Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum se calculeaza dobanda lunara ...

La mulți ani @driftking91!

Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2
 ping digi?

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 

reindexare google

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
Mar

Mar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 06.02.2006
de ieri a crescut traficul pe unul din site-uri cam de 3 ori, am ajuns la 1200 unici pe zi.

a crescut si la voi?

:worthy: google

#2
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
Tie nu ti-a crescut cumva si pozitia pentru niste keyword-uri si nu ti-ai dat seama? Check the logs! In orice caz, bravo!

Bafta!

#3
Mar

Mar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 06.02.2006

View Postpreacher, on Feb 17 2006, 10:15, said:

Tie nu ti-a crescut cumva si pozitia pentru niste keyword-uri si nu ti-ai dat seama? Check the logs! In orice caz, bravo!

Bafta!

normal ca a crescut  :D

#4
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
Ok, si atunci de ce te miri? Daca ai crescut cu 3 sau 4 locuri este perfect normal!

Bafta!

#5
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,674
  • Înscris: 26.11.2001
Alalteieri au fost niste modificari ciudate, care a afectat subtil atat google search cat si adsense.

#6
Sergiu_Q

Sergiu_Q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 11.03.2005

View PostCourage, on Feb 17 2006, 23:42, said:

Alalteieri au fost niste modificari ciudate, care a afectat subtil atat google search cat si adsense.
.....si dintr-o data mi-a scazut de 10 ori venitul/zi la adsense  ...de 2 zile :(

#7
Mar

Mar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 06.02.2006

View PostSergiu_Q, on Feb 18 2006, 13:31, said:

.....si dintr-o data mi-a scazut de 10 ori venitul/zi la adsense  ...de 2 zile :(

aseara mi-au disparut practic toate rank-urile importante... deja ma gandeam ca sunt in sandbox insa azi de dimineata am revenit in forta ;)


preacher: am aparut pe prima pagina de nicaieri , asta e surpriza.. ma asteptam sa treaca cateva luni..

Edited by Mar, 18 February 2006 - 19:05.


#8
netul

netul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 30.10.2005

View PostMar, on Feb 18 2006, 19:04, said:

aseara mi-au disparut practic toate rank-urile importante... deja ma gandeam ca sunt in sandbox insa azi de dimineata am revenit in forta ;)
preacher: am aparut pe prima pagina de nicaieri , asta e surpriza.. ma asteptam sa treaca cateva luni..

De curiozitate, ce site ai?
La mine nu s-a schimbat mai nimic... Astept si eu un update la PR, poate ma fac cu vreun 5  :coolspeak:

Edited by netul, 19 February 2006 - 01:53.


#9
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
Site-urile noi au obiceiul sa apara si sa dispara din SERPs (cateodata chiar de 2-3 ori) la putin timp dupa ce sunt indexate de Google. Deci, nu te bucura prea mult ca s-ar putea sa dispari din nou in scurt timp.

#10
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003

Quote

La mine nu s-a schimbat mai nimic... Astept si eu un update la PR, poate ma fac cu vreun 5

Din pacate pentru tine cred ca vei ramane tot la PR4, din ce am observat de acum incolo PR-ul va creste foarte foarte greu.

#11
Mar

Mar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 06.02.2006
asa este.
am avut impresia ca am disparut forever... a durat aroape o zi pana am revenit

View Postpreacher, on Feb 19 2006, 03:38, said:

Site-urile noi au obiceiul sa apara si sa dispara din SERPs (cateodata chiar de 2-3 ori) la putin timp dupa ce sunt indexate de Google. Deci, nu te bucura prea mult ca s-ar putea sa dispari din nou in scurt timp.


#12
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005

View PostMar, on Feb 20 2006, 01:50, said:

asa este.
am avut impresia ca am disparut forever... a durat aroape o zi pana am revenit

Imi pare rau pentru tine - adevarul este ca daca nu stii chestia asta incepi sa crizezi de nu mai poti, te gandesti chiar si la ban. Tu continua cu promovarea si in curand vei aparea din nou.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate