Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

RedBubble - magazin online "print-on-demand"

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018
Am descoperit recent aceasta platforma si ma intrebam daca exista utilizatori prin randurile userilor Softpedia?
Momentan sunt la munca si nu pot urca desenele proprii (nu le am salvate local). Voi incerca mai pe seara.

Daca aveti cont acolo (cu desene proprii) puteti descrie cum ati inceput?

Edited by JustARandomGuy, 13 January 2020 - 14:34.


#2
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Da, eu am, chiar vechi cont.
Nu prea m-am ocupat de el, calitate slaba / medie imagini, vinzari foarte foarte mici. Foarte mici.
Se pare ca am in jur de 8 pagini x 12 = 96 de articole
Chiar acum citeva luni am facut o actualizare a produselor vechi si aduagare produse noi... tot degeaba....

Edited by trollerul_de_serviciu, 13 January 2020 - 14:43.


#3
Lawnmower

Lawnmower

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 06.07.2009
Mi-am facut cont acum multi ani cu vreo 5-6 desene ascii (am convertit niste poze in ascii cu un website gratuit) si nu am vandut nimic. :) Cred ca sunt mult prea scumpe chestiile acolo (20 USD pe poster? sau 30 USD pe cana? din cate tin minte).

Mai mult succes am avut la vandut printabile pe etsy (lumea cumpara PDF-uri si alte formate digitale ca sa printeze cum vor ei).

#4
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018
Etsy nu m-a atras intial din cauza ca cer datele tale bancare. Nu ca as avea ceva de ascuns, din contra, insa daca se poate altfel (plata directa paypal fara sa te mai intrebe de santate) de ce nu?!

Totodata, daca nu ma insel, Etsy percep si un comision suplimentar fata de redbubble.
Adica, luand exemplul cu o cana de 30 USD pentru care primesti 3 USD la redbubble, la etsy aceeasi cana de 30 USD, primesti 3 USD - X% comsion? Ceva in genul.

@lawnmower si @trollerul_de_serviciu, sunteti amabili sa imi trimiteti prin mesaj profilele voastre (indiferent pe ce platforma)?
Multumesc in avans!

Edited by JustARandomGuy, 13 January 2020 - 16:17.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate