Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...

Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil
 Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 

Condor (2018)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,957
  • Înscris: 09.04.2005
Îi leagă dorința de a se răzbuna, el pentru toți prietenii pierduți, ea pentru încercarea de asasinat ("am o reputație de apărat").
Cam despre asta va fi sezonul 2.

#20
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
nop, ea s-a razbunat deja cand l-a asasinat pe ala care ii era coleg pana la tradarea sefilor. iar el acum vrea sa tina aproape(hacker time) si sa elimine planurile naspa ale cia. el va fi baiat bun iar ea depinde cine o plateste mai bine( femeie like..). :)

Edited by 41ex, 20 August 2018 - 18:15.


#21
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,855
  • Înscris: 10.12.2006
Serialul asta a inceput promitator. Desi spionajul nu prea e subiectul meu preferat, daca e un serial bun ma uit si la asa ceva. Insa dupa primul episod s-a destramat incet tot ce credeam ca e un scenariu inteligent.

Cand au inceput sa moara oameni mi-am dat seama ca nu imi pasa de niciunul din ei, sentimentul a fost doar ca au murit intr-un mod stupid si fara niciun sens.

Cine merita cel mai mult sa moara nu a murit, Gabrielle Joubert fiind oarecum iertata pentru tot ce a facut prin oprirea atacului chimic. Chiar si discutia ei de final cu Joe Turner pare ceva flirt nevinovat intre ei doi, desi tipa ii ucisese astuia nu mai stiu cate iubite si prieteni.

Dupa primul episod nu as fi crezut ca o sa-i dau serialului nota 5, si asta doar pentru impresia artistica, in rest nu il pot recomanda nimanui.

#22
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
e suficient de sexy cat sa n-o omoare. plus ca se duce tot farmecul fara ea. :) si cia a angajat-o, ea si-a respectat contractele cu ei. de ce s-o omoare, ca s-au razgandit ei? cia a ramas cu 2 capete, s-ar putea sa o mai foloseasca pt chestii "bune sau rele".

iar el a fost speriat cand l-a sunat, credea ca vine sa-l omoare. nu pare ca vrea sa mai auda de ea. singura ciudatenie e ca n-a ucis-o cand era in masina inconstienta. poate ca in subconstient a simtit ca l-a protejat pe el. au o conexiune..fiindca e film, prevad ca se va termina cu el tinand-o in brate, plangand ca a omorat-o cineva, poate chiar el.. :)

#23
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,340
  • Înscris: 14.06.2006
A fost lansat sezonul 2. Il gasiti pe HBO Go.

#24
asiral08

asiral08

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 30.03.2012
Serialul asta pare a fi scris după un scenariu din 2020. Un nene cu o geanta  în brate încearcă sa împrăștie un virus care afecta plămânii la un meci de fotbal, iar cei de la CIA când verifica în amănunt urma banilor constata o puternica întrare pe bursa a firmei care producea vaccinul împotriva virusului.

Edited by asiral08, 14 September 2020 - 05:56.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate