Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 

Hai sa vorbim despre haine mai exact tricouri

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
catallyn

catallyn

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.04.2015
Salut,

Frate, am un tricou cred de mai bine de 7 ani luat din IDM Posted Image) , daca imi aduc aminte bine am dat 50  lei pe el, dar n-am pomenit asa material bun. In toata perioada asta nu s-a decolorat, nu s-a lasat, n-a intrat la apa si ce e cel mai tare n-are nevoie sa fie calcat pentru ca il scot din masina , il pun la uscat si apoi direct de pe sarma si il pun pe mine fara sa fie nici un pic sifonat. Tricoul este de la Jack and Jones ( nu stiu cum era la vanzare un asa brand in IDM dar e mai putin important asta) , nu mai am eticheta aceea de pe dos sa vad ce material contine. As vrea sa intreb daca e cineva care mai are un asa tricou sau daca are cineva asemantor cu asta al meu si stie de unde as putea sa iau niste tricouri din ar fi super tare.

Are cineva idee ce material contine si unde as putea gasi asa tricouri sau nu neaparat tricouri chiar altfel de haine?

Attached Files



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate