Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?
 Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 

Facebook stie cand cumperi, la ce ora, de pe ce siteuri etc...chiar si atunci cand faci donatii!

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostCr1spy, on 28 octombrie 2022 - 23:52, said:

Si functioneaza optiunea aceea? Ai verificat daca nu mai stie FB dupa ce o folosesti?
Am folosit optiunea "Dezasociază activităţile viitoare" apoi am vizitat, cautat etc. pe siteurile care erau inainte scrise insa la "Activitati recente" scrie "Momentan nu exista nici o activitate disponibila"

#20
thorxx

thorxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 18.07.2022

View PostCr1spy, on 28 octombrie 2022 - 23:52, said:

Si functioneaza optiunea aceea? Ai verificat daca nu mai stie FB dupa ce o folosesti?
Sunt puse la misto. Tot te spioneaza si cu alea pe disabled.
La fel ca la telefoane, degeaba dai Location OFF si dezactivezi si Google Location, in fundal tot iti inregistreaza locatia in mod continuu, iar cand prinde net o sa observi cum imediat iti apar notificari cu privire la locatiile unde a fost telefonul.
Testat cu telefon total neconectat la net, cu toate optiunile de privacy la maxim, iar dupa multa vreme, cand l-am conectat la net stia Google exact pe unde am fost si imi recomanda din acele locatii, de care n-avea cum sa stie decat daca m-a spionat in continuare in fundal si a transmis datele spionate imediat ce a primit acces la net.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate