Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 

Honda Civic Sedan 4D, LS, 1.8, 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
362 replies to this topic

#361
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,557
  • Înscris: 06.02.2006
Man, eu n-am vazut nicio Honda care sa aiba magaria aia de senzor, da' nah, poate o fi si nu stiu eu.

LE. scuze, se pare ca pe Accord exista, si pe unele modele de Civic.

Edited by RealThing, 08 June 2017 - 21:55.


#362
danvlas

danvlas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,118
  • Înscris: 04.06.2009
Ceva noutati? S-a cam asternut praful pe aici, iar eu am facut cam 7500 km  de la ultima postare de pe topic.
Azi am vazut un ES la Rasnov si un LS ca al meu la intrarea in Pitesti dinspre Campulung.
Windy, ai legatura.

#363
Gbr_smt

Gbr_smt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,330
  • Înscris: 29.09.2011
salut. am si eu o Honda Civic ca a ta si mi-a aparut mesaj in bord ca e pe cale sa se duca bateria de la telecomanda. a schimbat-o careva pana acum? nu am vazut niciun surub in ea asa ca ma gandesc ca se desface de la jumatate, dar as vrea sa intreb inainte sa ma apuc ca sa nu fac vreo traznaie.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate