Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Whatsapp

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Saccd_1

Saccd_1

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 23.11.2022
buna seara ! va rog ,am o problema ,am reinstalat whapp ul si mi au disparut toate conversatiile si fisierele ,din pacate nu am facut backup la ele ,le mai pot recupere in vreun fel ?Multumesc !

#2
robert23mg

robert23mg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 553
  • Înscris: 18.06.2017
Trebuia sa faci un backup inainte de reinstall.
De unde vrei sa le incarce?

Daca sunt super importante, poti cere un export de la ceilalti participanti, si te descurci tu de acolo.

#3
helen76

helen76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 17.10.2018
Daca nu le au slavat ceilalti cam slabe sanse sa le recuperezi .La cate update uri fac conversatiile sa dispara dupa 1 zi 2 si asa mai departe...

Edited by helen76, 08 January 2024 - 18:17.


#4
Saccd_1

Saccd_1

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 23.11.2022
erau niste fisiere in pdf,nu se poate sa fi ramas pe undeva ,cum raman de exemplu pozele in galerie ?

Edited by Saccd_1, 08 January 2024 - 18:18.


#5
Labargo

Labargo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 23.12.2023

 Saccd_1, on 08 ianuarie 2024 - 17:41, said:

buna seara ! va rog ,am o problema ,am reinstalat whapp ul si mi au disparut toate conversatiile si fisierele ,din pacate nu am facut backup la ele ,le mai pot recupere in vreun fel ?Multumesc !
daca l-ai reinstalat pe acelasi telefon, nu le mai gasesti.
daca ai instalat pe alt telefon si ai bagat acolo numarul si nu vezi conversatiile (pt ca nu ai facut backup) poti reintroduce numarul pe telefonul vechi (daca nu l-ai resetat) si acolo apar conversatiile. apoi faci backup si te descurci

#6
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,425
  • Înscris: 01.12.2001
Posibil să îți fi rămas în Adobe reader (daca asta ti-era programul implicit cu care le deschideai). Și dacă aveai cont pe Adobe, le găsești în Recente.
Daca ai apăsat și pe Star, le ai sigur salvate in cloud.

Și e WhatsApp nu cum l-ai pocit tu.

Edited by dorin_2k, 08 January 2024 - 18:39.


#7
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,904
  • Înscris: 30.08.2006
De cele mai multe ori salvarea in cloud este cea mai sigura dar Whatsupp nu e pentru backup. Totusi observ pe noul meu telefon ca a pastrat conversatiile anterioare fara sa fac nimic special si fara sa-mi doresc asta. Presupun ca ai setat ceva in el sa nu-ti salveze conversatiile.

#8
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,555
  • Înscris: 21.12.2006
Pentru a fi salvate conversațiile WhatsApp trebuie configurat, nu are cum singur sa facă asta:
- trebuie să i se ofere acces la un cont Google, pentru a face backup în Google Drive
- trebuie setat special ca la back-up să salveze și filmele, nu doar textele și pozele
- în funcție de cât de importante sunt conversațiile, poți seta să facă backup automat zilnic/săptămânal/lunar sau manual
- acest back-up funcționează doar pe Android, cred ca e ceva similar și pe iPhone. Nu poate fi preluat direct la schimbarea platformei, sunt ceva softuri ajutătoare.

#9
bograd

bograd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 28.05.2004
Cauta in downloads

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate