Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Colet valoare Londra București

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale
 

contacte lipsa din agenda google sync

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
CiprianCosmin

CiprianCosmin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 29.07.2014
Nu stiu ce s-a intamplat ca mi-au disparut multe contacte, unele foarte vechi din google sync de pe telefon. Le tot recuperez dar am numere foarte vechi pe care nu le mai gasesc. Mereu mi-am facut sincronizarea prin google sync si totul a functionat ok ani de zile. Nu stiu ce sa mai fac pentru ca am numere care imi lipsesc si pe unele nu mai stiu de unde sa le recuperez.

Orice ajutor, indrumare, sfat etc este binevenit.

#2
mhanor

mhanor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,019
  • Înscris: 12.01.2004
Intra pe contacts.google.com
Daca nu le ai aici, nu s-au sincronizat. Sa piarda Google datele, putin probabil. Dar mi s-a intamplat clientul Android (agenda) sa nu poata sincroniza. Am fost nevoit sa sterg contul google de pe telefon si sa il adaug din nou, pentru a putea restabili sincronizarea agendei.

#3
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Tot acolo poti sa faci restore la contacte asa cum le aveai oricind in ultimele 30 zile (evident fa un backup inainte).

De asemenea pentru cei care folosesc produse google e recomandat periodic sa mergeti la https://takeout.goog...ettings/takeout si sa click-click pe tot ce vreti de acolo si sa va salvati undeva arhivele (e munca minimala, ies citeva 2-5 arhive de obicei). Previne pierderile catastrofice in caz de cont blocat, disparitii misterioase, etc.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate