Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 Iesirea din coproprietate

Mouse wireless ergonomic cu bater...

Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!
 Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 

masina sh din germaia 10000euro

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
robi32

robi32

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.03.2006
salut
vreu si eu va rog un sfat, am 10000, 11000 euro si inca nu sunt hotarat ce masina sa iau
as prefera una cu motor mai mare dar nu stiu ce sa aleg intre o masina de teren Opel frontera sau rover frelender sau una japoneza sau coreana ? nu stiu ce modele de teren sunt facute in europa sa nu platesc taxe mari , daca puteti sa-mi dati ceva sfaturi va multumesc mult.

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
in banii astia nu stiu daca gasesti ceva rezonabil rezonabil. De ce nu incerci mai bine sa gasesti un automobil de clasa medie care sa aiba si tractiune integrala (ca Skoda Octavia 4x4 de exemplu). Cred ca ai gasi un model destul de nou in banii aia..

#3
robi32

robi32

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.03.2006
am gasit Opel frontera din 2000 si rover freelender tot din 2000 amandoua cu euro 3 consuma cam mult da asta e, vreau o masina mai inalta pentru ca merg mult in tara si drumurile sunt cum sunt, am vazut pe mobile.de si masini mai inalte la pret bun , toiota, Kia, Hyundai da nu stiu ce modele sunt fabricate in europa sa nu ma coste foarte mult vama. Am o matusa in germania pot sa ma duc si am timp sa umblu, nu o sa iau teapa, singura problema e ca sunt nehotarat si nu stiu ce modele de masini japoneze sau coreene sunt facute in europa. daca stie cineva un site unde pot sa vad ce marci fac masini in europa ii multumesc anticipast

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
uita-te aici.  :peacefingers: Ai inclusiv informatii complete despre motorizari.  :peacefingers:

#5
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
asiaticele sunt bune ca pret, da' daca iti cade ceva la motor te-ai fericit...dai pe piese cat nu face toata masina. asta e tot ce-ti pot spune.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate