Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Setare/reglare AC pentru confort ...

Este teapa All inclusiv? Turcia, ...

Adio Doi Cocosi

Touchpad nefunctional Acer Aspire...
 Homemade Fly Trap - Capcana pentr...

Balcon inchis cu sticla pe cornie...

Cumparare ATV second Hand

Au inebunit cu pretul la cirese&#...
 [CUM] Gaurire borcan sticla

Semnal tot mai slab / reziliere

Despre irigatoarele bucale !

Recomandare frigider fiabil pana ...
 Cursuri Cypress JavaScript

Cand apare filmul Don Giovanni?

Transmite cineva in Romania?

TĂTUȚU...se intoarce!
 

Tv-Tuner 3DeMon Pv951 !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
Im2good4U

Im2good4U

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 214
  • Înscris: 07.04.2006
Am si eu un astfel de tv-tuner...de la 3DeMon si nu pot sa`l fac sub nici o forma sa mearga pe XP...
Am luat driverele de pe mai multe site`uri..le`am instalat...si tot degeaba...imi da o eroare:"AmCap5a.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience"
Poate mai exista pe aici persoane care au avut asa ceva sau care au asa ceva...si care au reusit sa`l faca sa mearga...k mie unu` mi`a dat de cap...
Multumesc anticipat celor ce vor incerca sa ma lamureasca si pe mine cu explicatii...site`uri de drivere...sau kiar drivere...  :rolleyes:

#2
M_r

M_r

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.462
  • Înscris: 25.06.2005
I-ai intrebat pe aia de la care ti-ai luat tuneru'?

#3
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.917
  • Înscris: 17.02.2006
pai,ai luat driver d p site-ul lor si nu a mers? naspa... daca e d p site si nu merge,nu vad care ar fi rezolvarea....
m_r: solutia ta ar merge daca nu am fin in ro..:) cei de unde l-a luat o sa ii spuna ca ei nu se ocupa de incompatibilitati cu sistemul,OS-ul,etc.cum mai spunea cineva ca fac cei de la rds atunci cand ii cheama cineva sa le spuna ca nu merge netu`:vin cu laptopul lor,ii arata ca la ei merge si pleaca.:)

#4
Dexter Dude

Dexter Dude

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 993
  • Înscris: 22.05.2005
Eu am un tuner Wayjet (BT878A) si mi-a mers cu drivele de la tunerul tau .Cred ca ar merge si viceversa.Acum folosesc drivere de la www.iulab.com.Sunt cele  mai bune pe care le-am gasit , si crede-ma ca am cautat ...

#5
GTO

GTO

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 21.05.2006

Vizualizare mesajIm2good4U, pe May 3 2006, 13:56, a scris:

Am si eu un astfel de tv-tuner...de la 3DeMon si nu pot sa`l fac sub nici o forma sa mearga pe XP...
Am luat driverele de pe mai multe site`uri..le`am instalat...si tot degeaba...imi da o eroare:"AmCap5a.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience"
Poate mai exista pe aici persoane care au avut asa ceva sau care au asa ceva...si care au reusit sa`l faca sa mearga...k mie unu` mi`a dat de cap...
Multumesc anticipat celor ce vor incerca sa ma lamureasca si pe mine cu explicatii...site`uri de drivere...sau kiar drivere...  :rolleyes:


Trimite-mi adresa ta de mail si iti voi trimite driverele sau cauta pe net urmatoarele:
Y878WHQL_App(1.00)
Y878WHQL_Drv(V1.00)
[email protected] :D

#6
ghicicine

ghicicine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 25
  • Înscris: 26.04.2006

Vizualizare mesajDexter Dude, pe May 6 2006, 19:08, a scris:

Eu am un tuner Wayjet (BT878A) si mi-a mers cu drivele de la tunerul tau .Cred ca ar merge si viceversa.Acum folosesc drivere de la www.iulab.com.Sunt cele  mai bune pe care le-am gasit , si crede-ma ca am cautat ...




Nu imi dai si mie te rog adresa exacta de unde ai luat driverele?Ca nu gasesc pe iulab. Am si eu un conexant bt878 cu drivere care fac figuri.Mersi.

#7
Doru_Neo

Doru_Neo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.135
  • Înscris: 22.05.2005
Incercati cu drivere generice. Uite  - AICI -

#8
Im2good4U

Im2good4U

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 214
  • Înscris: 07.04.2006
mdea...Doru_Neo..am luat driverele alea de la tine...dar nu merge sa le instalez.. x-( ,pe iulab n`am gasit...GTO adresa mea [email protected] driverele de la tine.. :-s

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate