Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...
 Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy
 ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație
 Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 

Problema ciudata ca frigul

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#19
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Post3matrix, on 18 ianuarie 2020 - 12:58, said:

Nu este anormal nimic .
Organismul isi regleaza temperatura constant . Daca ai umiditate in casa , acest proces este mult incetinit si apare nevoia de " racoare " .
Poate este fix ce faci tu , cauti asternuturi reci .
Poti sa mai citestii despre efectele umiditatii in locuinta si despre termoreglarea organismului .
In sfarsit ! A aparut primul raspuns inteligent. Va felicit domnule....

Altfel, e plin de mistocari ieftini p-aici...

#20
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostLeopardSurd, on 18 ianuarie 2020 - 12:51, said:

in c*bip! gol sau cu țoalele pe ea?
"consoarta sta infofolita bine de tot cu restul de plapuma, doarme"
Pai tu imi raspunzi mie, sau initiatorului?

#21
smiley2

smiley2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,530
  • Înscris: 14.05.2016
Daca tie ti se pare misto incearca ce vrei tu ti-am mai zis, umidificatorul e tot ceva de racorire in camera pentru a umidifia aerul.O sa dai niste bani in vant si apoi o sa iti ocupe loc prin camera.
Asta poti sa faci tinand geamul deschis sau sa inchizi caloriferul mai din timp, problema e la tine.

Edited by smiley2, 18 January 2020 - 13:07.


#22
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,577
  • Înscris: 20.10.2006

View PostOpelAstra2002, on 18 ianuarie 2020 - 12:57, said:

Am uitat sa specific, scuze, nu rezist mai mult de maxim 20 de minute la temperaturile alea. Pe urma inchid geamul si ma afund sub plapuma. Ma lipesc de iubi, are 24 de ani si e foarte fierbinte. Nu fac nici un misto, spun prin ce trec...
Eu chiar pot dormii fara probleme cu geamul deschis sau si afara acum cand temperatura abea scade spre dimineata pana pe la -8 grade, tu esti mic copil se pare.

#23
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View PostLunaCrystal, on 18 ianuarie 2020 - 13:08, said:

Eu chiar pot dormii fara probleme cu geamul deschis sau si afara acum cand temperatura abea scade spre dimineata pana pe la -8 grade, tu esti mic copil se pare.
Eu te cred pt ca trec prin asa ceva !! Dar vezi ca-ti sar in cap postacii (ca mine) ce mi-au raspuns mie Posted Image !!

Edited by OpelAstra2002, 18 January 2020 - 13:15.


#24
smiley2

smiley2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,530
  • Înscris: 14.05.2016
E adevarat ce zice Luna, si eu ti-am zis asta mai sus dar cred ca nu vrei sa intelegi...trebuie sa te calesti.

Edited by smiley2, 18 January 2020 - 13:18.


#25
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,577
  • Înscris: 20.10.2006

View PostOpelAstra2002, on 18 ianuarie 2020 - 13:11, said:

Eu te cred pt ca trec prin asa ceva !! Dar vezi ca-ti sar in cap postacii (ca mine) (ca mine) ce mi-au raspuns mie  !!
Mi-au sarit si imi sar si mie, nu ii iau in seama. Ba chiar am in cercul meu si alti nefrigurosi.

Edited by LunaCrystal, 18 January 2020 - 13:20.


#26
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Cumpara un termometru bun! Nu poti sa ai in casa -10 grade, cum spui.

#27
Beko10

Beko10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 03.06.2015
Daca e cald in camera transpir si nu pot sa adorm. Deschid geamul pana se raceste in casa, daca as sta fara plapuma mi-ar fi frig.
Spre dimineata e ca si afara temperatura dar asa pot sa dorm.
Am nevioie de medic ???

#28
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Postsmiley2, on 18 ianuarie 2020 - 13:18, said:

E adevarat ce zice Luna, si eu ti-am zis asta mai sus dar cred ca nu vrei sa intelegi...trebuie sa te calesti.
D-le, esti moderator sau de ce dispar comentariile ce te pun intr-o lumina negativa, chiar daca "logica" ?! Asta e pura democratie si echidistanta deontologioca, numa' zic, glumesc Posted Image !.....SP nu mai e ce a fost !! Unii administratori abuzeaza de *functile* lor ,am observat de ceva vreme asta.
In conditiile astea putem sa tot scriem pe SP, degeaba !
E o avertizare, la urmatoarea abatere din partea unui administrator al SP, ma dezabonez Posted Image !
Exista viata si fara Softpedia :) !!

Edited by OpelAstra2002, 18 January 2020 - 13:30.


#29
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004
io ma mir cum de mai au spatiu astia de la SP sa gazduiasca palavrageala despre toate nimicurile... nu de alta dar n-as vrea sa platesc in viitor vreo taxa pt spatiu pe server din cauza unora :)

#30
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Postodastramosilor, on 18 ianuarie 2020 - 13:30, said:

io ma mir cum de mai au spatiu astia de la SP sa gazduiasca palavrageala despre toate nimicurile... nu de alta dar n-as vrea sa platesc in viitor vreo taxa pt spatiu pe server din cauza unora Posted Image
Nu cumva sa crezi ca ceilalti useri ar vrea sa plateasca taxe pt cei cu nick-name-uri sau subiecte expirate ca ale tale....stai chill......esti din alt secol..!! Apropo, ce device-uri  folosesti in 20-20 .. :) ??!!

Edited by OpelAstra2002, 18 January 2020 - 13:46.


#31
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Cred că mănînci prea consistent seara, mai ales dulciuri, răcoritoare (10% zahăr!) și carne.

#32
criztu

criztu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,298
  • Înscris: 03.09.2002

View PostOpelAstra2002, on 18 ianuarie 2020 - 12:27, said:

Nu stiu ce sa zic, parca ceva e anormal.. Posted Image. Nu exclud o problema medicala...

Tu stai la mansarda? In general problemele semnalate de tine tu sunt tipice pt mansarde.

Edited by criztu, 18 January 2020 - 13:55.


#33
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Postsilverflower, on 18 ianuarie 2020 - 13:44, said:

- Cred că mănînci prea consistent seara, mai ales dulciuri, răcoritoare (10% zahăr!) și carne.
Doamne ce va iubesc pe astia ce raspundeti la subiect si dupa niste analize ..!! Multumesc :) !! O sa te in minte...

#34
odastramosilor

odastramosilor

    resemnat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,725
  • Înscris: 29.02.2004

View PostOpelAstra2002, on 18 ianuarie 2020 - 13:43, said:

Nu cumva sa crezi ca ceilalti useri ar vrea sa plateasca taxe pt cei cu nick-name-uri sau subiecte expirate ca ale tale....stai chill......esti din alt secol..!! Apropo, ce device-uri  folosesti in 20-20 .. Posted Image ??!!

da ca tu esti tare original. Nu stiu cat is de depasit, cred ca am mai multe aprecieri decat tine cel putin, is cu 13 ani naintea ta pe-aici, acuma ce vrei sa spui ca astia de varsta mea is cam depasiti? nick-name-ul nu ocupa megabiti Posted Image chill, device-uri, nick-name, ”ce raspundeti”... cate clase terminate ai? Posted Image si cred ca problema ta ciudata e cu frigul nu ca frigul. Nici macar nu te-ai sinchisit barem titlul sa-l scrii cum trebuie, asa respecti tu partenerii de dialog... Posted Image

View Postcriztu, on 18 ianuarie 2020 - 13:46, said:

In general problemele semnalate de tine tu sunt tipice pt mansarde.

da, cred si eu ca are probleme la mansarda Posted Image Posted Image

Edited by odastramosilor, 18 January 2020 - 14:16.


#35
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017

View Postodastramosilor, on 18 ianuarie 2020 - 14:15, said:

da ca tu esti tare original. Nu stiu cat is de depasit, cred ca am mai multe aprecieri decat tine cel putin, is cu 13 ani naintea ta pe-aici, acuma ce vrei sa spui ca astia de varsta mea is cam depasiti? nick-name-ul nu ocupa megabiti Posted Image chill, device-uri, nick-name, ”ce raspundeti”... cate clase terminate ai? Posted Image si cred ca problema ta ciudata e cu frigul nu ca frigul. Nici macar nu te-ai sinchisit barem titlul sa-l scrii cum trebuie, asa respecti tu partenerii de dialog... Posted Image



da, cred si eu ca are probleme la mansarda Posted Image Posted Image

View Postodastramosilor, on 18 ianuarie 2020 - 14:15, said:

da ca tu esti tare original. Nu stiu cat is de depasit, cred ca am mai multe aprecieri decat tine cel putin, is cu 13 ani naintea ta pe-aici, acuma ce vrei sa spui ca astia de varsta mea is cam depasiti? nick-name-ul nu ocupa megabiti Posted Image chill, device-uri, nick-name, ”ce raspundeti”... cate clase terminate ai? Posted Image si cred ca problema ta ciudata e cu frigul nu ca frigul. Nici macar nu te-ai sinchisit barem titlul sa-l scrii cum trebuie, asa respecti tu partenerii de dialog... Posted Image



da, cred si eu ca are probleme la mansarda Posted Image Posted Image
Bai nene, dupa 13  ani pe SP, nu stii ( eu am 2, cred ) ca titlul nu se poate corecta, spre deosebire de text, de catre un membru' al SP...!!! Asta spune multe, despre matale, desigur... :D :D !!

#36
ciine

ciine

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,069
  • Înscris: 04.06.2007
Ai bufeuri bree , pacat de prietena ta de 24 ani

Nivelul de testosteron din organism poate sa scada din diverse cauze medicale, iar principala manifestare a acestui nivel scazut sunt bufeurile in cazul barbatilor, asta daca cumva nu esti femeie la menopauza

Edited by ciine, 18 January 2020 - 14:22.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate