Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 

Chrome - Incarcat pagina eMag cu detalii lipsa

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Condoriot

Condoriot

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 18.10.2020
O problema un pic ciudata dar am zis sa intreb si aici poate are cineva o idee:

In Chrome paginile eMag imi sunt incarcate fara nota magazinelor care vand produsele respective.

Pagina se incarca corect in alt browser si chiar in Incognito window.

Desi folosesc uBlock Origin si Script Blocker Ultimate - le am dezactivat pentru eMag si la fel face.

Vreo idee?

Attached Files



#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,915
  • Înscris: 30.08.2006
Ai o problema cu ceva resturi de addon-uri agatate in Chrome. Un reset ca sa scapi de ele si o sa revina totul la loc.
Eu am activate acele blockere si nu am probleme de afisare pe Emag.

Edited by Leo2006, 19 March 2024 - 20:05.


#3
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,057
  • Înscris: 02.08.2021
Deschide aceeași pagină în incognito
Ctrl+Shift+N
Dacă vezi că așa merge, dai Ctrl+H, Clear browsing data, Advanced, All time și dai Clear Data.
Eventual încearcă să o deschizi și în Edge sau Firefox.

Edited by Valy_User, 19 March 2024 - 20:17.


#4
GVBRIEL

GVBRIEL

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 27.09.2020
Pentru Chrome, daca vrei o solutie mai comoda, exista o extensie "Clear Cache" (are icon-ul acela de reciclare in store) - un click ii trebuie cand te afli pe emag, iar la refresh va incarca pagina ca si cum nu ai mai accesat-o pana atunci.

#5
gymy

gymy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 29.11.2005
Nu văd de ce ai folosi un browser care depinde de google. Sunt atâtea care taie reclamele și afișează tot conținutul.

#6
Condoriot

Condoriot

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 18.10.2020

View Postgymy, on 19 martie 2024 - 22:20, said:

Nu văd de ce ai folosi un browser care depinde de google. Sunt atâtea care taie reclamele și afișează tot conținutul.

Din pura obisnuinta. Plus ca mi-e lene sa stau sa configurez alt browser cum am facut cu chrome - extensii/shortcuts/themes etc.
Probabil candva o voi face.

#7
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 06.02.2011

 Condoriot, pe 19 martie 2024 - 19:56, a scris:

In Chrome paginile eMag imi sunt incarcate fara nota magazinelor care vand produsele respective.
Acum ca am citit topicul tau am observat ca si mie imi face la fel, oricum in ultima vreme chrome isi cam ia crash-uri nu stiu daca e din cauza ca windows-ul e vechi instalat acum 4-5 ani sau e chiar o problema cu chrome-ul. Cand eram student eram maniac cu softurile iar windows-ul il reinstalam la maxim 6 luni, acum pur si simplu nu-mi mai bat capul, daca va crapa de tot poate ma apuc de reinstalat :)

Edited by Ravy, 20 March 2024 - 04:32.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate