Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce sisteme audio ați avut la masi...

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...
 EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie
 Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH

Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...
 Cum de le convine unora sa cumper...

Vanzatorul mașinii a plecat ...

RCA majorat in Bucuresti si Ilfov

OMV Petrom cumpara Renovatio
 

GTA: Romania : Mamaia Vice

- - - - -
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#91
tarasioan

tarasioan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.08.2006
ba credeam ca acolo e jocu dar sunt numa niste masini si blocuri care le pui peste jocu vice city unde e instalat. ca un fel de update. acu stau ca bouu sa downloadez gta vice city.  :D

#92
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 tarasioan, on Aug 26 2006, 23:04, said:

ba credeam ca acolo e jocu dar sunt numa niste masini si blocuri care le pui peste jocu vice city unde e instalat. ca un fel de update. acu stau ca bouu sa downloadez gta vice city.  :D
:|
lol
credeai ca poti sa iei un joc de 1,xGB de pe un site asa pur si simplu sa ii dai download? [ http://img217.imageshack.us/img217/5700/dohkj9.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] normal ca nu e jocul intreg, cine statea sa uploadeze 1GB? :| e decat un patch care il pui peste VC

#93
tarasioan

tarasioan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.08.2006
am downloadat niste masini pentru vice city si nu stiu unde sa l-e bag in joc.
daca stiti cumva unde scrietimi si mie.ms

#94
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 tarasioan, on Aug 27 2006, 13:01, said:

am downloadat niste masini pentru vice city si nu stiu unde sa l-e bag in joc.
daca stiti cumva unde scrietimi si mie.ms
www.mamaiavice.iad.ro
ai acolo tutoriale

#95
tarasioan

tarasioan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.08.2006
unde gasesc si eu un mod ca asta  'mamaia vice'  penentru san andreas?

#96
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 tarasioan, on Aug 28 2006, 14:21, said:

unde gasesc si eu un mod ca asta  'mamaia vice'  penentru san andreas?
tot Romanesc? :| tu crezi ca noi stam sa facem pt toate GTA-urile?

#97
Vladinho

Vladinho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 19.07.2005
E super tare modul
Felicitari tuturor celor ce au lucrat la el
Super

#98
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 Vladinho, on Sep 1 2006, 02:24, said:

E super tare modul
Felicitari tuturor celor ce au lucrat la el
Super
Multumesc din partea tuturor! ;) :peacefingers:

#99
_IoNuTz_

_IoNuTz_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.09.2006
E f bun mod-ul insa am o problema cu masinile ca Tico,Mtiz,Dacia logande politie.....se rastoarna prea  usor cand iau o curba...

#100
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 MembruAnonimuTz_, on Sep 5 2006, 22:41, said:

E f bun mod-ul insa am o problema cu masinile ca Tico,Mtiz,Dacia logande politie.....se rastoarna prea  usor cand iau o curba...
asta e din handling.cfg
daca vrei poti sa lasi pe cel original, poate o sa iti mearga mai bine

#101
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,206
  • Înscris: 10.04.2006
E realist . Asa se rastoarna Daciile in realitate :)

#102
L30N

L30N

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.09.2006
Misto rau ideea. E mult mai marfa sa vezi o Dacie decat un Evo8 tunat la extrem. Era misto dak se tineau de proiect si mergeau mai departe. Sa fi facut si o noua poveste era prea misto. Cum fac aia GTA Great Britain. Pe platforma de San Andreas. 3 orase noi, 200 de masini(doar masini nu vehicule) si o poveste noua. Cica apare primu Beta in aprilie aprox. Yo astept Mamaia Vice final care nu cred k o sa mai fie gata vreodata. Sau poate in 2-3 ani. :P Pana atunci imi fac yo mod la GTA San Andreas care zic yo, e bnshor. Am bagat doar masini stock care se tuneaza si cateva care apar pe strada cateodata cu bodykitt si aldat stock:P Dar mai am o gr. Tre sa apara vreo 3 moduri Tuning Box, dupa aia mai am de schimbat fetele personajelor, ceva reclame si cladiri. Va las niste screenshoturi sa va holbati :P Nice ?!? Tune it up !

Attached Files


Edited by L30N, 16 September 2006 - 00:21.


#103
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 mateiuli, on Aug 9 2006, 12:48, said:

Hey ma lamuriti shi pe mine miam bagat sha eu gta mamaia dar nu merge :death: pe calc asta o sa mil pun pe calc de meu si atunci o sa mearga :naughty: dar pana atunci imi puteti spune shi mie cum arata jocul : cladiri noi masini? :D  ....... Va rog!! :worthy:
ti-as da eu un site cu un forum unde am pus pozele dar mi-e sa nu iau ban <_<

 L30N, on Sep 16 2006, 02:21, said:

Misto rau ideea. E mult mai marfa sa vezi o Dacie decat un Evo8 tunat la extrem. Era misto dak se tineau de proiect si mergeau mai departe. Sa fi facut si o noua poveste era prea misto. Cum fac aia GTA Great Britain. Pe platforma de San Andreas. 3 orase noi, 200 de masini(doar masini nu vehicule) si o poveste noua. Cica apare primu Beta in aprilie aprox. Yo astept Mamaia Vice final care nu cred k o sa mai fie gata vreodata. Sau poate in 2-3 ani. :P Pana atunci imi fac yo mod la GTA San Andreas care zic yo, e bnshor. Am bagat doar masini stock care se tuneaza si cateva care apar pe strada cateodata cu bodykitt si aldat stock:P Dar mai am o gr. Tre sa apara vreo 3 moduri Tuning Box, dupa aia mai am de schimbat fetele personajelor, ceva reclame si cladiri. Va las niste screenshoturi sa va holbati :P Nice ?!? Tune it up !
a zis cineva ca nu ne mai tinem de proiect? :mellow: de unde ti-a venit ideea asta? acum cateva zile am scos versiunea RC1 (B4) si inca se lucreaza la mai multe lucruri.
in legatura cu insula, povestea si engine-ul de SA, gandeste-te ca noi nu suntem specializati in asa ceva, suntem niste oameni simplii care mai au cunostinte in modificarea jocului. crezi ca e asa usor sa modifici povestea? la insula s-a lucrat dar nu a iesit prea bine. sau tu crezi ca noi stim sa introducem un engine grafic cu totul diferit de cel de acum?! trust me, e mult mai greu decat crezi.

#104
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
suna f interesant... ma bag si eu la downloadat
multam

#105
L30N

L30N

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.09.2006
A zis nush cine k cica in ultimu timp mere mai greu proiectu. O parere tembela. Ma iau si yo dupa altii k prostu. Ce sa-mi faci. Una dupa cap sa ma trezesc k eram mort de somn knd am dat reply-UL. Stiu cat de greu e. Stai cu lunile si realizezi k abia ai facut cateva chestii. Ata ete. Dar e super sa vezi k iese misto dupa finisare ;) Ar trebui sa finisati Dacia Nova si Solenza. K arata cam sterse. Solenza mi se pare mai importanta k Logan. In rest e bestial. Bafta in continuare ;)La GTA Great Britain (www.gtagb.com). Misto si ala dar e cu totu altceva. Au o echipa bazata si muncesc oamenii in isterie din 2005. Dar ganditi-va si voi. Cand t uiti la un film romanesc. E Super tare, actiune, injuraturi si tot tacamu. Asa vezi cam ce se intampla de fapt pe strazi. Ar fi misto sa fie primu joc romanesc cu injuraturi dak nu e prea indraznetz... Si chiar dak e romanesc, nu tre sa lipseasca Mercedes si BMW (stiu k e unu dar de mertz nu mai stiu:P). Sunt f populare in Mafie. Si la modificare...nu ma gandeam la un engine nou. Doar o poveste....e f greu sa modifici misiunile dar dak ati face vro 20-30 ar fi ok. Asa atrageti f mult atentia. Cand aude cate unu (unii boi nu yo)de masini noi...mare lucru am jucat. Dar cand intevine elem STORY e ca un joc nou nu un simplu mod ;) Si dak tot ati muncit atata...cre k merita si un story. Dupa ce terminati treaba d-acu. O sa se termine o data si-o data. E doar o parere. Take care dude !

Edited by L30N, 24 October 2006 - 15:00.


#106
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 L30N, on Oct 24 2006, 16:52, said:

A zis nush cine k cica in ultimu timp mere mai greu proiectu. O parere tembela. Ma iau si yo dupa altii k prostu. Ce sa-mi faci. Una dupa cap sa ma trezesc k eram mort de somn knd am dat reply-UL. Stiu cat de greu e. Stai cu lunile si realizezi k abia ai facut cateva chestii. Ata ete. Dar e super sa vezi k iese misto dupa finisare ;) Ar trebui sa finisati Dacia Nova si Solenza. K arata cam sterse. Solenza mi se pare mai importanta k Logan. In rest e bestial. Bafta in continuare ;)La GTA Great Britain (www.gtagb.com). Misto si ala dar e cu totu altceva. Au o echipa bazata si muncesc oamenii in isterie din 2005. Dar ganditi-va si voi. Cand t uiti la un film romanesc. E Super tare, actiune, injuraturi si tot tacamu. Asa vezi cam ce se intampla de fapt pe strazi. Ar fi misto sa fie primu joc romanesc cu injuraturi dak nu e prea indraznetz... Si chiar dak e romanesc, nu tre sa lipseasca Mercedes si BMW (stiu k e unu dar de mertz nu mai stiu:P). Sunt f populare in Mafie. Si la modificare...nu ma gandeam la un engine nou. Doar o poveste....e f greu sa modifici misiunile dar dak ati face vro 20-30 ar fi ok. Asa atrageti f mult atentia. Cand aude cate unu (unii boi nu yo)de masini noi...mare lucru am jucat. Dar cand intevine elem STORY e ca un joc nou nu un simplu mod ;) Si dak tot ati muncit atata...cre k merita si un story. Dupa ce terminati treaba d-acu. O sa se termine o data si-o data. E doar o parere. Take care dude !
chiar daca facem alte misiuni, nu pot fi decat curse sau misiuni d-elea cu Checkpoint-uri. nu putem  face filmulete cu personaje care vorbesc ca sa zici ca jocul o sa aiba alta poveste. orice am face, povestea tot asta e, nu putem schimba noi storyline-ul.

#107
L30N

L30N

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.09.2006

 ovisebdan, on Oct 24 2006, 21:35, said:

chiar daca facem alte misiuni, nu pot fi decat curse sau misiuni d-elea cu Checkpoint-uri. nu putem  face filmulete cu personaje care vorbesc ca sa zici ca jocul o sa aiba alta poveste. orice am face, povestea tot asta e, nu putem schimba noi storyline-ul.

Aha...oricum ar trebui sa faceti filmuletzele klumea... In Real GTA3 masinile noi apar si in filmuletze. Am jucat Killer's Kip Vice City. Toate masinile erau schimbate dar in filme apareau alea originale din Vice. Mi se pare k e o arhiva Cutscene sau Movies...nu mai stiu. :P Oricum yo as rejuca jocu dupa terminarea modului. O poveste noua inseamna modificari in engine. E mult prea greu. Dar cel mai misto ar fi sa dati un plus de realism sunetului. Radio romanesc e ok. Dar ar fi si mai misto dak Daciile ar face ca daciile si aro ca aro. Cam greu... Dar se poate. Bafta in continuare...

Dar crezi k se pot schimba vocile personajelor ?? Cre k-s mult prea multe dialoguri....si e greu sa formulezi fiecare propozitie sincronizata cu vocea.

Apropo! Am o mica idee. Nu se pot face cutscene-uri ca-n NFSU2 ? Adik benzi desenate... Doar poze si voci ?? Poate se poate face o mica poveste... Nush. Think

Edited by L30N, 24 October 2006 - 20:52.


#108
ovisebdan

ovisebdan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 16.04.2006

 L30N, on Oct 24 2006, 22:48, said:

Aha...oricum ar trebui sa faceti filmuletzele klumea... In Real GTA3 masinile noi apar si in filmuletze. Am jucat Killer's Kip Vice City. Toate masinile erau schimbate dar in filme apareau alea originale din Vice. Mi se pare k e o arhiva Cutscene sau Movies...nu mai stiu. :P Oricum yo as rejuca jocu dupa terminarea modului. O poveste noua inseamna modificari in engine. E mult prea greu. Dar cel mai misto ar fi sa dati un plus de realism sunetului. Radio romanesc e ok. Dar ar fi si mai misto dak Daciile ar face ca daciile si aro ca aro. Cam greu... Dar se poate. Bafta in continuare...
la filme n-avem ce sa facem. asta e.
radio romanesc deja am facut, insa nu cred ca va fi in joc.
sunetele la masini putem sa le facem sa se auda ca cele din realitate insa e f complicat sa gasim din cateva sute tocmai sunetele masinilor respective ca sa le inlocuim.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate