Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 

sacouri in Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,541
  • Înscris: 18.10.2011
Pentru cei care au umblat dupa sacouri prin Bucuresti (sau chiar jachete sport), ce recomandari de magazine puteti face - unde gasesti ceva de calitate, dar nu la suprapret (adica, nu la preturi duble decat cele din afara tarii)?

Nu neaparat prea formal (business), ci business casual (blazers sau jachete - nu stiu cum se numesc in  romana exact). Ceva de genul:
https://lookastic.co.../from/nordstrom

Nu chiar in gama respectiva de pret (4-500 de dolari), ci undeva mai in jos (100-200).

Multumesc.

#2
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
Peek & Kloppenburg. Zara. Braiconf.

#3
mulder_372000

mulder_372000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,261
  • Înscris: 02.05.2007
La Peek am vazut niste sacouri traznet la preturi destul de acceptabile!

#4
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,495
  • Înscris: 18.06.2007
Apaca

#5
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,794
  • Înscris: 06.09.2004
peek & cloppenburg e intr-adevar alegerea corecta. cat despre partea cu preturi de 2 ori mai mari ca in afara tarii, cred ca a ramas in urma cu vreo 15 ani    :)    uite eu acum sunt intamplator in germania, zi-mi pretul unui sacou de la o firma internationala si-ti fac maine poza cu eticheta sa vezi ca e la fel de mult ca aici.

#6
aaaa4567

aaaa4567

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,541
  • Înscris: 18.10.2011

View Postborn2lose, on 02 iunie 2017 - 21:51, said:

peek & cloppenburg e intr-adevar alegerea corecta. cat despre partea cu preturi de 2 ori mai mari ca in afara tarii, cred ca a ramas in urma cu vreo 15 ani Posted Image uite eu acum sunt intamplator in germania, zi-mi pretul unui sacou de la o firma internationala si-ti fac maine poza cu eticheta sa vezi ca e la fel de mult ca aici.
Multumesc pt sfaturi. Si eu ma gandeam la peek & cloppenburg din Baneasa. Voiam sa vad daca mai sunt alternative.

Preturile nu le mai stiu de cativa ani, nu-s momentan in Bucuresti. Insa da, treaba cu preturile duble e de acum ceva timp (10 ani) si nu stiu daca mai e valabila. Mai este?

Edited by aaaa4567, 03 June 2017 - 00:58.


#7
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,986
  • Înscris: 14.10.2008
E cam cald pentru sacouri, poate ca sunt la reducere.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate