Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Huawei P20

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
1676 replies to this topic

#757
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,864
  • Înscris: 03.01.2015
Ciudat... Eu îl am din 21 decembrie... Credeam ca toți îl au deja

#758
Ike

Ike

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 174
  • Înscris: 03.12.2006
Tema este luata de pe Google Play, Pitch Black EMUI 5/8 Theme. Din ce am observat, in aplicatia Calculator se vede putin dubios, in rest e ok.
Din ce zicea un baiat pe XDA nu pare sa mearga si pe Pie. Daca vrea cineva sa incerce, sa dati share la rezultat.

#759
m2aurel

m2aurel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 02.07.2008
Mulțumesc, l-am găsit, și altele de fapt. Sa văd când am timp să testez. Văd că variază foarte mult dimensiunea aplicațiilor, de la 4 la peste 21 mega..

#760
SirCypress

SirCypress

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 280
  • Înscris: 15.04.2010
Aveti idee de ce nu e disponibila aplicatia Phone de la Google?

#761
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,864
  • Înscris: 03.01.2015
Mai e un pic și se termina și ianuarie iar noi încă nu am primit nici patch de securitate pe Decembrie...

#762
CosminT90

CosminT90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 14.01.2016

View PostAfroditu, on 10 ianuarie 2019 - 11:11, said:

Am observat o chestie ciudata. Eu il pun la incarcat dimineata, cand ma trezesc, pana plec, adica o ora. Dupa update-ul recent, se incarca pana la 87-88%, indifferent ca e de la 35% sau de la 50%. M-am uitat azi si imi zicea la 88% ca mai dureaza 47 de minute pana la full charge. Folosesc incarcatorul original.
Trebuie sa activez ceva de fast charge?
Cred ca și eu am un comportament similar după update, acum am observat. O sa mai verific și revin cu feedback. Ar și primul bug care îl descopăr la android pie.

#763
tachete

tachete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 04.01.2008
Am primit placinta aseara... Nimic de remarcat, deocamdata... A trebuit sa schimb temele pe negru. In alarma sau in setari aveam litere negre pe fond negru sau albe pe fond alb... Adica pagini goale... Nasol... 🤔

Edited by tachete, 18 January 2019 - 07:42.


#764
Deannn

Deannn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.08.2017
Ce tema ai instalat? La fel si la mine, scris negru pe fundal negru.
Ms

#765
Deannn

Deannn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.08.2017
Si pe langa asta, mai are cineva probleme cu primirea sms'urilor?
Le primesc cu intarziere sau nu le primesc deloc. Nu aveam problema asta la vechiul telefon.

#766
tachete

tachete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 04.01.2008
Am instalat "Craftsman" din Themes...Mult alb dar aia e. Macar pot sa setez o alarma sau sa scriu un nr de telefon.Deocamdata nici o alta tema, dark, din terte aplicatii din Google Play nu functioneaza corect... Banuiesc ca nu sunt adaptate pt 9...Mai asteptam... Daca ati gasit ceva dati de veste... 😊 Mesageria e ok, o vaga senzatie ca bateria tine mai mult... Si parca, parca este mai fluent sistemul... Alte bug-uri nu bagai de seama. Nu am probat camera inca...

#767
muresan007

muresan007

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.02.2015

View Posttachete, on 20 ianuarie 2019 - 00:53, said:

Am instalat "Craftsman" din Themes...Mult alb dar aia e. Macar pot sa setez o alarma sau sa scriu un nr de telefon.Deocamdata nici o alta tema, dark, din terte aplicatii din Google Play nu functioneaza corect... Banuiesc ca nu sunt adaptate pt 9...Mai asteptam... Daca ati gasit ceva dati de veste... �� Mesageria e ok, o vaga senzatie ca bateria tine mai mult... Si parca, parca este mai fluent sistemul... Alte bug-uri nu bagai de seama. Nu am probat camera inca...

De ce nu incerci "Deep Black Emui 9 theme"? Eu il folosesc din decembrie de cand am trecut la PIE.

#768
tachete

tachete

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 04.01.2008
Pentru motivul de mai sus... Ori imi scapa mie ceva ori nu sunt compatibile... De altfel scrie la install ca s-ar putea sa dea erori pt alt sistem decat emui5/8...spre exemplu asa arata alarma... La fel si dial-ul... 😬 Folosesti tema pe P20 simplu sau pe Pro?

Attached Files


Edited by tachete, 20 January 2019 - 12:02.


#769
muresan007

muresan007

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.02.2015
[ https://photos.google.com/photo/AF1QipMHmOXc1RplQBBCMNiGTZv4GwtAFpLJd0tvQbA - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]Tema Deep Black pentru EMUI9

Edited by muresan007, 20 January 2019 - 13:10.


#770
alinx1

alinx1

    JustMe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,594
  • Înscris: 06.01.2012
Observ ca majoritatea l-ati facut dar cam 'zgarciti' in detalii..
Deci pana la urma este ceva mai slaba calitatea foto sau nu?
Si cu incarcarea este ok? Adica dureaza mai mult de o ora pana la 100%? ( 2 utilizatori ziceau ca ar fi ceva probleme si aici)


#771
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,864
  • Înscris: 03.01.2015
Aline, Fă-l cu încredere ca nu sunt probleme care sa deranjeze... Și dacă sunt mici neajunsuri se vor rezolva în curând cu primul patch pe ianuarie

#772
AndreiDumitrescu86

AndreiDumitrescu86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 30.10.2014
Alin, când voi avea timp voi reveni la Oreo. Nu știu încă cum, dar voi găsi tutoriale pe net. Atât de bun e Pie. Pozele cred ca sunt la fel. Poate puțin mai cu efect de pictura. Dar dacă nu compari același cadru n-ai cum să-ți dai seama. Bateria e varza. De la 7 ore și 30 de minute SOT am ajuns la 5 și 15 minute. Cel puțin doua ore s-au evaporat. Iar bara aia de notificări alba...ce sa zic, e pur și simplu spectaculoasa. Pentru anii 2006.

#773
Tomaz2015

Tomaz2015

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,864
  • Înscris: 03.01.2015
Bara de notificări nu era alba și pe Oreo? Bateria tine cel puțin la fel în cazul meu...

#774
CosminT90

CosminT90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 14.01.2016
La mine bateria tine la fel, camera eu zic că e la fel, tastatura mi se închide în continuare când scriu, iar încărcarea durează cu siguranță mai mult de o ora, cred că e pe la o ora și jumătate. Bara de notificări era neagra pe oreo.

Edited by CosminT90, 20 January 2019 - 23:50.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate