Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Credit cartela disparut

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,193
  • Înscris: 27.06.2007
am facut eu test in 3g (tot cartela Telekom) si consuma cam 20MB, dar cum a spus si baribalu poate ajumge si mai mult, si vezi daca nu au inceput aplicatiile sau telefonu sa isi faca actualizarile :)

#20
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
De unde stii ca ai facut testul cu aceiasi aplicatieca si initiatorul? Testul inseamna ca ia un pachet, il descarca, apoi il reincarca, asa se determina vitezele. Nu cred ca toate pachetele sunt identice ca marime.

#21
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,188
  • Înscris: 15.05.2008
acu ca s-a intepat o data,nah se intampla,dar sa faci a 2-a oara aceeasi chestie,asta se cheama alegere,cum o fi la a 3-a

#22
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,585
  • Înscris: 12.03.2006
Cum sa fie, am descoperit si singur...era apn-ul setat default pe internet, in loc de broadband mobil Telekom. Indiferent de extraoptiunea avuta ma tarifa din credit, cand am ajuns la zero credit si nu mai mergeau datele, am observat. Am schimbat apn-ul si merge acum T3 pe date.

Ale naibii apn-uri, atentie, ambele valabile la cartela, dar unul te usuca bine de bani.

Edited by arab, 20 July 2019 - 12:15.


#23
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postdimripper, on 20 iulie 2019 - 07:13, said:

Esti fantastic. Te cred in stare sa mai scrii inca 2 pagini fara sa mentionezi de ce retea e vorba.
E eurofantastic.

#24
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,124
  • Înscris: 25.02.2007
Am patit si eu asta.
Tot asa, dupa ce am ratat reincarcarea la timp, dupa ce-am incarcat imi lua un email cate 10 centi or smth. Din 3 Euro reincarcarea am reusit sa salvez 1 prin trimitere catre alta cartela.

#25
MariusXT

MariusXT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 953
  • Înscris: 03.03.2008

View Postarab, on 20 iulie 2019 - 09:17, said:


Stiam...un speedtest costa vreo 5 euro...nu?


Zici?

Stii vorba aia prostia se plateste? Odata ce activezi optiune fara date de ce ai face test de viteza? Ca sa vezi cat credit iti ia pe secunda Telekom?

Un test iti poate lua si 150-200 mb x cat e 1mb la Telekom, fai socoteala

Data viitoare activeaza oferta completa voce si date

După utilizarea acestuia, traficul de date va fi tarifat la tariful standard al Cartelei Telekom de 0.2 euro credit/MB.

Edited by MariusXT, 21 July 2019 - 19:40.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate