Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
CANNES 2024

Scaun auto

La mulți ani @ranit6996!

La mulți ani @Ciubex!
 Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"
 

Firme instalare centrale termice - Bucuresti

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
liviudami13

liviudami13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 639
  • Înscris: 02.02.2013
Urmeaza ca sa-mi instalez o centrala termica conventionala Motan Optimus. Si bineinteles am inceput o cautare pe net dupa firmele autorizate care instaleaza asa ceva. Ideea e ca am nevoie de tot pachetul: montaj, PIF si autorizare ISCIR. Am ceva pe lista insa pana una alta va intreb aici daca ati gasit pana la urma o firma care sa va fi multumit prin felul ei de a-si face treaba. Este si un subiect important pentru cei care urmeaza sa-si instaleze o centrala sau sa-si faca o revizie la instalatie.

Edited by liviudami13, 25 October 2018 - 16:18.


#2
xplozia

xplozia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 02.02.2005
Dar de ce nu o iei direct de la ofirma caare se ocupa cu centarale? Vei ajunge in cele din urma tot la ei, iar cand vor vedea ca ai centrala ta, vor spune ca pretul pentru instalare este mai mare decat daca o luai de la ei, iar ei nu ofera garantie la asta.

#3
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Cum am facut eu, o "firma" s-a ocupat de acte, alt baiat, alta firma, de montare tot.

#4
Amenofis

Amenofis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 23.03.2007

 spe_ripper, on 25 octombrie 2018 - 17:22, said:

Cum am facut eu, o "firma" s-a ocupat de acte, alt baiat, alta firma, de montare tot.
Care sunt actele de care avem nevoie pentru a instala o centrala pe gaz in conditiile in care gazul este deja in apartament si este folosit la aragaz de patru ani cel putin?
Multumesc anticipat!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate