Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 

Kanal D 2 HD.

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
205 replies to this topic

#145
silcar

silcar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,149
  • Înscris: 21.05.2019
O mizerie. In afara de Gomorra, nu ai ce vedea. Bravo ai stil e deja învechit, de aia l-au și aruncat pe postul secundar. Iar denumirea și siglă extrem de neinspirata. Puteau să îl denumească Kanal D +. Mult mai ok suna și siglă la fel. Mulți își iau salariile degeaba!

#146
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
Știe cineva unde aș putea găsi primul episod din Drumul tăcerii, difuzat joi? Am ratat premiera de ieri și reluarea de azi-dimineață cu gândul că îl voi găsi pe vreun site de seriale / emisiuni online, dar se pare că nu l-a înregistrat nimeni. Mulțumesc!

#147
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Mie mi se pare wow ca postul asta e cu mult peste Kanal D (1)...

#148
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 08.04.2023

View Postdeiuma, on 07 aprilie 2023 - 21:13, said:

Știe cineva unde aș putea găsi primul episod din Drumul tăcerii, difuzat joi? Am ratat premiera de ieri și reluarea de azi-dimineață cu gândul că îl voi găsi pe vreun site de seriale / emisiuni online, dar se pare că nu l-a înregistrat nimeni. Mulțumesc!

Primul episod are reluare luni ora 09:00 dimineața. Este ultima reluare a episodului respectiv.

#149
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,478
  • Înscris: 17.06.2007
Dacă ai aplicație focussat/orange tv go le poți viziona acolo timp de o săptămână de când au fost date la tv.

#150
deiuma

deiuma

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,715
  • Înscris: 25.01.2011
La Orange încă se numește București TV și nu are replay. La focus sat nu am abonament.

#151
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,414
  • Înscris: 02.06.2020

View Postdonmarinica, on 08 aprilie 2023 - 09:45, said:

Dacă ai aplicație focussat/orange tv go le poți viziona acolo timp de o săptămână de când au fost date la tv.

La Focus Sat nu este Kanal D2. Pe aplicația Vodafone TV au funcția Replay la noul post TV de la Dogan.

Edited by AlexFCSB4, 08 April 2023 - 19:40.


#152
popadanut1997

popadanut1997

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 12.11.2022
Imi place Kanal D 2. A aparut automat pe televizor fara sa-l scanez, deci nu aveam inainte Bucuresti TV. Era fain daca puneau si Menekse si Halil.

#153
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,048
  • Înscris: 22.09.2013
"🥳 Au început pregătirile pentru “Dimineața pe 2 cu Greeg și Cernat”!

⏰ Pregătirile pentru matinalul “Dimineața pe 2 cu Greeg si Cernat”, de la Kanal D2 și Radio Impuls, au intrat în linie dreaptă! În curând, Cosmin Cernat și Greeg (Grigore Șerban) le vor aduce românilor acest format fresh, cu informație, muzică bună și discuții smart despre subiecte actuale și de interes în spațiul public.

💡Noul program matinal va aduce o combinație reușită de conținut, cu dialoguri cu sens, informații de actualitate, invitați interesanți din diverse domenii, muzică bună, rubrici atractive și momente interactive.

🔸 “Va fi o experiență plăcută pentru public și abia așteptăm să fim dimineața alături de telespectatori și de iubitorii de radio. Vom vorbi despre tot ceea ce poate să intereseze oamenii la orele matinale ale zilei, tocmai de aceea vă invităm să fiți alături de noi. Am început deja probele tehnice și repetițiile și pot spune că s-a creat deja o chimie în platou, o atmosfera de familie”, a spus Cosmin Cernat.

🔸 “Am început repetițiile pentru că în curand vom fi live; ne-am simțit ca niște prieteni buni, care au ieșit la o cafea să dezbată diverse subiecte și să-si povestească ce au mai facut între timp. E atmosfera aceea plăcută, relaxată, pe care ne dorim să o perpetuam și în care invitam și publicul să ni se alăture, în curand, la Kanal D2 și la Radio Impuls”, a adăugat Greeg."

De pe pagina Kanal D2

#154
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,445
  • Înscris: 29.04.2010
Pai la Impuls nu era “Dimineata cu Dimăcescu si Mișu”?! I-a scos din grila matinala de la radio, sau au ramas doar pe Cluj Napoca? Nu am mai ascultat de asta toamna emisiunea, de asta intreb.

#155
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,414
  • Înscris: 02.06.2020
Kanal D2 în continuare au calupurile publicitare de numai 3 minute.

#156
extremo07

extremo07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 852
  • Înscris: 09.09.2021

 dincadan78, on 19 aprilie 2023 - 19:01, said:

Pai la Impuls nu era “Dimineata cu Dimăcescu si Mișu”?! I-a scos din grila matinala de la radio, sau au ramas doar pe Cluj Napoca? Nu am mai ascultat de asta toamna emisiunea, de asta intreb.
Inca mai sunt Dima si Misu chiar in grila nationala, Misu va reveni la Uzina de pranz cu Stefan iar Dima trece pe weekend

Edited by extremo07, 20 April 2023 - 08:05.


#157
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,048
  • Înscris: 22.09.2013
"Suntem foarte entuziasmați să va anunțăm că pregătirile pentru matinalul "Dimineața pe doi cu Greeg și Cernat" au intrat în linie dreapta!

Nadina Zisu, a trecut prin toate etapele formării în această profesie: a fost redactor, reporter și prezentatoare. Cu optimism, inteligență și experiență în alegerea subiectelor relevante, tânăra jurnalistă se alătură echipei Radio Impuls 🧡

“Sunt foarte entuziasmată de tot ceea ce mă așteaptă! Mai ales că este vorba de un mix inedit, radio și TV. Acest proiect provocator vine la pachet cu multă bucurie, emoție și energie.  Iubesc deja tot ceea ce înseamnă On Air, cu nelipsitele căști pe urechi; abia aștept să ne auzim și să ne vedem la Radio Impuls și Kanal D2, în fiecare dimineață”, a spus Nadina Zisu.

În curând, telespectatorii Kanal D2 și ascultătorii de la Radio Impuls vor putea afla cele mai importante știri ale dimineții de la Nadine Zisu, care va întregi echipa de la "Dimineață pe doi cu Greeg și Cernat"!"

De pe pagina Radio Impuls

#158
popadanut1997

popadanut1997

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 12.11.2022
Ar trebui sa faca sigla si la Kanal D cum e la Kanal D 2. Adica sa fie la fel. Cat despre grila, e bunicica.

#159
fab1an

fab1an

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,598
  • Înscris: 23.12.2010
Mie imi place sigla :D

#160
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,414
  • Înscris: 02.06.2020
Matinalul “Dimineața pe doi” cu Greeg și Cosmin Cernat, începe pe 1 Mai, la ora 7:00, pe Kanal D2 și Radio Impuls.

Edited by AlexFCSB4, 21 April 2023 - 12:25.


#161
Marin2514

Marin2514

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,048
  • Înscris: 22.09.2013
Să vedem cât va rezista și acest matinal de pe Kanal D2! Să sperăm că nu va avea soarta matinalului de pe postul principal din primăvara lui 2022, când a ieșit după 5 luni din grilă!

#162
WaxValentin89

WaxValentin89

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 14.08.2019
Bucuria dialogurilor matinale în trei: Nadina Zisu se alătură echipei de la “Dimineața pe doi cu Greeg si Cernat”

Jurnalist cu experiență, Nadina Zisu va aduce, în curând, știrile dimineții la Kanal D2 și la Radio Impuls.

“Sunt foarte entuziasmată de tot ceea ce mă așteaptă! Mai ales că este vorba de un mix inedit, radio și TV. Acest proiect provocator vine la pachet cu multă bucurie, emoție și energie.  Iubesc deja tot ceea ce înseamnă On Air, cu nelipsitele căști pe urechi; abia aștept să ne auzim și să ne vedem la Radio Impuls și Kanal D2, în fiecare dimineață”, a spus Nadina Zisu.

În curând, telespectatorii Kanal D2 și ascultătorii de la Radio Impuls vor putea afla cele mai importante știri ale dimineții de la Nadina Zisu, o prezență femină fresh, smart, care va întregi echipa de la “Dimineața pe doi cu Greeg si Cernat”.

Sursa: Facebook Kanal D2

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate