Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

OnePlus 3T - discutii generale

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
4793 replies to this topic

#55
Coccolino21

Coccolino21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 17.01.2015
Pfff.. am vrut sa fac comanda si imi apare la estimated delivery 30 dec.
Daca schimb pe Germania, acolo vine in 9 zile. Cred ca au pus numai vreo 20 de telefoane pentru Romania.

Edited by Coccolino21, 28 November 2016 - 13:06.


#56
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004

 Coccolino21, on 28 noiembrie 2016 - 12:39, said:

Pfff.. am vrut sa fac comanda si imi apare la estimated delivery 30 dec.
Daca schimb pe Germania, acolo vine in 9 zile. Cred ca au pus numai vreo 20 de telefoane pentru Romania.

in Franta ajunge si mai repede :D

#57
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

 [mc]xtrem, on 28 noiembrie 2016 - 14:50, said:



in Franta ajunge si mai repede Posted Image

In Franta e la fel ca in Romania, cred ca sunt pe grupe de tari gen UK, Germania, Suedia... astea mai saxone le primesc mai repede. Franta, Romania, Belgia, in gramada cealalta...pentru cei care nu au pus ceasul sa sune la 2

#58
[mc]xtrem

[mc]xtrem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,571
  • Înscris: 22.07.2004

 PORTOCAL, on 28 noiembrie 2016 - 15:09, said:


In Franta e la fel ca in Romania, cred ca sunt pe grupe de tari gen UK, Germania, Suedia... astea mai saxone le primesc mai repede. Franta, Romania, Belgia, in gramada cealalta...pentru cei care nu au pus ceasul sa sune la 2

Eu ma oftic cel mai tare ca nu dormeam la ora aia :)).

#59
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Eu l-am comandat si am un termen de livrare de 8 zile (varianta de 64Gb in Germania). Pentru varianta de 64Gb trebuia asteptat 4 saptamani...

#60
Coccolino21

Coccolino21

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 17.01.2015
Cam asa iti dai seama unde te aflii ca tara... sau poate nu sunt destui cumparatori aici.

Edited by Coccolino21, 28 November 2016 - 18:00.


#61
stylus93

stylus93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 26.09.2008
Am facut comanda la 4:28am si am termenul de livrare de 10 zile cu toate ca am platit taxa de priority. Dupa ce am facut plata aveam data de livrare pe 5 decembrie, acum vad ca e pe 8 decembrie. Cu ce curier livreaza baietii de la OPO coletele pe Romania?

Edited by stylus93, 29 November 2016 - 00:12.


#62
marselcj

marselcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,011
  • Înscris: 13.09.2007
DHL

#63
Day17

Day17

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 23.06.2015
De ce nu se face merge la topicul asta cu OP3? Intelg puristii care zic, ca e un telefon diferit.. Dar nu prea e.
In felul asta sunt toate informatiile intr-un singur loc.
:)

#64
Comi80

Comi80

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 16.11.2015
Asta ar mai lipsi.
Daca-ti iei un 3T chiar te rog sa pui un rom de 3, ca daca tot e la fel, sa fie pana la capat si cu o vizita pe la service-ul OP, sa aflam si noi cum se misca, ca vorba aia e acelasi service.
Posted Image

Edited by Comi80, 29 November 2016 - 11:43.


#65
StevenZA

StevenZA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 12.03.2015
OnePlus 3T
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/puYEGcAdUvQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#66
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

 stylus93, on 29 noiembrie 2016 - 00:11, said:

Am facut comanda la 4:28am si am termenul de livrare de 10 zile cu toate ca am platit taxa de priority. Dupa ce am facut plata aveam data de livrare pe 5 decembrie, acum vad ca e pe 8 decembrie. Cu ce curier livreaza baietii de la OPO coletele pe Romania?

Mie primul OP3 mi-a venit in doua zile, comandat miercuri, expediat joi seara si vineri seara il aveam la Paris.
3T cumparat luni la 1 noaptea, azi noapte am primit mail ca s-a expediat, insa cand ma uit la DHL, inca nu a plecat.
Ciuda... am platit si priority delivery.

#67
stylus93

stylus93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 26.09.2008
Nu ma astept sa vina in 2 zile... sper doar sa vina in timpul prezentat de ei in momentul in care am platit taxa pt. priority, adica 5 decembrie. Fara taxa de priority data de livrare era de 8 decembrie... in continuare imi scrie ca shipping method-ul e priority, dar a ramas data de 8 decembrie ca data de livrare.
Din ce tara se expediaza coletele pt. Europa?

#68
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

 stylus93, on 29 noiembrie 2016 - 15:08, said:

Nu ma astept sa vina in 2 zile... sper doar sa vina in timpul prezentat de ei in momentul in care am platit taxa pt. priority, adica 5 decembrie. Fara taxa de priority data de livrare era de 8 decembrie... in continuare imi scrie ca shipping method-ul e priority, dar a ramas data de 8 decembrie ca data de livrare.
Din ce tara se expediaza coletele pt. Europa?

Polonia (in iunie pentru mine a fost Anglia).
Poti vorbi cu ei pe chat sa iti dea tracking number pentru DHL sau ce am mai vazut ca daca ai tel cu android iti gaseste la Google Now toate info

#69
stylus93

stylus93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,117
  • Înscris: 26.09.2008
La status inca imi scrie processing si estimated dispatch e 1 decembrie... are rost sa vb cu ei pe chat daca nu au generat inca o nota de transport cu nr de tracking? Sau statusul e altul decat cel de pe site?

#70
cris_balan

cris_balan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 22.06.2006
Chiar sint curios de pareri ale userilor de aici. Am vazut un versus interesant pe Yt. OP3T vs Pixel XL.

#71
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

 stylus93, on 29 noiembrie 2016 - 15:16, said:

La status inca imi scrie processing si estimated dispatch e 1 decembrie... are rost sa vb cu ei pe chat daca nu au generat inca o nota de transport cu nr de tracking? Sau statusul e altul decat cel de pe site?

Eu am primit mail azi-noapte ca a fost trimis.
Eu zic ca poti sa incerci sa intrebi pe chat pentru ca nici mie nu mi-a venit tracking insa mi-a scis ca a fost trimis iar ne de tracking este creat de ieri insa coletul vad ca nu se misca din Polonia inca. Ciudat, mi-as dori sa il primesc vineri sau pana vineri, mai ales ca termenul initial era 1 decembrie dupa care a devenit 6. E un pic aleatoriu oricum ca sa fiu sincer...

#72
PORTOCAL

PORTOCAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 03.03.2006

 PORTOCAL, on 29 noiembrie 2016 - 15:29, said:


Eu am primit mail azi-noapte ca a fost trimis.
Eu zic ca poti sa incerci sa intrebi pe chat pentru ca nici mie nu mi-a venit tracking insa mi-a scis ca a fost trimis iar ne de tracking este creat de ieri insa coletul vad ca nu se misca din Polonia inca. Ciudat, mi-as dori sa il primesc vineri sau pana vineri, mai ales ca termenul initial era 1 decembrie dupa care a devenit 6. E un pic aleatoriu oricum ca sa fiu sincer...


Eu am primit acum sms ca il livreaza maine

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate