Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

Shooter multiplayer, foarte fun in care imi pot petrecere ore in sir?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014
Salut,eu cu cativa amici ne-am hotarat ca ar fii cazul sa ne luam un shooter online, multiplayer, care sa merite sa fie jucat si, de asemenea sa ofere ore bune de distractie. As merge pe CS GO, am jucat la CS 1.6 pe vremuri foarte mult, dar nu stiu sigur daca merita.

#2
diZy

diZy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,603
  • Înscris: 12.06.2006
Overwatch.

#3
qwertyuiop123467890

qwertyuiop123467890

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 08.03.2014
Cs Go merita, overwatch merita, arma 3 merita.

#4
Sarpele5

Sarpele5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 02.11.2016
Daca ai jucat CS 1.6, cam de la asta te astepti si de la GO, doar ca platesti pentru skin-uri sau le castigi, si ai o grafica mai buna. Ceea ce inseamna deci, ca e un joc bun. Doar ca, daca doar astia sunt update-urile majore din 2004(ultimul cs aparut inainte de GO e source) pana in 2012, e depasit de restul shooterelor dupa piata, si merita sa il cumperi doar daca ai un calculator cu specificatii mai low-end, vrei ceva realist si mai tactic, ai  bani mai putini sau daca prietenii tai il au deja. Mie deja mi se pare ca celelalte shootere au mult prea mutle chestii in plus fata de CS GO. Mi-am luat anul trecut COD MW3 de pe o taraba de la rromi, si dupa vreo 5 luni, jucand doar COD, CS-ul mi se pare o gluma proasta.
Eu te-as sfatui sa te indrepti spre COD, Star Wars BattleFront Sau OW,

#5
Gabriel-Hutan

Gabriel-Hutan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2017
Am fost si eu gamer inrait odata si acum as merge sigur pe arma 3 sau CS:GO. CS:GO merita,iti zic din start,arma 3 la fel daca esti un pasionat de shootere. Nu o sa te plictisesti. Succes !

P.S: Recomand si jocul Battlefield 1.

#6
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
Battlefield bad company 2  - are un multiplayer foarte distractiv, gameplayul este super..

#7
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

View PostCaptainMe, on 19 februarie 2017 - 13:50, said:

in care imi pot petrecere ore in sir
scuze de intrebare, dar lucrezi sau pierzi timpu'?

#8
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 11.08.2016
CS:GO s-a schimbat in rau de la lansare pentru mine, cu toate update-urile in privinta armelor si prostiile pe care incearca sa te faca sa le cumperi.

Recomand: Titanfall 2 (daca si cand il gasesti la promotie spre 100 de lei; a fost in toamna, la Altex/Media Galaxy cu 110), Insurgency (mult mai bun decat CS:GO, si e si pe acelasi motor grafic, la fel ca Titanfall 2), CoD Modern Warfare 2 & 3 (sa nu le iei de pe Steam pt. ca sunt la suprapret acolo; tot de la Altex/Media Galaxy trebuie).

#9
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Nimic despre Wildlands?

#10
Costin8906

Costin8906

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 22.05.2017
Incearca insurgency. Este foarte greu ce-i drept , dar merita

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate