Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Cat castiga un site ca...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016
protv, kanald, realitatea, a1, gandul ,softpedia ect.. merita sa angajezi oameni sau moderatori? Se castiga destul? Din yt sigur se fac bani, iraphahell face 5k usd pe luna.

Edited by HaterNr2, 13 September 2016 - 15:58.


#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,540
  • Înscris: 19.04.2009
N-ai idee cat castigam.

Dar depinde, cele mai mari venituri le-am avut la prezidentiale si la Black Friday.

A fost nebunie, mai ca plangeam cand vedeam cum urca scorul la clickuri. Luna Decembrie, boierie, vacante la mare, etc Posted Image


ps. dar salariile sunt confidentiale, asa le-am zis si celor de la ITM de fiecare data. Doar ANAF-ul stie :)

Edited by lex404, 13 September 2016 - 16:09.


#3
HaterNr2

HaterNr2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 472
  • Înscris: 25.08.2016

 lex404, on 13 septembrie 2016 - 16:04, said:

N-ai idee cat castigam.

Dar depinde, cele mai mari venituri le-am avut la prezidentiale si la Black Friday.

A fost nebunie, mai ca plangeam cand vedeam cum urca scorul la clickuri. Luna Decembrie, boierie, vacante la mare, etc Posted Image
dar toti banii nu se duc la proprietarul forumului adica adminul? eu stiam ca moderatorii se platesc pe lunaPosted Image oare fiecare primeste o cota aparte din castig? Stiu ca nu-i treaba mea dar sunt curios

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,210
  • Înscris: 22.05.2003
Da, merita, cu siguranta!
In prima zi a lunii si pe 15 stau cu ochii pe telefon, ca sa primesc SMS de la banca cu  avansul sau lichidarea.
Cred ca e stricat telefonul!

Iti recomand sa iti faci un forum propriu sau un stirileprotv macar, apoi sa astepti banii!

#5
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,540
  • Înscris: 19.04.2009
Pai exact, nu-i treaba ta. Cum am zis, astea-s treburi confidentiale.
Sunt niste indicii in regulament.


ps. abia astept alegerile, ce bine ca alegerile is fix inainte de concedii...

 Adm, on 13 septembrie 2016 - 16:11, said:

Iti recomand sa iti faci un forum propriu sau un stirileprotv macar, apoi sa astepti banii!

Dar sa nu planga la mentenanta...

Edited by lex404, 13 September 2016 - 16:12.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate