Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Iesirea din coproprietate
 Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...
 Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...
 

Instigarea la urã pe criteriul apartenenței politice va fi sancționatã penal - propunere dubioasã

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
133 replies to this topic

#127
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008

 MembruAnonim, on 29 aprilie 2022 - 10:42, said:

...

eu un pamflet sa-l faci pe unul maimuta? zau? daca as face si eu un astfel de pamflet cu tine, ti-ar conveni? dar moderatorii ce parere ar avea?
...

De ce ma bagi pe mine in discutie? Nu sunt politician.
In toate tarile din lume politicienii sunt victime ale pamfletelor jurnalistilor. Sunt ridiculizati, luati la misto, comparati cu animale etc.
De pedepsit ziaristi pt asa ceva insa se intampla doar in Romania, Rusia, China si Coreea de Nord - etaloane ale democratiei, nu gluma!

#128
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,454
  • Înscris: 20.02.2008

 MembruAnonim, on 29 aprilie 2022 - 10:42, said:

de ce nu il citezi tu pe cel caruia i-am raspuns, care spusese "ciolacu si ciuca sunt copiii retardati ai mamelor lor"?

eu un pamflet sa-l faci pe unul maimuta? zau? daca as face si eu un astfel de pamflet cu tine, ti-ar conveni? dar moderatorii ce parere ar avea?



da, sunt oameni afectati, ca si tu ai fi afectat daca ti-as spune "m...e ioppo", ce mama naibii e greu de priceput?

ca sa priceapa si cine e mai greu de cap:
daca tie nu iti place sa ti se spuna intr-un fel, nu e ok sa spui in acel fel unui politician sau unui "aplaudac"
sigur, cand pupi in dos usr nu esti nici propagandist, nici aplaudac, esti tanar frumos si liber

Uite, iti explic ca unui pesedist.
Eu am facut constatarile despre Ciolacu si Ciuca. Nu despre pesedeu si peneleu. Doar despre 2 ipochimeni care din pacate apar pe la TV in loc sa livreze colete sau sa ridice gunoiul saptamanal.
Tu in schimb ai scris de USR ca: sunt copiii retardați ai "părintelui 1" sau "părintelui 2".
Practic tu esti infractor daca se aplica noua lege.

#129
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Pai oricum ciolacu și ciuca sunt oligofreni și reterdati, unul cu bac-ul.la 40 de ani , celălalt cu furt intelectual.

#130
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 ioppo, on 29 aprilie 2022 - 12:05, said:

Uite, iti explic ca unui pesedist.
Eu am facut constatarile despre Ciolacu si Ciuca. Nu despre pesedeu si peneleu. Doar despre 2 ipochimeni care din pacate apar pe la TV in loc sa livreze colete sau sa ridice gunoiul saptamanal.
Tu in schimb ai scris de USR ca: sunt copiii retardați ai "părintelui 1" sau "părintelui 2".
Practic tu esti infractor daca se aplica noua lege.
aiurea complet!
am spus "Spre deosebire de cei care au depus contestația la CCR, care sunt copiii retardați ai "părintelui 1" sau "părintelui 2" ��"
deci nu toti USR-ăii, doar cei care au depus contestatia la CCR!
E vreo deosebire intre a spune ca 2 membri de partid sunt retardati sau toti membrii de sunt retardati?

inca ceva: cand spui "iti explic ca unui pesedist" confirmi faptul ca legea trebuie data, pentru ca eu nu sunt membru psd, tu nu te referi doar la politicieni ci si la oameni care au alte pareri, dar pe care ii suspectezi ca ar vota psd

QED!

Edited by MembruAnonim, 29 April 2022 - 12:42.


#131
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,454
  • Înscris: 20.02.2008

 MembruAnonim, on 29 aprilie 2022 - 12:35, said:

aiurea complet!
am spus "Spre deosebire de cei care au depus contestația la CCR, care sunt copiii retardați ai "părintelui 1" sau "părintelui 2" ��"
deci nu toti USR-ăii, doar cei care au depus contestatia la CCR!
E vreo deosebire intre a spune ca 2 membri de partid sunt retardati sau toti membrii de sunt retardati?

inca ceva: cand spui "iti explic ca unui pesedist" confirmi faptul ca legea trebuie data, pentru ca eu nu sunt membru psd, tu nu te referi doar la politicieni ci si la oameni care au alte pareri, dar pe care ii suspectezi ca ar vota psd

QED!

Pai eu nu i-am facut pe aia 2 retardati. Mamele lor i-au facut asa. Eu doar am constatat asta. Si nu am zis ca sunt retardati pentru ca se afla in USL.

#132
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 ioppo, on 29 aprilie 2022 - 12:58, said:

Pai eu nu i-am facut pe aia 2 retardati. Mamele lor i-au facut asa. Eu doar am constatat asta. Si nu am zis ca sunt retardati pentru ca se afla in USL.

Nu ai argumente și vii cu replici de grădiniță?
nu am spus ca i-ai facut pe aia retardati, ci ca ai spus despre ei, sau "doar ai constatat", cum si eu am constatat ca trebuie sa fii retardat facut de parinte 1 si parinte 2 sa depui contestatia aia la CCR.
de ce eu as fi infractor si tu nu?

repet intrebarea: E vreo deosebire intre a spune ca 2 membri de partid sunt retardati sau toti membrii sunt retardati?
ca daca e o deosebire..... va amintesc ca era mu*e PSD (tot), nu doar Dragnea.

Edited by MembruAnonim, 29 April 2022 - 13:32.


#133
elef

elef

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,720
  • Înscris: 03.10.2014
De ce puie msd?
E simplu: toti pesedistii sunt precum dragnea!


#134
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,426
  • Înscris: 16.03.2011

 MembruAnonim, on 28 aprilie 2022 - 21:58, said:



normal ca e constitutionala :D
daca e constitutional sa fie infractiune incitarea la ura fata de aia care fac sex cu partener de acelasi sex e cat se poate de constitutional sa fie infractiune incitarea la ura fata de unul care voteaza altfel decat tine.
doar capetele USR puteau depune o sesizare inutila la CCR :D
oare capetele USR fac si altceva in afara de matreata?
Incitarea la ura nu e ceva clar,Ccr a mai spus ca ,,defectoas"este neclar si abuzul in servicu a cazut

 Imperathor, on 29 aprilie 2022 - 05:19, said:

Intoarcere in ceausim cand faceai puscarie daca indrazneai sa critici politicieni.
Daca acum sunt acelasi partid? Psd are votul pnl are sistemul

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate