Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Atentate in serie in Europa.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
11057 replies to this topic

#5347
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004

 a3ds, on 24 martie 2017 - 17:23, said:


Domnu' cu VW era un musulman radicalizat in puscarie cu antecedente penale, e oficial.
De unde sti ca nu a fost radicalizat in Arabia Saudita, doar a stat 4 ani acolo? Cine stie, poate exact in noul complex de golf al lui Trump deschis acolo..

#5348
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 the_lion, on 24 martie 2017 - 17:59, said:

Te-ai ratacit printre semnele de punctuatie ale limbii romane. Raspunsurile sunt inutile...

Am editat

#5349
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010

 vio69a, on 24 martie 2017 - 17:22, said:


Sunt mute feluri de a spune lucrurior pe nume.
Asta spune ce iti place tie sa auzi.
Asta sau ãsta? Nu de alta dar sa stiu cum sa ma adresez pe viitor unuia sau altuia.  Tu spui lucruri care iti place tie sa crezi ca vor fi crezute de altii.

#5350
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:04, said:

De unde sti ca nu a fost radicalizat in Arabia Saudita, doar a stat 4 ani acolo? Cine stie, poate exact in noul complex de golf al lui Trump deschis acolo..

Sigur ca da , se stie doar ca musulmanii  se radicalizeaza la golf nu la moschee . Te pomenesti ca o fi avand Trump si moschei in Saudi Arabia.
Incercarile tale jalnice de a-l face pe Trump raspunzator de atentatele din Europa sunt patetice.

#5351
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004
Hai, nu te supara. Discutam doar cum sa oprim terorismul si ne miram ca tocmai tara care exporta cei mai multi teroristi e prietena la catarama cu Trump. Trump cel care zicea in campanie ca baneaza musulmanii or something. Chiar, ordinul ala de banare e suspendat din nou sau functioneaza?

Edited by Cris007, 24 March 2017 - 18:18.


#5352
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010

 the_lion, on 24 martie 2017 - 17:31, said:


Dar atunci ETA sau IRA de ce au fost considerate organizatii teroriste?
La posturile unde nu le convin pentru ca nu e conform agendei/ lipsa pregatire se fac ca nu se vad, nu aud... Am mai cerut eu o statistica pentru ca unul vorbea traznai vis a vis criminalitate domestica vs atentate teroriste islamiste recte numar victime dar  se face ca ploua. Asa e cand nu te tine fizicul/ fluturasul.

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:17, said:

Hai, nu te supara. Discutam doar cum sa oprim terorismul si ne miram ca tocmai tara care exporta cei mai multi teroristi e prietena la catarama cu Trump. Trump cel care zicea in campanie ca baneaza musulmanii or something. Chiar, ordinul ala de banare e suspendat din nou sau functioneaza?
Acum trump/ ar saudita sunt vinovati de atentate??? Nu islamul in sine??? Tu chiar nu ai pic de obraz? Islsmismul unde l.ai lasat?

#5353
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:17, said:

Trump ....[...] Chiar, ordinul ala de banare e suspendat din nou sau functioneaza?

A fost pasat fiului sa se ocupe acesta de problema.
Trump junior,  l-a contactat sau injurat nu am inteles exact, pe D-l Khan, primarul Londrei....

#5354
the_lion

the_lion

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,496
  • Înscris: 04.05.2007

 coldfear, on 24 martie 2017 - 18:24, said:


La posturile unde nu le convin pentru ca nu e conform agendei/ lipsa pregatire se fac ca nu se vad, nu aud... Am mai cerut eu o statistica pentru ca unul vorbea traznai vis a vis criminalitate domestica vs atentate teroriste islamiste recte numar victime dar  se face ca ploua. Asa e cand nu te tine fizicul/ fluturasul.


Acum trump/ ar saudita sunt vinovati de atentate??? Nu islamul in sine??? Tu chiar nu ai pic de obraz? Islsmismul unde l.ai lasat?

Mie mi se pare foarte ciudat cum vorbeste acum de tara de la care pana acum 6 luni isi lua lumina. Brusc, acum are ciuda pe tara in sine si nu numai pe Trump.
Interesant de observat...

#5355
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004
[ https://pbs.twimg.com/media/C7r1diyXQAAAGzE.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Uite domnule, ca sa nu mia ziceti ca zic doar de Trump.
Putin a primit-o azi pe LePen si au jurat sa se ocupe de problema terorismului din cate am inteles.

 coldfear, on 24 martie 2017 - 18:24, said:

Acum trump/ ar saudita sunt vinovati de atentate??? Nu islamul in sine??? Tu chiar nu ai pic de obraz? Islsmismul unde l.ai lasat?
Sauditii cu certitudine sunt vinovati, au omorat cateva mii de americani in 9/11
Trump a zis ca se ocupa, dar vad ca nu prea face mare lucru, ba chiar s-a impacat cu musulmanii. Cei cu care face afaceri adica, sauditii. Adica aia cu 9/11.

#5356
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:30, said:

[ https://pbs.twimg.com/media/C7r1diyXQAAAGzE.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Uite domnule, ca sa nu mia ziceti ca zic doar de Trump.
Putin a primit-o azi pe LePen si au jurat sa se ocupe de problema terorismului din cate am inteles.

banii....banii au facut-o sa plece la cersit la Putin.
Bancile franceze nu ii mai dau imprumuturi , nici rusii de altfel, dar daca le promite iesirea Frantei din UE si destabilizarea tarii....poate, poate sa primeasca ceva.


In ultima instanta o sa intre in depozitul ce si l-a carat in Elvetia....

#5357
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:17, said:

Hai, nu te supara. Discutam doar cum sa oprim terorismul si ne miram ca tocmai tara care exporta cei mai multi teroristi e prietena la catarama cu Trump. Trump cel care zicea in campanie ca baneaza musulmanii or something. Chiar, ordinul ala de banare e suspendat din nou sau functioneaza?

A face afaceri cu cineva nu inseamna prietenie la catarama. Ordinul de banare a fost suspendat de un judecator  (al liberal- stangistilor  tai  , a caror propaganda o raspandesti tu pe forumuri ), ai uitat sau te faci ?

#5358
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:32, said:

[ https://pbs.twimg.com/media/C7r1diyXQAAAGzE.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Uite domnule, ca sa nu mia ziceti ca zic doar de Trump.
Putin a primit-o azi pe LePen si au jurat sa se ocupe de problema terorismului din cate am inteles.
...

Lupta comuna impotriva terorismului este un lucru bun.
Acum peste sapte decenii cele mai mari democratii ale lumii (SUA, GB, Franta) il pupau pe Stalin in locuri rusinoase pt a pecetlui lupta impotriva nazismului.

#5359
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:32, said:

[ https://pbs.twimg.com/media/C7r1diyXQAAAGzE.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Uite domnule, ca sa nu mia ziceti ca zic doar de Trump.

[ https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/story_large/public/thumbnails/image/2014/07/30/19/v2web-merkel-putin-gettyv3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ie-te ca sa vezi . Si Merkel ia sfaturi de la Putin .

#5360
whoswho69

whoswho69

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,391
  • Înscris: 02.10.2006

 vio69a, on 24 martie 2017 - 18:28, said:

A fost pasat fiului sa se ocupe acesta de problema.
Trump junior,  l-a contactat sau injurat nu am inteles exact, pe D-l Khan, primarul Londrei....
Gusterul Trump junior a preluat ca fraierul un comentariu vechi al primarului Londrei, comentand pe twitter imediat dupa atentatul de acum 2 zile:
9:58 AM - 22 Mar 2017 You have to be kidding me?!: Terror attacks are part of living in big city, says London Mayor Sadiq Khan

Comentariul primarului Londrei fusese facut insa in 22 September 2016, cu referire la atacurile din New York ce avusesera loc pe 18 sept. 2016 si care indemna la vigilenta...

 Cris007, on 24 martie 2017 - 18:32, said:

Uite domnule, ca sa nu mia ziceti ca zic doar de Trump.
Putin a primit-o azi pe LePen si au jurat sa se ocupe de problema terorismului din cate am inteles.
A fost un simplu interviu de angajare, pe un post de conducere care va deveni vacant in Franta in perioada urmatoare. Din moment ce-au batut palma, inseamna ca doamna candidata corespunde cerintelor din fisa postul.
[ https://pbs.twimg.com/media/C7skPjRWsAATMhS.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by whoswho69, 24 March 2017 - 19:06.


#5361
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004
Femeia musulmana care vorbea la telefon pe pod si care apare in imaginile de propaganda alt-right pe twitter in ultima vreme, isi spune punctul de vedere:
[ https://pbs.twimg.com/media/C7saTKZWsAEN-sI.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5362
perlan

perlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 12.03.2017
minciuni multiculti.

#5363
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004
Mi se pare firesc sa vedem si opinia celor acuzati atunci cand ii aduci in discutie, voi ati deschis subiectul "femeia musulmana de pe pod".

Edited by catalina1, 24 March 2017 - 22:38.


#5364
perlan

perlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 12.03.2017
pentru o shaorma eu as scrie o saptamana pro musu.
unde se dau shaormele, pls?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate