Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Orange DTH România - Topic General.

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
31133 replies to this topic

#25345
blondevil

blondevil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 27.12.2005

View Post1motociclist, on 19 aprilie 2015 - 20:43, said:

Ce se mai aude, nu mai bagă canalele cinemax HD și pe DTH?
si cu dolce sport 2 in HD la fel, ce se mai aude?

View Post1motociclist, on 19 aprilie 2015 - 20:43, said:

Ce se mai aude, nu mai bagă canalele cinemax HD și pe DTH?
si cu dolce sport 2 in HD la fel, ce se mai aude?

#25346
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,432
  • Înscris: 01.12.2001
Dar ce? A fost vreodata vreo promisiune din partea RT sau T ca vor fi astfel de canale? Niciodata.
Dorinte? Are fiecare om. Fiecare de aici ar putea scrie zeci de canale HD ce le-ar dori. Si cu ce ar influneta T?
Acum apar altii ce vor croitor HD sau sedinta HD.

#25347
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
mai ales ca din vara  trasmit cele  mai multe meciuri din ucl si europa league, ar trebui ca dolcesport 2 hd sa intre si in grila dth .sa scoata porcariile ale de shorts hd,fashion hd,sundance hd!sa  intre dolcesport 2 hd,eurosport 2 hd si cinemax hd .

#25348
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 08.10.2007
Sundance HD nu, restul da. :P

#25349
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,432
  • Înscris: 01.12.2001
Credeam ca zici si de iConcerts HD.;(
Dar poate sunt si doritori de HD-urile scrise de tine. Fiecare are o telecomanda si o foloseste cum crede de cuviinta.
Ce rost are sa isi scrie aici preferintele in domeniul televiziunilor?
Niciodata nu au schimbat cei de la RT sau mai nou cei de la T canalele in functie de ce au cerut userii de pe SP.

Edit
Sigur acum se mai scriu inca 10 pagini cu cativa useri exprimandu-si dorintele si ne-dorintele ;)

Edited by dorin_2k, 20 April 2015 - 20:11.


#25350
ammazon

ammazon

    Active Member from Bucharest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 08.10.2007
Știți ce aș vrea eu de la Telekom? Să-și  creeze un portofoliu de 150-200 de canale de toate genurile, iar abonații să aibă posibilitatea de a-și alege fiecare canal pe care îl vrea în grilă. În acest fel cred că toată lumea ar fi mulțumită.
Deocamdată e o idee la nivel de dorință, care cel mai probabil nu se va materializa niciodată. :)

#25351
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
e jenant ca ai 1 milion de abonati pe satelit si propriul tau post de sport dolcesport 2 hd nu e in grila! chestia asta e o bataie de joc la adresa abonatilor! dar ce sa ne mai mire traim in romania .

sa ne uitam la greci la pachetul ote tv dth (patronati tot de telekom)  au 7 posturi proprii de sport  in format hd!7 posturi!plus canale de filme proprii!de ce la ei se poate si la noi nu?

#25352
blondevil

blondevil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 27.12.2005
Pai e cam nashpa fara DolceSport 2 in HD, mai ales ca au dat formula 1 si se vede super nasol in varianta SD.

Edited by blondevil, 20 April 2015 - 20:29.


#25353
varu_sandel

varu_sandel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 03.10.2011
Si pe dolcesport1 HD au dat stiri pe intervalul cat a fost F1 ,foarte penibilPosted Image

#25354
blondevil

blondevil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 27.12.2005

View Postvaru_sandel, on 20 aprilie 2015 - 21:29, said:

Si pe dolcesport1 HD au dat stiri pe intervalul cat a fost F1 ,foarte penibilPosted Image
corect!

Edited by blondevil, 20 April 2015 - 22:01.


#25355
_Claudiu_

_Claudiu_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,492
  • Înscris: 05.09.2013

View Postammazon, on 20 aprilie 2015 - 20:19, said:

Știți ce aș vrea eu de la Telekom? Să-și  creeze un portofoliu de 150-200 de canale de toate genurile, iar abonații să aibă posibilitatea de a-și alege fiecare canal pe care îl vrea în grilă. În acest fel cred că toată lumea ar fi mulțumită.
Deocamdată e o idee la nivel de dorință, care cel mai probabil nu se va materializa niciodată. Posted Image
Teoretic e posibil, practic, banii vorbesc.

#25356
1motociclist

1motociclist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 19.04.2015

View Postammazon, on 20 aprilie 2015 - 20:19, said:

Știți ce aș vrea eu de la Telekom? Să-și  creeze un portofoliu de 150-200 de canale de toate genurile, iar abonații să aibă posibilitatea de a-și alege fiecare canal pe care Ăźl vrea Ăźn grilă. În acest fel cred că toată lumea ar fi mulțumită.
Deocamdată e o idee la nivel de dorință, care cel mai probabil nu se va materializa niciodată. :)
Subscriu!

#25357
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
poate ma lamuriti si pe mine intr-o problema:
un receiver care este luat in custodie si activ in prezent, contractul se va rezilia pt neplata cred in vreo 2 luni. are ceva restante de la telefonie si nu o sa le plateasca, se va rezilia tot contractul si recuperatorii vor bate la usa.
aparatul dolce nu mai este la titularul de contract. este un pvr.
se va mai putea activa pe alt cont de client dupa ce contractul pe care e activ in prezent va fi reziliat pt neplata? va figura seria ca neactivata la telekom? eu de cate ori am verificat o serie imi ziceau ca: e activ sau nu e activ. nicidecum ca e blocat pt neplata.... etc.
sau se poate schimba seria cu vreo-un soft?
pvr-ul l-am luat chiar ieftin si imi scot banii doar de pe hardul incorporat. dar nu l-as descopleta daca e vreo sansa sa-l pot folosi eu ulterior.

#25358
csucraiova

csucraiova

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 14.03.2015
ia seria   si suna la 1930   si vezi daca este liber   contract

#25359
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008
daca momentan e activ pe un cont cum sa fie liber?
contul o sa fie suspendat pt neplata, daca nu l-au suspendat deja. in 2-3 luni contractul va fi reziliat si de atunci ma intereseaza daca pot sa-l activez pe contul meu.

#25360
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,432
  • Înscris: 01.12.2001
Nu o sa il poti activa.

#25361
jeolis

jeolis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,271
  • Înscris: 27.08.2007
salutare dorine. sa vezi faza buna marca "T" ! tii minte cand am vorbit noi pe 10apr ca mi-am comandat un receptor SD prin curierat. Ei bine...astia sunt nebuni la cap. am asteptat o saptamana, nu ajunsese...dau telefon la ei...si-mi zice un pustiulica : "pai stiti domnu X ca momentan nu avem receptoare IPTV pe stoc" Posted Image  , si stau si ma intreb oare astia sunt cu capu ? pai eu daca am DTH Satelit la ce imi inregistreaza cerere pt IPTV cand ADSL-ul meu de aici nu duce IPTV. Bun. Mai astept vreo 2-3 zile, dau iar telefon...alt destept : "pai domnu X trebuia sa va ajunga aparatul pe 16.04" ... n-a ajuns nici atunci. Ieri ma trezesc ca imi suna telefonul mobil, zic domnle o fi curieru.... cand colo...cine crezi ca era? Echipa tehnica, daca sunt acasa sa vina sa imi aduca receptorul. Zic hai vino ca doar ma cunosc cu tipu. Vine tipu, instaleaza, activeaza, toate bune si frumoase, ma uit pe actul aditional la contract ... data incheierii : 20.04.2015.
Deci...ce au facut cei de la Serviciul de Relatii cu clientii ? Au anulat cererea de trimitere prin curierat (o fi prea scump curieratul? Posted Image  ) si au facut o cerere normala de stb suplimentar cu instalare prin echipa tehnica.
Asadar in 2 ani de contract prima bila neagra din partea mea pt Telekom !

#25362
gabriel_gavrila

gabriel_gavrila

    V.I.P.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,101
  • Înscris: 24.09.2008

View Postdorin_2k, on 22 aprilie 2015 - 14:56, said:

Nu o sa il poti activa.
presupunere sau certitudine?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate