Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Camera supraveghere video PNI SafeHome PT950LR 1080P 2MP - Suport, Testare, Pareri

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
suport_PNI

suport_PNI

    Active Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 1,829
  • Înscris: 21.01.2013
Topic dedicat produsului:
Camera supraveghere video PNI SafeHome PT950LR 1080P 2MP cu panou solar 6W, WiFi, acumulator, control prin aplicatia Tuya Smart, integrare in scenarii si automatizari smart cu alte produse compatibile Tuya
suport tehnic, informatii, detalii, testare si pareri ale posesorilor, utilizatorilor, viitorilor utilizatori.




[ https://www.pni.ro/media/catalog/product/cache/949d51c48d65f2e67a8d66492b5143dc/P/N/PNIPT950LR_2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



[ https://cdn.mypni.com/leaflets/8189/1-pt950s-solar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Independenta totala de energie


Camera de supraveghere video PNI SafeHouse PT950LR poate fi instalată în orice locație unde lipsește o sursă de curent. Cei 4 acumulatori 18650 incluși asigură funcționarea camerei chiar de la câteva săptămâni la câteva luni (în funcție de modul de utilizare și înregistrare).

Cele 3 panouri solare asigură o reîncărcare de 3 ori mai rapidă a acumulatorilor. Nivelul de încărcare a acumulatorului este indicat în aplicația dedicată pentru mobil Tuya Smart.

Detecție mișcare cu senzor PIR


PNI SafeHome PT950LR de exterior vine cu o funcție specială și inedită și anume cea de detecție a mișcării prin senzorul PIR inteligent.

Ce face mai exact senzorul PIR? Detectează un corp/obiect cald în mișcare: oameni sau animale și declanșează un eveniment în funcție de setările făcute de utilizator. Poate declanșa înregistrare sau chiar și trimiterea unei notificări în aplicația dedicată pe telefonul mobil dacă există o conexiune a camerei la internet.

[ https://cdn.mypni.com/leaflets/8190/2-pt950s-solar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://cdn.mypni.com/leaflets/8191/3-pt950s-solar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Rezoluție Full HD


Camera de supraveghere video PNI SafeHouse PT950LR filmează și înregistrează clipuri video la o rezoluție maximă Full HD 1920 x 1080 pixeli, ceea ce vă asigură o imagine de foarte bună calitate.

Vizualizare chiar și în condiții de iluminare scăzută


Aceasta are în dotare 4 LEDuri infrarosu Array ce vă permit să vizualizați pe timp de noapte pe o distanță de până la 20 m (distanță variază în funcție de culoarea obiectelor, pereților, lumina ambientală, etc.) .

PNI SafeHome PT950LR poate fi utilizată pentru supravegherea locuinței, birourilor, fabricilor, magazinelor, spitalelor etc.

Simplu, convenabil și în timp real.

[ https://cdn.mypni.com/leaflets/8192/4-pt950s-solar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://cdn.mypni.com/leaflets/8193/5-pt950s-solar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Înregistrare locală pe card microSD


Camera de supraveghere video este dotată cu slot de card microSD ce vă permite, prin introducerea unui card de memorie de max. 64GB achiziționat separat, pentru înregistrarea imaginilor pentru a le viziona mai târziu.

Identificare produs
Cod produs PNI-PT950LR
Producator PNI
Caracteristici camera cu IP
Senzor imagine 1/3 CMOS 1080P
Lentila 4 mm
Unghi de vizualizare 70°
Filtru IR-Cut Da
Compresie video H.264
Rezolutie 1080P
Rata transmisie wireless 802.11 b/g/n
Distanta IR Pana la 20 m
Slot card MicroSD maxim 64GB (cardul nu este inclus)
Aplicatie dedicata Tuya Smart
Tensiune alimentare 5V
Clasa de protectie IP66
Dimensiuni / Greutate 220 X 80 X 85 mm / 832 g
Caracteristici sistem solar
Tip panou Policristalin
Putere 6W
Tensiune nominala baterie 3.7V x 4
Altele include acumulator 4 * tip 18650 3000mAh
Continut pachet
Camera de supraveghere Da
Panou solar Da
Suport de montaj Da
Acumulator Da
Accesorii montaj Da

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pentru membrii forumului  ce au vechime pe Softpedia, activitate pe topicurile dedicate acestei game de produse si nu numai pastram oferta de a transmite GRATUIT produsul in teste pentru 2 saptamani, cu rugamintea ca dupa returnare sa posteze pe acest forum un review.
Sunt convins ca sunt oameni care iubesc acest domeniu si sunt curiosi sa il tina macar in teste, si de ce nu daca le place sa o achizitioneze cu o reducere de 50% fata de pretul de pe site-ul producatorului https://s9.ro/1nw1
Oferim pentru testare 10 produse cu discount de 50% pentru membrii forumului interesati de produs.
Va astept cu cereri pe PM, dupa care sa construim impreuna un topic documentat care sa ajute atat vechii cat si noii utilizatori.

Attached Files



#2
Alungatu

Alungatu

    #antiPSD

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,282
  • Înscris: 29.01.2009
Eu as aprecia mai mult o sectiune unde sa pot vedea niste demo-uri cu camera.. noapte/zi. Stiu ca aveati intr-un timp camerele montate la sediu si de pe o pagina web puteam intra si vedea video live de pe fiecare camera... in felul asta ne putem face o parere si despre calitatea video.

Ar fi utila o asemenea optiune..

#3
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
Jur ca acum 2 zile exact dupa o camera solara ma uitam,dar as vrea una mobila,ca sa o pot roti unde am nevoie....Ce coincidenta!Posted Image

#4
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
@george_eu25:  Au și așa ceva, dar nu e ieftin, nici cu reducerea de 50%

#5
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008

 Gif2D, on 02 august 2022 - 16:09, said:

Multumesc....Am gasit pe Ali la 4-500 de lei,dar fara 4g ca nu am nevoie!Imi trebuie doar wifi!

#6
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Unde bate WiFi-ul nu ajunge și cablul? Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate