Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

imprimanta epson stylus photo R320

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
simocris

simocris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 202
  • Înscris: 01.03.2006
Salut!Ieri ne-am cumparat o imprimanta foto epson R320 la 150€ cu suport de printare direct pe cd/dvd dar am o mica nelamurire si poate se gaseste cineva cat de cat mai experimentat sa ma ajute.Problema mea este ca imprimanta nu acopera intreaga fata a blank-ului iar in centru lasa un gol destul de mare.Folosesc blank-uri fujifilm white surface inkjet print.Cu softul original,in preview imi arata golul acela in mijloc.So please help!!! :worthy:

#2
Orgi

Orgi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.10.2004

View Postsimocris, on Apr 20 2006, 07:01, said:

Salut!Ieri ne-am cumparat o imprimanta foto epson R320 la 150€ cu suport de printare direct pe cd/dvd dar am o mica nelamurire si poate se gaseste cineva cat de cat mai experimentat sa ma ajute.Problema mea este ca imprimanta nu acopera intreaga fata a blank-ului iar in centru lasa un gol destul de mare.Folosesc blank-uri fujifilm white surface inkjet print.Cu softul original,in preview imi arata golul acela in mijloc.So please help!!! :worthy:


Salut!
Sunt si eu interesat de o astfel de imprimanta. Poti sa-mi spui de unde ai luat-o?
Merci

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate