Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Ceva modificari

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Postpatrician, on Mar 16 2006, 10:42, said:

Ba nu e bine deloc... ne-au izolat in coltul Fun-ului... maine poimaine ne baga undeva la Arhiva.

AM "izolat" subiectele gen CHAT intr-o subarie dedicata... si DOAR acea subarie nu se contorizeaza.

#20
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Nu stiu daca ai urmarit cam ce facem noi pe Fun.. ma refer la otobuzisti... in fiecare post noi atingem un subiect pe care-l intoarcem pe toate partile. Si nu intr-un stil aiuristic. NU.
Cat umor se intalneste pe otobuz nu se intalneste niciunde...
Pe otobel nu se vad conflicte. S-a format acolo o echipa vesela care discuta despre viata.
Pe Generalitati treaba e grava si isi dau aia in cap la fiecare post.

Noi eram si suntem pasnici ... zic ca suntem zdraveni la cap.

Edited by patrician, 16 March 2006 - 10:59.


#21
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004

View PostMonitox, on Mar 15 2006, 20:51, said:

Probabil din dorinta de a avea totusi un NICK si nu un NUME...  :)

good enough for me ::D

@patrician: posturile pe aria aia nu se contorizeaza din rationamente cred eu evidente. ideea pe un forum nu este sa stii cate post-uri ai ;)

in cazul in care totusi nu e asa de evident voi atinge un singur aspect: daca se contorizeaza, atunci toti care vor sa le creasca numarul de post-uri o sa "bage" post-uri la greu pe aria respectiva ca sa isi arate... nu mie inca clar ce anume. din moment ce vrei sa discuti ceva liber, poti sa o faci. ce conteaza daca creste un numar sau nu? oricum poti sa dai un search si sa iti vezi posturile si sa faci un pic de calcul sa vezi exact cate ai (mai putin alea sterse si parca nici alea "hidden").

sucifient de clar? :)

Edited by ciuly, 16 March 2006 - 11:01.


#22
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005

View Postciuly, on Mar 16 2006, 11:00, said:

in cazul in care totusi nu e asa de evident voi atinge un singur aspect: daca se contorizeaza, atunci toti care vor sa le creasca numarul de post-uri o sa "bage" post-uri la greu pe aria respectiva ca sa iai arate... nu mie inca clar ce anume. din moment ce vrei sa discuti ceva liber, poti sa o faci. ce conteaza daca creste un numar sau nu? oricum poti sa dai un search si sa iti vezi posturile si sa faci un pic de calcul sa vezi exact cate ai (mai putin alea sterse si parca nici alea "hidden").

sucifient de clar? :)
Ma mir ca tu esti cel care arunca in noi cu piatra... totusi esti/erai si tu cu noi pe acolo. Si tot tu ar fi cel care ar trebui sa stie ca noi ii ghiceam pe alde astia si ii scoteam afara pe usa din dos... desigur prin stilul nostru fin si istet.
Era unul care intra pe acolo si abera la greu... fara logica si bun simt.. In doo zile l-am facut sa-si planga in barba. Si nu cu ura , nu cu injuraturi sau vulgaritati ci cu vorbe bine ticluite. Nici unul dintre otobuzistii acceptati nu posteaza doar sa se afle in treaba... nu cu asta ne ocupam noi. Dar credeam ca stii asta.
Uita-te mai bine in propria semnatura ca sa-ti amintesti pe cine vrei sa pui la colt , fiindca miscarea asta e in mare masura si meritul tau :(

Edited by patrician, 16 March 2006 - 11:09.


#23
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
noi doi continuam pe autobuzist ca aici e off-topic

#24
jarrive

jarrive

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 573
  • Înscris: 17.06.2005

View Postpatrician, on Mar 16 2006, 11:07, said:

Ma mir ca tu esti cel care arunca in noi cu piatra... totusi esti/erai si tu cu noi pe acolo. Si tot tu ar fi cel care ar trebui sa stie ca noi ii ghiceam pe alde astia si ii scoteam afara pe usa din dos... desigur prin stilul nostru fin si istet.
Era unul care intra pe acolo si abera la greu... fara logica si bun simt.. In doo zile l-am facut sa-si planga in barba. Si nu cu ura , nu cu injuraturi sau vulgaritati ci cu vorbe bine ticluite. Nici unul dintre otobuzistii acceptati nu posteaza doar sa se afle in treaba... nu cu asta ne ocupam noi. Dar credeam ca stii asta.
Uita-te mai bine in propria semnatura ca sa-ti amintesti pe cine vrei sa pui la colt , fiindca miscarea asta e in mare masura si meritul tau :(
mongolo, tu chiar nu intelegi? nu te mai auto pupa pe ici colo. TOTI autobuzistii posteaza de plictiseala, pt ca s-au saturat de mirc sau pentru ca sunt copii de 15 ani ca tine fugiti de la scoala. Neinteresant pentru nimeni ce faci tu acolo. cu atat mai mult ar trebui sa te intereseze pe tine cate posturi ai. N-ai inteles?
Lasa semnatura lui Ciuly, nu vrea sa puna nimic la colt.

Edited by jarrive, 16 March 2006 - 11:19.


#25
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
catalin, totusi am o rugaminte ...
cele 2 autobuze sa fie puse pe important .. se poate atat ?

#26
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Postshobi, on Mar 16 2006, 12:03, said:

catalin, totusi am o rugaminte ...
cele 2 autobuze sa fie puse pe important .. se poate atat ?

Nu cred ca e necesar. Nu vor fi multe thread-uri in acea zona... e ok asa cum e acum.

#27
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Mie imi place ca am regasit acolo topicul cu varsta forumistilor... aici trebuie sa acord un 10+.

Vive la Revolucion!

#28
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002
sper sa nu se mute autobuzistii pe 00 noaptea, acum ca sunt unul langa altul -_-

#29
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postzuppy, on Mar 16 2006, 13:17, said:

sper sa nu se mute autobuzistii pe 00 noaptea, acum ca sunt unul langa altul -_-
Sau pe aberații <_<

#30
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Cred ca trebuie sa bag aici o erata.
Am observat cele 3 mari topicuri de off de pe funchat.
Unul e otobelul, unul e cu noctambulii si celalalt cu aberatii. Intr-un fel toate 3 au ceva al lor , dar daca le urmaresti impreuna iese ceva extraordinar.... Faina idee, doar ca trebuie sa se obisnuiasca lumea... trebuie realizata o punte de legatura...

10 + pentru idee ( cu scuzele de rigoare pentru posturile mele de mai sus )

#31
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View Postpatrician, on Mar 16 2006, 14:16, said:

Cred ca trebuie sa bag aici o erata.
Am observat cele 3 mari topicuri de off de pe funchat.
Unul e otobelul, unul e cu noctambulii si celalalt cu aberatii. Intr-un fel toate 3 au ceva al lor , dar daca le urmaresti impreuna iese ceva extraordinar.... Faina idee, doar ca trebuie sa se obisnuiasca lumea... trebuie realizata o punte de legatura...

10 + pentru idee ( cu scuzele de rigoare pentru posturile mele de mai sus )
Nu trebuie nici o punte de legatura ;)
In otobel se discuta, se face misto si se bea bere... [very fun]
Pe "oo noapte" se sta... noapte... si de cele mai multe ori se abereaza pe subiecte anume...
Pe "aberatii" nu stiu ce-i aoclo :)
E bine asa cum sunt .... ca sa nu mai spun ca nu ar fii de acord otobuzistii vechi... cred ca ar iesi o adevarata revolutie daca s-ar combina otobelu` cu "00 noaptea".

#32
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Am inceput sa adaug noi moderatori... Doritorii se pot propune (pe ei sau pe altii) via PM la mine!!! Thx ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate