Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Pickup Philips 22RB 850 - nevoie de documentatie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,489
  • Înscris: 06.01.2014
Va salut.
Am cumpărat un pickup Philips 22RB  850 / 22z, pentru care as avea nevoie de informații tehnice.  Din păcate, căutarea pe net nu m-a ajutat, goagalu nici macar nu recunoaște acest model.
Sunt interesat sa aflu ce fel de si cum trebuie legal la "periferice", în momentul, de fata, funcționează, adică învârte discul , dar se aude foarte încet.
Mulțumesc.

Attached File  20220612_074435.jpg   251.91K   49 downloadsAttached File  20220612_074447.jpg   177K   45 downloadsAttached File  20220612_074549.jpg   377.35K   38 downloadsAttached File  20220611_184010.jpg   144.06K   38 downloads

Attached Files



#2
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,678
  • Înscris: 23.10.2006
La aparatul ala de arat discuri poti sa ii pui 2 boxe si o sa se auda, are amplificator incorporat, este o combina cu picup si radio. Daca tii la discurile tale, arunca-l si cumparati un picup cu doza eletromagnetica care apasa pe disc cu o greutate de vre-o 10 ori mai mica, decat asta. Asa arata mufele care le pui la cablul pentru boxe.
Attached File  e923b637a6b9983d9ed7375c2bba7c95d0bdd523_original.jpeg   59.36K   4 downloads
Si asa arata cablul de legatura intre rasnita si o statie audio:
https://www.tme.eu/r...OgaAmFBEALw_wcB

Edited by baribalu, 12 June 2022 - 07:09.


#3
Mircel

Mircel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,427
  • Înscris: 01.10.2005
De la Elektrotanya ai schema:

Attached Files


Edited by Mircel, 12 June 2022 - 10:17.


#4
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,489
  • Înscris: 06.01.2014
Mulțumesc.
Amândurora.

#5
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,335
  • Înscris: 13.01.2011
Doamne ferește!
Nu arunca colegule scula, astea nu cresc în pom. Ai grijă de el, îl folosești ocazional, arată bine, retro, eventual, schimbi doza, îi bagi în interior un preamplificator Behringer și o să fie brici.
Bănuiesc că este produs în Olanda.

Eu am un Unitra GS-431, am băgat în el un preamplif", o să îi schimb doza, eventual, ca să scap de mecanismul cu curea, îi iau un motor direct drive.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate