era ca celalalte.Si m-am gandit la ea dupa ce a trecut un alt exemplar care avea cu vreo 5 Kg mai putin ca ea dar era imbracata ca Naomi Campbell la colectia de costume de baie :).Am ignorat-o si mi-am continuat drumul.Doar nu era sa imi cumpar o lamaie in centrul orasului, pe caldura si respectiva aglomeratie de la ora 14:30 :).


Nu am NIMIC cu oamenii grasi.

NICI cu cei care isi expun "ce au".

Poate cei ce isi arata toate cele au fost mai grasi(da, si mai grasi), si au slabit, si SUNT fericiti. :-)

#164
cristINA15

cristINA15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 30.07.2007
Asta m-am intrebat si eu: de ce fetele plinute isi arata "sunculitele"? Isi arata "dotarile"  fetele care ar trebui sa incerce sa ascunda "surplusul" desi sunt si fete care arata bine si nu se imbraca asa.Cum spunea cineva aici pe forum, probabil au impresia ca au ce arata sau nu se uita in oglinda. :deadtongue: Poate ar trbui sa ne spuna fetele care procedeaza astfel <_<

#165
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
nu stiu cum sa zic, da sunt unele fete care chiar daca au sunculite , atunci cand au ceva frumos pe ele (nu neaparat de ascuns suncile) si mai au si o fizionomie placuta is chiar interesante : :rolleyes:

#166
geo_dingy

geo_dingy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 21.06.2007

View PostMaterium, on Jun 16 2006, 10:59, said:

Ba chiar! Aceleasi vaci si in Grecia, Olanda si America.

Americancele mananca atat de mult de la fast-food incat devin huge, nu  le apar numai niste aripioare.European girls au mai mult simt in privinta alimentarii, si stiu sa nu consume atatea grasimi.Ma rog, nu spun ca toate se gandesc si la silueta ,dar multe inca au grija de ele.:)

Edited by geo_dingy, 25 August 2007 - 14:12.


#167
_2bad4u_

_2bad4u_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 22.02.2007
ce parere aveti

#168
SeNsaTioNs

SeNsaTioNs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 16.10.2005
sati bagi.. :frust:
mi-e sila si cand vad o fata de dimensiuni normale cu fundu jumate pe afara, dapai un munte din asta..

#169
_2bad4u_

_2bad4u_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,408
  • Înscris: 22.02.2007
trebuie sa fie in top cu moda  :lol:

#170
Av3ng3r

Av3ng3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 09.08.2007

View PostSeNsaTioNs, on Aug 29 2007, 03:44, said:

sati bagi.. :frust:
mi-e sila si cand vad o fata de dimensiuni normale cu fundu jumate pe afara, dapai un munte din asta..

Attached File  euro_vs_america.jpg   84.8K   60 downloads

Mie nu mie sila de frantuzoaica :cheers:

P.S.:Daca ti-e sila asa de americanca aia,cum ti-ar fi daca ar avea chilotii albi? :puke:

Edited by Av3ng3r, 29 August 2007 - 20:14.


#171
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,173
  • Înscris: 19.12.2004
doamne mai vad pe strada de astea care le atarna afara din pantaloni si bluza suncile si ma intreb daca se uita putin in oglinda cand ies din casa...de ce sa-mi strice mie ziua ? :(

#172
ai_vrea_asa

ai_vrea_asa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 27.08.2007

View PostAyame, on Jun 16 2006, 06:48, said:

Barbatii  prefera femeile plinute, daca n-ar fi asta s-ar chinui si ele sa slabeasca putin, stii, eo  vorba:" cine ma place, ma place si asa", probabil de-aia in romania nu se gasesc marimi de pantaloni sub 38, am fost la Mall sa-mi cumpar niste pantaloni  si nu aveau marime mai mica de 38 , cind am intrebat vinzatoarea mi-a zis ca gasesc la copii. :confuzzled:
si mie mi se intampla adesea :)) de multe ori mi-am cumparat haine ca apoi sa le stramtez , micsorez...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate