Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

Vodafone TV.

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
831 replies to this topic

#379
livio2009

livio2009

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 28.03.2009
Pe Google Chromecast Tv nu găsesc aplicația

#380
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 20.10.2015
La mine nu merge nici cum intru in aplicație și pe orice canal dau nu merge rămâne blocat cu sigla de la canal.
Pentru ce au făcut dacă nu merge?
Am abonament Vodafone tv Go fără servicii fixe.

#381
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,267
  • Înscris: 30.03.2019
Am intrat cu contul MyVodafone, dar nu pot vedea niciun canal. Am abonament doar la servicii mobile si aveam acces gratuit la cateva canale de stiri, dar nici alea nu merg pe TV. E pur si simplu ecran negru. Sau o fi din cauza ca am net Digi? Device-ul e un Mi Box S.
Am atasat o poza cu ce afiseaza daca apas tasta OK a telecomenzii dupa ce intru pe orice canal.

Attached Files


Edited by novotab51, 16 December 2021 - 15:08.


#382
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.02.2009
Salut mă poate ajuta cineva cum sa ster un dispozitiv înregistrat din contul My Vodafone ,am instalat aplicația pe un Smart și-mi spune că am prea multe dispozitive înregistrate  Mă chinui să găsesc în cont ștergere dispozitive și nu găsesc

#383
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.02.2009
Știe cineva cum se poate rezolva cu eroarea cu nrMA652

#384
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 20.10.2015
Eu de o săptămâna ma chinuiesc sa îmi meargă aplicatia Vodafone tv pe un număr de Pre Pay și nici acum nu merge.
Am sunat de o grămada de ori la ei și nimic,sunt foarte nepregătiți nu știu nimic.

#385
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,741
  • Înscris: 21.08.2008
Tehnic Vodafone 0311053668

#386
Ninja

Ninja

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,356
  • Înscris: 07.12.2002
Mda, platforma asta e o nebuloasa totala. De la tehnic mi s-a spus ca Cinemax-urile nu merg online pentru ca "nu e platforma ca HBO".

#387
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,444
  • Înscris: 29.04.2010

View Postomishee, on 11 decembrie 2021 - 13:31, said:

Nu pot sa inteleg  Posted Image  nici dupa atata timp nu se pot urmarii anumite canale, de ex.nu am reusit sa vad NatGeoWilde nici o secunda. Eroare de redare media. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu. (WT1809) va rog sa confirme cineva daca merge la voi!
Nici mie nu mi au functionat deloc NG Wild HD, VS History HD, Ida Tv si Nicktoons. Da acelasi mesaj de eroare redare media pe toate dispozitivele, indiferent ca e windows, iOS sau Android si chiar pe tv smart sony. Tehnicul nu a reusit pana acum sa rezolve pb asta existenta pe unele coduri de clienti.

#388
geanny06

geanny06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 959
  • Înscris: 08.01.2009
Au reusit in sfarsit sa introduca Vodafone Tv in My Vodafone...acum se pot sterge dispozitivele...

#389
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 20.10.2015
Ce versiune aveți voi la aplicatia de pe Smart tv sau pe Chromecast la Vodafone tv?

#390
ARG1985

ARG1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 08.07.2018

 dincadan78, on 21 decembrie 2021 - 19:44, said:

Nici mie nu mi au functionat deloc NG Wild HD, VS History HD, Ida Tv si Nicktoons. Da acelasi mesaj de eroare redare media pe toate dispozitivele, indiferent ca e windows, iOS sau Android si chiar pe tv smart sony. Tehnicul nu a reusit pana acum sa rezolve pb asta existenta pe unele coduri de clienti.
Acum ma uit pe Wild

#391
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,444
  • Înscris: 29.04.2010

 ARG1985, on 26 decembrie 2021 - 18:43, said:


Acum ma uit pe Wild
Te-oi uita dumneata, dar sunt abonati carora nu le functioneaza o parte din posturi in aplicatie, da aceeasi eroare de redare de kko. Am renuntat la sesizari, sunt impotenti dpdv tehnic baetzii si fetili roșii.

#392
balauru'

balauru'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 25.02.2006
Am primit un echipament Vodafone TV si aveam senzatia ca poate merge doar cu conexiunea Internet insa nu pot viziona nimic daca scot cablul coaxial. Fac eu ceva gresit?

#393
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,501
  • Înscris: 21.02.2009

 balauru, on 04 ianuarie 2022 - 20:25, said:

Am primit un echipament Vodafone TV si aveam senzatia ca poate merge doar cu conexiunea Internet insa nu pot viziona nimic daca scot cablul coaxial. Fac eu ceva gresit?
Pentru a viziona tv trebuie înfipt și cablu coaxial ,netul înfipt pentru epg și vizionare conținut HBo,Netflix,Amazon și alte aplicații nu are acces direct la Google play . Astăzi l-am testat și eu la soacra mea se mișcă bine și am acces  la mine in locație( unde sunt abonat Digi) pe Smart tv  deci am făcut o completare foarte buna am acum cablu și net de la Digi și aplicațiile pe Smart tv de la Vodafone și Orange  plus Hbogo,Netflix,Amazon ,Filmbox+ și Eurosport

Edited by gabrielfane, 04 January 2022 - 20:56.


#394
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,444
  • Înscris: 29.04.2010
Da, mediaboxul Vodafone Tv are nevoie de cablu tv Vodafone (fost UPC), nu e suficient sa il conectezi exclusiv la internet prin cablu.

#395
dincadan78

dincadan78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,444
  • Înscris: 29.04.2010
Vad ca aplicatia asta nu mai functioneaza deloc pe iphone 12 pro. Eroare redare MV1821 pe toate programele din abonament. Bine ca inca mai merge pe ipad pro, macar atat.

#396
vierme

vierme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 31.08.2007
Parerea mea despre aplicatie:
- neoptimizat, consuma multe resurse. MiStck nu se descurca cu ea
- preview pe canal cand schimbi canalele, iar in background ruleaza postul curent e o prostie. Ingreuneaza inutil functionarea
- interfata e total neintuitiva. Vrei sa schimbi canalul dar intrii in catch up sau alte meniuri. Dai back si iesi de tot...
-apesi sageata stanga/dreapta pe live te blocheaza si zice ca e incompatibil cu programul respectiv. Ca sa revii la program te chinui cateva comenzi inutile. Era mai simplu sa zica functie indisponibila si sa nu opreasca stream ul live
Mai e de lucrat la ea...

Edited by vierme, 15 January 2022 - 14:12.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate