Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Boxeri/chiloti

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,106
  • Înscris: 29.01.2016

 vali, on 21 februarie 2019 - 11:57, said:

nu știu ce se întâmplă, dar în ultimii ani M-ul a devenit tot mai mic. și la Uniconf, și la Mr. Big. și am verificat, nu a crescut ce stă de obicei în ei.
Pai nu a mai crescut, din contra, a inceput chiar sa scada vizibil. Nu ai vazut ultimele "prototipuri" de barbati cu gleznele goale si pantaloni skinny mulati pe cur si gambe ?
Evolutia incepe sa actioneze. Pardon, Involutia...

+ 1 pentru Uniconf, dar, cam scumpi. Mr Big iar sunt ok. Am gasit unii la Pepco, Alpha One, super buni si sub 10 lei perechea.
Cu cat mai mult bumbac, cu atat mai bine : 92-95%. In rest, marca nu prea conteaza pt mine.

Edited by Magicwisewolf, 21 February 2019 - 12:44.


#20
mirc2003

mirc2003

    Emo biliar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,606
  • Înscris: 16.03.2008
De mai bine de 10 ani doar de la Jolidon. Cel mai bun raport calitate/pret. Cred ca re de 30 lei bucata.

Sare

#21
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,587
  • Înscris: 08.03.2017

 buyonevideo, on 21 februarie 2019 - 12:26, said:

Si chilotii cu crac cum se numesc ?!
azp-uri

#22
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,895
  • Înscris: 03.12.2001

 boggy20, on 21 februarie 2019 - 12:01, said:

Vali, recunoaște că te-ai îngrășat. Lasă vrăjeala.
mă mențin la 67-69 din liceu. îi invidiez pe ăia care se îngrașă


 marcusdefeis, on 21 februarie 2019 - 12:02, said:

ti-o fi crescut producatoarele de material ;)
am măsurat, am verificat, nimic :(

#23
OriginalCopy

OriginalCopy

    I'm harmful, fear me please! :))

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,268
  • Înscris: 10.08.2006

 Jon97, on 21 februarie 2019 - 11:45, said:

Salutare,
De la ce magazin va luati domne boxeri?
(Pt cei din bucurești)
Din duty-free de la aeroport.

#24
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,721
  • Înscris: 29.10.2017
din hypermarket boxeri negrii uniconf, mr big .. XXL

#25
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

 mirc2003, on 21 februarie 2019 - 12:51, said:

De mai bine de 10 ani doar de la Jolidon. Cel mai bun raport calitate/pret. Cred ca re de 30 lei bucata.

Când dai 30 de lei pe un chilot, e imposibil să fie cel mai bun raport calitate/preț. Și nu zic că am ceva cu Jolidon, și eu iau chiloți de la ei, dar sunt scumpi. În plus, nu sunt nici foarte rezistenți. Ăia cu bandă neagră se duc foarte repde. Se lăbărțează banda aia imediat.

În ultimul timp am luat din supermarket, Lidl, Kaufland, pe unde am găsit. În Lidl sunt ok, de fapt mai toate hainele sunt ok în Lidl, în Kaufland e în funcție de producător. Chiloții mi se par ok, cât timp sunt din material bun, moi la atingere, nu de-ăia din plastic. La șosete am probleme, nu știu de ce nu se mai pot face șosete care nu se dezintegrează după fiecare purtare. Am avut noroc că am cumpărat mai demult vreo 20 de perechi de lână, am găsit bune într-un bazar, dar în magazine, n-am mai găsit șosete decente.

#26
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,895
  • Înscris: 03.12.2001

 SmurfK, on 21 februarie 2019 - 17:20, said:

La șosete am probleme, nu știu de ce nu se mai pot face șosete care nu se dezintegrează după fiecare purtare. Am avut noroc că am cumpărat mai demult vreo 20 de perechi de lână, am găsit bune într-un bazar, dar în magazine, n-am mai găsit șosete decente.
quechua x-warm? după două purtări/spălări arată așa, după încă vreo 10, la fel. estimezi vreo doi ani de purtat.

#27
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015
Scump, 30 de lei perechea... Pe-asta din bazar habar n-am cât am dat, dar probabil ceva de genul 2 lei perechea, de-am luat atât de multe.

Când zic că se "dezintegrează" nu mă refer că se rup, dar curg scame din ele într-una, indiferent dacă sunt la prima purtare sau la a zecea. Cred că dacă aș strânge toate scamele dintr-o șosetă aș mai face vreo trei perechi. Posted Image

Edited by SmurfK, 21 February 2019 - 20:44.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate