Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Depresie groaznica dupa despartire.

* * - - - 5 votes
  • Please log in to reply
269 replies to this topic

#253
VEL_1111

VEL_1111

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.12.2016

 abcd777, on 26 octombrie 2020 - 09:55, said:

Am aflat/vazut de la prieteni comuni. E ok, atata timp cat nu e copilul meu, avand in vedere ca au trecut 5 luni de cand a fost la mine ultima data.
A mai demonstrat pt ultima data cine e, mai ales afisand si pe fb astfel de chestii, cu un barbat inselat si ala la randul lui cu mine...

.... si probabil si cu altii .... Dar acela, având la rândul lui un copil din alta casnicie, poate sa mai închida ochii la astfel de "abateri", mai ales daca si el nu este usa de biserica :-)

#254
DarkEnemy

DarkEnemy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,281
  • Înscris: 19.07.2008
Poti sa te astepti sa te contacteze oricand. Cand e plictisita, cand o mananca si vrea sa fie scarpinata etc :)
Sfatul meu e sa refuzi si sa nu cedezi tentatiei. A incetat sa fie problema ta.

She belongs to the streets.


Cat despre prieteni comuni care ti-o arata, ti-o prezinta, te tin la curent cu ultimele ei realizari, cu un eventual declin bla bla e bullshit

Trebuie sa le spui ca nu te mai intereseaza si cu asta basta. Asa am si eu un prieten, incerca sa mi-o bage pe gat pe fosta, ieseam in oras mai multi, o chema si pe ea; vorbeam pe messenger si aducea discutia despre ea. Pana i-am taiat macaroana. I-am spus ca nu ma intereseaza ce cum cu cine se catalareste si efectiv ii ignoram mesajele legate de ea, si omul s-a prins ca nu mai e un subiect abordabil. Daca faci asa si tot continua, eu zic sa iti pui intrebarea daca prietenul respectiv vrea sa te ajute sau doar sa te rascoleasca.

#255
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

 DarkEnemy, on 27 octombrie 2020 - 13:43, said:

She belongs to the streets.
:lol:
Astea in engleza tot timpul suna mai bine.

#256
abcd777

abcd777

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 24.07.2020
Cum poti in pana mea sa faci asa ceva? Sa ma minti luni de zile, sa fugi cu un coleg vis-a-vis de mine, sa-l minti si pe ala, sa-l inseli cu mine, si dupa 4-5 luni sa ramai insarcinata si sa mai pui si pe facebook? Ce caracter sa ai? Mai ales sa faci copil cu o persoana pe care nu o iubesti, clar.


#257
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,740
  • Înscris: 23.11.2005
E broken rau, iar copilul l-a facut si l-a pastrat din disperare; are peste 30 de ani, nu ?

#258
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Man, cand era altul cel inselat, tu te credeai smecherul din ecuatie, nu ? Atunci nu prea te zbuciumai cu de-astea de caracter...
Naspa.

#259
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,981
  • Înscris: 20.10.2015

 Cr1spy, on 28 octombrie 2020 - 12:01, said:

Man, cand era altul cel inselat, tu te credeai smecherul din ecuatie, nu ? Atunci nu prea te zbuciumai cu de-astea de caracter...
Naspa.

 abcd777, on 28 octombrie 2020 - 06:40, said:

Cum poti in pana mea sa faci asa ceva? Sa ma minti luni de zile, sa fugi cu un coleg vis-a-vis de mine, sa-l minti si pe ala, sa-l inseli cu mine, si dupa 4-5 luni sa ramai insarcinata si sa mai pui si pe facebook? Ce caracter sa ai? Mai ales sa faci copil cu o persoana pe care nu o iubesti, clar.

Heah, ce ti-a tras-o asta mica, stai s-o mai pun o data ca imi place de mor:

 Cr1spy, on 28 octombrie 2020 - 12:01, said:

Man, cand era altul cel inselat, tu te credeai smecherul din ecuatie, nu ? Atunci nu prea te zbuciumai cu de-astea de caracter...
Naspa.


Ba as putea sa mai adaug ca:

 abcd777, on 28 octombrie 2020 - 06:40, said:

sa faci copil cu o persoana pe care nu o iubesti, clar.

Asta reiese din refuzul realitatii. Mai clar, :lol:

#260
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,905
  • Înscris: 27.01.2016
Aia se fute-n draci si asta isi plange de mila pe forum.

#261
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Bai frate, eu nu i-am tras-o, ba dimpotriva i-am aratat unde a gresit. Sa nu se adanceasca omul in depresie, crezand ca este urmarit de ghinionul naibii, pisica neagra.

#262
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,981
  • Înscris: 20.10.2015

 Cr1spy, on 28 octombrie 2020 - 12:38, said:

Bai frate, eu nu i-am tras-o, ba dimpotriva i-am aratat unde a gresit. Sa nu se adanceasca omul in depresie, crezand ca este urmarit de ghinionul naibii, pisica neagra.

Genu-asta de losers-i .. poti sa le arati realitatea in orice fel doresti.
la el nu e ghinion, e altceva

#263
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Poate s-a indragostit.

#264
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

 abcd777, on 28 octombrie 2020 - 06:40, said:

Cum poti in pana mea sa faci asa ceva? Ce caracter sa ai?


Acceptă c-ai făcut dragoste cu stalinhitlermao, sărutând de noapte-bună corciu' afectiv vreo patru ani.

Nu mai întoarce întrebările cu dececumdacă spre ea, ci caută să descâlceşti ce din tine te duce spre asemenea persoane.

Edited by clasica, 28 October 2020 - 14:01.


#265
sasesase

sasesase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 04.03.2017
eu abia acum am dat de topicul asta... am citit cam 1/2 din subiect... bro, cum ai descris tu treaba aia e definitia de "zdre@#ta" din dictionar.

pe bune... asta in afara de gogu, altceva nu stie...

#266
abcd777

abcd777

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 24.07.2020

 clasica, on 28 octombrie 2020 - 13:50, said:




Acceptă c-ai făcut dragoste cu stalinhitlermao, sărutând de noapte-bună corciu' afectiv vreo patru ani.

Nu mai Ă®ntoarce Ă®ntrebările cu dececumdacă spre ea, ci caută să descâlceşti ce din tine te duce spre asemenea persoane.

Da, multumesc pentru sfaturi.
Incerc sa fac acest lucru, am si cunoscut fete ok si echilibrate intre timp, insa din pacate gandul mi-a ramas in trecut. Inca ma simt ranit si dezamagit de cele intamplate si de faptul ca ea isi formeaza o familie cu altcineva.
Poate pare ciudat ce zic, indiferent de lucrurile nasoale facute in acesti ani, tot ma gandesc la ea incontinuu.

Multumesc

#267
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011
Posted Image   de n ori dacă ți se spune că problema ta ești TU, nu ea, și tot nu pricepi.  Ia vezi, tu ce caracter ai?

#268
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

 abcd777, on 11 noiembrie 2020 - 09:29, said:


Poate pare ciudat ce zic, indiferent de lucrurile nasoale facute in acesti ani, tot ma gandesc la ea incontinuu.

Multumesc
Are sa-ti treaca, numai sa nu vrei sa nu-ti treaca. Sa vrei sa suferi, numai sa nu treaca de tot.

Tomaso,

M-ai facut sa inteleg atat de multe lucruri deodata, cu un like.
Te rog sa scrii despre ce voiai sa scrii si sa mi le dai mie, sa fac ce vreau eu cu ele. :heart: :notangel:

#269
abcd777

abcd777

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 24.07.2020

 Cr1spy, on 28 octombrie 2020 - 12:01, said:

Man, cand era altul cel inselat, tu te credeai smecherul din ecuatie, nu ? Atunci nu prea te zbuciumai cu de-astea de caracter...
Naspa.

Ai dreptate.

#270
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,905
  • Înscris: 27.01.2016

 abcd777, on 11 noiembrie 2020 - 09:29, said:


Poate pare ciudat ce zic, indiferent de lucrurile nasoale facute in acesti ani, tot ma gandesc la ea incontinuu.

Pai invata sa nu mai gandesti decat cand e necesar.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate