Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?
 

PS4 Pro comptabilitate.

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Frenkie21

Frenkie21

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.06.2020
Hei! In curand, imi propun achizitionarea unui PS4 Pro, iar TV-ul pe care il am la dispoizitie in momentul de fata este gen acesta (identic, modelul LE32E420, cumparat undeva prin 2012): https://www.compari....e420-p80373903/
As vrea sa stiu daca este comptabilit cu PS4 Pro si daca ruleaza fara probleme jocuri precum FIFA 20 sau GTA V, fara lag si la o claritate foarte buna. Eu sunt cam varza, deci scuzati-ma daca spun vreo prostie, vreau doar sa stiu parerea unor persoane mai cunoscatoare decat mine.

#2
Frenkie21

Frenkie21

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.06.2020
As vrea sa stiu si ce parere aveti, daca s-ar merita sa iau PS4 Pro pentru un TV cu 720p.

#3
dionenina424

dionenina424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,392
  • Înscris: 21.04.2020
99% merge
Claritate... asa si asa, nu e full HD 1920x1080

#4
Frenkie21

Frenkie21

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.06.2020
As vrea sa stiu si ce parere aveti, pt un TV cu 720p ati alege PS4, PS4 Slim sau PS4 Pro?

#5
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,527
  • Înscris: 16.12.2006
E fix acelasi lucru din punct de vedere al imaginii.

PS4 e primul model, PS4 Slim e doar mai mic in dimensiuni, iar PS4 Pro e capabil sa ruleze 4K.

Asa ca nu conteaza ce PS4 alegi, la fel o sa se vada pe un televizor 720p.

Oricum, cumpara si tu un TV Full HD, diferenta este minima ca pret intre 720p si 1080p in ziua de azi la LED-uri.

#6
viceroy56

viceroy56

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,034
  • Înscris: 28.10.2006
In oferta la LIDL un televizor 4k de 108 cm la 999 lei!
L.E. Acum apare STOC EPUIZATPosted Image

Edited by viceroy56, 07 June 2020 - 17:00.


#7
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Daca nu ai macar full HD TV, ia PS4 slim, face acelasi lucru ca si Pro, doar ca e mai ieftina si mai silentioasa. Pro doar daca ai 4k merita. Toate fac acelasi lucru, calitatea imaginii e aceeasi,

#8
Xman_ghio

Xman_ghio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,222
  • Înscris: 26.06.2009
Daca iti iei PS4 Pro o sa ai nevoie sa schimbi si TV-ul (si nu cu "pocnitori" de la Lidl care zic ca iti scaleaza 4K). Un TV cat de cat ok 4k cred ca sare de 2000 RON (daca vrei dimensiuni mari poate sa creasca exponential).

La ce TV ai pot sa iti iei si un PS3 si merge ok :-)

Ia-ti un Slim daca nu planifici sa schimbi TV-ul (in 6 luni) sau un Pro daca scimbi si TV.

#9
ovydiks

ovydiks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 31.07.2018
Daca bugetul nu e o problema, ia cu incredere ps4 pro! Chiar daca nu ai tv 4k, se misca MULT mai rapid ca ps4 normal, iar unele jocuri vor avea framerate mult mai bun.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate