Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.
 Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India
 Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala
 

Saltea cu arcuri 160X200

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
radumax

radumax

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.08.2016
Salutare,

As vrea sa achizitionez o saltea pe arcuri, dar as vrea un produs care sa reziste pe termen lung. Are cineva de facut vreo recomandare? Eventual daca a cumparat de undeva acum ceva timp si este multumit de ea.

Multumesc anticipat.

#2
obionekenobi

obionekenobi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 25.06.2008
Salut,

iti recomand eu saltexmob sint undeva prin pantelimon. au saltele ieftine, cu arcuri, mai moi sau mai tari depinde cum iti place. noi ne-am luat parca superortopedica.

am probleme cu spatele, am luat dormeo memory foam  am returnat-o   am luat de la bellona  am returnat-o si pe aia.

#3
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,594
  • Înscris: 17.08.2007
Ceva cu arcuri am luat si eu de la acei saltex din pantelimon si dupa 2 ani a trebuit sa scap de ea ca se facuse "barca".Era tot 160x200 si am platit in jur de 650 lei. O saltea buna incepe de la 1500 lei si ar fi ideal sa o poti returna daca dupa 10 zile sa zicem nu te obisnuiesti cu ea.
Pret mic inseamna materiale ieftine si pe termen lung se vede chestia asta.

Edited by atupi, 11 August 2016 - 15:11.


#4
Kartenpilar

Kartenpilar

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.08.2016
Iti recomand salteaua cu arcuri 160x200 Dafin de la Drimus. Mi-am luat-o si eu acum vreo 9 luni dupa ce am avut o panarama de saltea pe arcuri luata din Ikea care a cedat intr-un an jumate si vreau sa spun ca e blana. Plus ca daca esti din Bucuresti ai transport gratuit si daca le dai la baieti 30 lei ti-o cara pana in casa.

Edited by Kartenpilar, 11 August 2016 - 15:23.


#5
obionekenobi

obionekenobi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 859
  • Înscris: 25.06.2008
poate am avut noi noroc cu saltexmob ..... nu le fac reclama

cind am cumparat salteaua nu cautam ceva ieftin deoarece avind probleme cu spatele consider ca salteaua este un lucru ffff important ... am luat dormeo pe care am dat cred peste 1500 dupa vreo citeva nopti nu ne-a placut si am returnat-o. Cei de la top shop nu au facut nazuri  ne-au dat banii inapoi.

Apoi am luat de la bellona  o saltea parca era si aia peste 1000 . Aia au fost chiar bulangii ca ne-au dat banii inapoi minus vreo 200 ron. Si asta dupa ce am intervenit prin cineva   ca nu vroiau sa le returnam produsul.

#6
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
Si eu folosesc saltea de la saltexmob,ortopedica,fata iarna/vara...Ultima,tot de la ei am schimbat-o dupa 8 ani...si nu era barca...

#7
pepe69

pepe69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.09.2010
De ce nu mergi pe o saltea relaxa?

#8
ctyyo

ctyyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 28.01.2008
Incearca de la Saltsib. Sunt foarte bune.

Edited by ctyyo, 17 August 2016 - 09:16.


#9
radumax

radumax

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.08.2016
Multumesc pentru recomandari. Am stat tot week-end-ul trecut sa caut oferte si preturi si m-am decis sa cumpar de la drimus salteaua asta: http://drimus.ro/sal...am-160x200.html
Am primit-o ieri in jurul orei 16. Baietii au fost amabili si mi-au urcat-o pana in casa (e destul de grea). Le-am dat 30 lei. A venit impachetata foarte bine. Si azi noapte am dormit pe ea. Vreau sa spun ca nu se compara cu nici o saltea avuta pana acum....e pur si simplu incredibila. Se muleaza perfect pe forma corpului si tine minte pozitia in care ai dormit. Sunt uimit de calitatea ei si sper sa ma bucur de ea cat mai mult timp (oricum are 3 ani garantie).

Edited by radumax, 17 August 2016 - 09:18.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate