Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!
 PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

windows 10 drivere startup degrad...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 

Irinel Columbeanu - Unde e averea lui?

* * * - - 7 votes
  • Please log in to reply
338 replies to this topic

#307
_Freya_

_Freya_

    Gospodina SUPREMĂ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,970
  • Înscris: 26.07.2017

View PostSidorin, on 28 octombrie 2023 - 03:31, said:

Nu prea știu cum e acum, dar "pe vremea mea" inelul de logodnă reprezenta "cinstea fetei" cum naiba să ceri să-ți fie înapoiat?

pe vremea ta inelul de logodna era un simbol poate cu o valoare reala de cativa lei...acu' discutam de la 1000euro in sus!

d'aia nu e ok sa-l pastreze, ce dracu cu 5 inele isi ia masina :D

#308
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 04.09.2013
Daca e invatata cu inele de 1000 de Euro, nu cred ca vrea sa-si cumepre Logan sh. Trebuie mai multe inele. Vreo 25-30 macar.

Edited by wld-ro, 28 October 2023 - 12:24.


#309
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Brianna Caradja a fost si ea una din iubitele lui Irinel?
Oh, God, am aflat si eu, ce subiect interesant a mai iesit din negurile timpului, pe ordinea de zi, odata cu azilantul care-si selecteaza binefacatorii...

Edited by Cr1spy, 28 October 2023 - 15:13.


#310
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,814
  • Înscris: 12.01.2018

View PostPuferiu_, on 27 octombrie 2023 - 21:32, said:

se inapoieze inelul de logodna la despartire.
ăla nu-i un cadou.este o viitoare unire a destinelor.

a picat deal-ul înapoiezi lucrul ce-l pecletuia mai ales dacă a fost vina ta.dacă a fost vina celuilalt înseamnă că-și bagă picioarele și-n tine și-n inelul dăruit

#311
Prophecy

Prophecy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 863
  • Înscris: 29.07.2023
Pai inelul ala e multifuncțional, il dai si la alta ?

Da l ma dracu de inel, i ai zis pa ființei, zici pa si la inel, n are decat sa l vanda la amanet, e treaba ei.

Plm, mai aveti nițel si cereti sa dea inapoi si valoarea din fardurile cadou, fractie, in funcție de cat a folosit din ele...

Dar cât ai dat la buci se pune ?

Aia ce să facă, să se ducă să și calculeze uzura si să te taxeze per metru intrat-iesit ??

Aveti așa niste idei sucite....

#312
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,489
  • Înscris: 10.08.2005
vulva se da cu promisiunea măritișului?

se poate privi chiar mai simplu
ochi pentru ochi, dinte pentru dinte, si
"o gaura" pentru "o gaura"

#313
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Te-ai gandit mult?

#314
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,489
  • Înscris: 10.08.2005
Inelul vine cu un contract. Pricepi?
Nu e cadou cum dai in ziua de nastere.

#315
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Nu, deseneaza-mi.

#316
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,814
  • Înscris: 12.01.2018
acum nu comparați căsătoria lui irinel cu pupezele care-l ,,iubesc,, și o  căsătorie a unor oameni tineri care într-adevăr își unesc destinele și încep prin a-și dărui un inel de logodnă

#317
_Freya_

_Freya_

    Gospodina SUPREMĂ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,970
  • Înscris: 26.07.2017

View PostEMPP, on 29 octombrie 2023 - 09:30, said:

acum nu comparați căsătoria lui irinel cu pupezele care-l ,,iubesc,, și o  căsătorie a unor oameni tineri care într-adevăr își unesc destinele și încep prin a-și dărui un inel de logodnă

absolut. Insa inelul de logodna este un simbol nu un obiect de valoare, si cu cat valoarea este mai mare asa-i si iubirea.
daca ti-e ca stramba din nas si rad prietenele de ea cu inel de 500lei atunci sa si-l cumpere singura.

oricum nu inelele au dus la ruinarea lui. si nici aventurile si moet-urile baute din pasarici virgine.

tind sa cred ca au fost alte interese la mijloc si altii au comtribuit la decaterea lui.

#318
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
O fi de vina prostia ?

O scurta biografie a Monicai facuta de una Mara:

La 14 ani m-am făcut curvă. Mă săturasem de băut apă de la robinet, de pâine cu porția și chiloți pe care-i purtam împreună cu surorile mele, cu rândul. Primul meu pește a fost unul, Dinu Damaschin. M-a dat la tot orașul. Bine, la oameni cu bani, nu la oricine. O dată sau de doua ori m-a dus și la București, la lucru. Frumos oraș! Mi-a plăcut din prima. Am zis că acolo vreau să ajung. Și mi-am îndeplinit visul. Un alt pește, din lumea bună, m-a cumpărat. Unul Matei Miko. Vrăjește lumea că face modelling. Aiurea! Plasează tinere ca mine, pe ici, pe colo. Norocul meu a fost Irinel. M-a plăcut, prostul! M-a luat de tot. M-a îmbrăcat, m-a dus la școală, m-a spălat. M-a luat și de nevastă.

#319
_Freya_

_Freya_

    Gospodina SUPREMĂ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,970
  • Înscris: 26.07.2017
Nu Monica Gabor l a ruinat pe Irinel. Nici macar cu un ap. nu s a ales de la el. Probabil cu cateva haine de firma si inelul de logodn

#320
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

View Postpasilla, on 29 octombrie 2023 - 15:21, said:

O fi de vina prostia ?

O scurta biografie a Monicai facuta de una Mara:

La 14 ani m-am făcut curvă. Mă săturasem de băut apă de la robinet, de pâine cu porția și chiloți pe care-i purtam împreună cu surorile mele, cu rândul. Primul meu pește a fost unul, Dinu Damaschin. M-a dat la tot orașul. Bine, la oameni cu bani, nu la oricine. O dată sau de doua ori m-a dus și la București, la lucru. Frumos oraș! Mi-a plăcut din prima. Am zis că acolo vreau să ajung. Și mi-am îndeplinit visul. Un alt pește, din lumea bună, m-a cumpărat. Unul Matei Miko. Vrăjește lumea că face modelling. Aiurea! Plasează tinere ca mine, pe ici, pe colo. Norocul meu a fost Irinel. M-a plăcut, prostul! M-a luat de tot. M-a îmbrăcat, m-a dus la școală, m-a spălat. M-a luat și de nevastă.
De ce prostie? Asta si-a dorit, o femeie cu o anumita identitate, care sa se potriveasca cu a lui.
Chiar si mama ei a fost pe gustul lui, ca soacra.

Edited by Cr1spy, 29 October 2023 - 15:38.


#321
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,437
  • Înscris: 05.07.2018
Cum se face un cont pe Patreon, sa donam bani pentru domnul Irinel?

#322
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,393
  • Înscris: 03.03.2016
Raspuns la titlu topicului : in "savarine" proaspete

#323
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,052
  • Înscris: 31.07.2007

View PostAnonymous1986, on 05 noiembrie 2023 - 21:36, said:

Raspuns la titlu topicului : in "savarine" proaspete

Nu știu ce să zic, unele erau pe raft de ceva vreme, le-au pipăit și alții înainte.

#324
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,373
  • Înscris: 05.04.2006
Apropo de inelul de logodna simbolic, de citiva lei. Prin anul I de facultate imi placea de o tipa cu 1-2 ani mai mica decit mine. Ea avea pe atunci un tovaras, cam golan si extrem de ciudat. Ei bine, eram odata cu totii intr-un grup de prieteni la iarba verde, un gratar, alea. Nici nu ma uitasem la tipa in acea zi fiindca ma saturasem maxim sa ma respinga si de toate fitele ei. Venise cu tovarasul, ala se imbatase cui in prima jumatate de ora, vorbea tare, glume de santier, in fine. Ca sa nu lungesc vorba, dupa masa vine tipa la mine foarte intepata si-mi spune ca ea si el sunt gata, deja logoditi, dar ca raminem prieteni, ca asa e frumos. O intreb: dar bine, draga, unde ti-e inelul de logodna ? Zice: ne-am jurat cu un fir de iarba in jurul degetelor. Nu-l avea niciun fir pe mina si cred ca a fost si ultima data cind am vazut-o, au trecut de atunci aproape 30 de ani. Iata, deci, ca si un fir de iarba poate lega sentimentele a doua suflete tinere si frumoase, nu doar inelele scumpe. Materialistilor !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate