Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

CRED CA AM DESCOPERIT ADEVARATA SECURITATE!

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Cap-shoot

Cap-shoot

    Un fel de doua feluri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,328
  • Înscris: 21.05.2006
DECI!


Stiu ca am scris un topic   cu care ceream ajutor  ca am lag in CS. SA REZOLVAT. aveam spyware.

Eu folosesc  ca antivirus NOD32  si ca  firewall ZONE ALARM  ultima versiune  gratis.
   antyspyware am eTrust PastPatrol   care zic eu ma scapa de spyware.      a si la past patrol nu tin deschis  monitorizarea.   doar o scanare la 3-4 zile e suficient.      


:coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:


incercati.  

renuntati la bd8 sau 9   chiar daca sunt romanesti.    mananca f multe resurse fata de  NOD32

#2
Cap-shoot

Cap-shoot

    Un fel de doua feluri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,328
  • Înscris: 21.05.2006

View PostCap-shoot, on Jun 4 2006, 21:49, said:

DECI!
Stiu ca am scris un topic   cu care ceream ajutor  ca am lag in CS. SA REZOLVAT. aveam spyware.

Eu folosesc  ca antivirus NOD32  si ca  firewall ZONE ALARM  ultima versiune  gratis.
   antyspyware am eTrust PastPatrol   care zic eu ma scapa de spyware.      a si la past patrol nu tin deschis  monitorizarea.   doar o scanare la 3-4 zile e suficient.      
:coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:
incercati.  

renuntati la bd8 sau 9   chiar daca sunt romanesti.    mananca f multe resurse fata de  NOD32


ACTULALIZARE: KAV6

#3
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005
felicitari si la cat mai multe descoperiri !

#4
mister_rf

mister_rf

    freelancer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 22.10.2002
Si eu care credeam ca ai descoperit o  foarfeca cu care ai taiat cablul de retea... :D

#5
printul_3000

printul_3000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.03.2006

View PostCap-shoot, on Jun 5 2006, 00:19, said:

DECI!
Stiu ca am scris un topic   cu care ceream ajutor  ca am lag in CS. SA REZOLVAT. aveam spyware.

Eu folosesc  ca antivirus NOD32  si ca  firewall ZONE ALARM  ultima versiune  gratis.
   antyspyware am eTrust PastPatrol   care zic eu ma scapa de spyware.      a si la past patrol nu tin deschis  monitorizarea.   doar o scanare la 3-4 zile e suficient.      
:coolspeak:  :coolspeak:  :coolspeak:
incercati.  

renuntati la bd8 sau 9   chiar daca sunt romanesti.    mananca f multe resurse fata de  NOD32



e chiar buna combinatia asta

#6
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,228
  • Înscris: 10.02.2006
cel mai sigur PC este cel deconectat de la sursa de curent electric. :D ORicum si eu folosesc NOD32 si sunt f multumit de el. Mai ales cu cele 2 update-uri de cate 5000 de virusi de zilele astea. :P

#7
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

View Postpykko, on Aug 3 2006, 23:07, said:

cel mai sigur PC este cel deconectat de la sursa de curent electric. :D ORicum si eu folosesc NOD32 si sunt f multumit de el. Mai ales cu cele 2 update-uri de cate 5000 de virusi de zilele astea. :P
e bun nodul...daca ar sti si sa stearga virusii ar fi ok

#8
trompy400

trompy400

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 05.12.2005
zi-mi si mie cum scoti spyware cu aceasta combinatie.ca am avut si eu nod si firewall Ez da am luat unspy si nu am reusit sa-l sterg

#9
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
Folosesti programe dedicate. Antivirusii detecteaza numai partea activa a acestora (gen .exe), ne avand treaba cu registrii.

#10
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
pai Sfanta Treima ce credeati ca e !?:D

AntiVirus
AntiSPyware
RegistryScan :D

#11
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006
AntiVirus
AntiSPyware
RegistryScan

'ai uitat de firewall ..

#12
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
Pentru mine firewall-ul e mai important decat un AV. Pot trai fara AV, dar fara FW nu...

#13
the cable guy

the cable guy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 21.07.2006
McAfee Full pack = Virus protection + Firewall + Antispyware (privacy service si spamkiller nici nu mai trebuie activate )
P.S. : Stiu ca folosesc multe resurse toate cele precizate mai sus dar trebuie sa fii intotdeauna protejat 100%  :peacefingers:

#14
magic-gabi

magic-gabi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,925
  • Înscris: 04.07.2006
Panda Titanium 2006 le are pe toate  :coolspeak: (Antivirus, Antispyware/adware , Firewall , scaneaza si registrii  :naughty: ) . NOD32  :scratchchin: ... o sa spun doar ca nu mai am de gand sa-l folosesc niciodata  :cursing: .

#15
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Nod32+Sygate Personal Firewall Pro + Registry Repair + Ad-Aware = total imunity :)

#16
Ossiriss

Ossiriss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,274
  • Înscris: 26.02.2005
Nod32 + look'n stop + A2

Edited by Ossiriss, 15 August 2006 - 23:45.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate