Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitionare laptop gaming

Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba
 Facultate

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume
 Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta
 Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...
 

Sfat achiziție telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,688
  • Înscris: 29.03.2010
Sa nu cumperi de la quickmobile, sunt cei mai nasoli pe parte de garantie, practic orice telefon cumperi de la ei e fara garantie.

#20
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007

View PostMishhuu, on 15 decembrie 2018 - 22:46, said:

Din punctul asta de vedere te contrazic am avut un A3 2017 personal câte are bateria mai mica decât j3 și diagonala mai mare...și tine destul de bine bateria ma tine o zi lejer puteam sa îl folosesc foarte, foarte mult. Plus ca eu l-am luat sh deci a mai fost călărit vreun an, deci
pai fratilor posesori de maret samsung problema este la standardul fiecaruia, exista telefoane care tin lejer trei zile si chiar mai mult. Stiu ca acum sunt prize peste tot si baterii puternice dar pentru unul aflat mult pe drumuri ca mine si trei zile este putin ca nu am chef tot timpul sa car powerbank-ul dupa mine. Sa plec dimineata cu telefonul 100% si sa ma intorc seara acasa cu 15% mi se pare o experienta horor, experimentata doar cu samsung din pacate

#21
maimu

maimu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 12.05.2004
Vad ca toata lumea, pe toate forumurile recomanda Xiaomi. Atat eu, cat si sotul, avem cate un astfel de telefon (eu - Redm Note 3, el - Redmi 3s). Al meu e resoftat de 3 ori, deorece se tot bloca si nici acum nu merge asa cum ar trebui. In plus, ambele telefoane au pete mari, galbene pe ecran, al meu cel putin e jale, toata partea dreapta a ecranului, de sus pana jos, e galbena. Asa ca, acum, fiind nevoita sa imi iau alt telefon, ezit sa iau tot Xiaomi, dar nici altceva nu stiu ce as putea alege.

#22
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008
@maimu nokia, motorola sau huawei
@initiator si eu iti recomand nokia 5.1 plus

#23
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010

View Postmaimu, on 17 decembrie 2018 - 08:07, said:

Vad ca toata lumea, pe toate forumurile recomanda Xiaomi. Atat eu, cat si sotul, avem cate un astfel de telefon (eu - Redm Note 3, el - Redmi 3s).
Telefoanele vechi se mai strica.
Imediat apare Redmi Note 6 si tu vb. Redmi Note 3.
Eu am avut Redmi Note 3 l-am tinut un an si jumatate dupa care l-am dat si mi-am luat altceva mai OK.

Lumea tot recomanda telefoane Xioami pentru ca la anumite nivele de pret sunt cele mai OK per total.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate