Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Cadou 1GB de Paste

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#19
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,493
  • Înscris: 10.08.2005

View Postandrei76, on 29 aprilie 2016 - 16:39, said:

Salut. Se pare ca vodafone continua a oferi bonusuri . Bravo lor. Se paote activa din contul de pe telefon.

i idiotenie cum nu se poate mai mare, "hai sa incarcam reteaua si mai mult in prag de sarbatoare"
timp  in care mii de SMS-uri ajung cu intarziere, ca doar tot romanul este credincios si trebuie sa trimita urari cu "Hristos a Inviat" la toate contactele din telefon.
dar asta se intampla in orice retea.

#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
De aici e sursa: https://www.facebook...?type=3

#21
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,130
  • Înscris: 04.09.2013
Aveti prea mult timp liber.

#22
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013
pai cu un giga de net nici updatul la linux nu-mi ajunge

Nu stiu ce e asa mult, ca doar si un kit de ubuntu are peste 2 GB.

Un giga dinasta cred ca doar la mobil e bun, dar acolo pe ecran asa mic nici nu folosesc, nu vad nimic pe ala.

#23
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View Postandrei76, on 29 aprilie 2016 - 16:39, said:

Salut. Se pare ca vodafone continua a oferi bonusuri . Bravo lor. Se paote activa din contul de pe telefon.
Care cont de pe telefon ?  vrei sa spui din aplicatia NEfunctionala de care se plange toata lumea (pagina lor de FB e plina de plangeri legate de lucrul acesta) numita My Account.
Si ce sa fac eu cu 1GB ? cand poate sa-mi dea si 20 GB gratis din moment ce semnalul lor e sub orice crtitica (la mine in oras)
pe 3G iar 2G e plin de cocoloase, la o convorbire de o jumate de ora ori se inchide de cel putin 5 ori, cel care vorbeste cu mine  mai imi spune de nu stiu cate  ori "Ma auzi ? " "Mai repeta o data, ca nu am inteles" etc de net pe 2G ce sa-ti povestesc ? Posted Image
Net-ul meu vine intotdeauna de la Wi-fi sau pe o cartela magenta in loc sa vina de pe cele 2 abonamente de la ei, de la ei nu merita sa-l folosesc nici 5 secunde doar daca vreau sa-mi fac chef de injuraturi.
Acum o sa spui: "Ce stii tu despre VDF, este reteaua cea mai buna" si eu iti raspund: am abonamente la ei de la inceput (sunt client din vremea Connex si pot sa spun ca A FOST (...odata, ca niciodata) o retea buna, acum e... imi este  si aiurea sa mai spun cum e.
Spor la laudat... eu nu-i pot  lauda macar 1 secunda.

Edited by stlk, 29 April 2016 - 18:52.


#24
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013

Quote

pe 3G iar 2G e plin de cocoloase
de vina o fi telefonul, poate are virusi sau softul facut prost

#25
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010
Eu am reusit sa activez optiunea de pe telefon pt toate cele 3 numere.
Nu este mult dar....este binevenit.

#26
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View Postmotanu_mic, on 29 aprilie 2016 - 18:57, said:

de vina o fi telefonul, poate are virusi sau softul facut prost
Vorbesti de parca esti o operatoare de la VDF Posted Image
Nu e de la telefon ca tot cei din orasul meu se plang (au facut chiar o petitie) plus de asta netul de la magenta pe 3G se misca binisor pe acelasi telefon,cei de la Vdf au ajuns sa-ti spuna in fata ca stiu ca sunt probleme cu semnalul dar mai repede incearca sa rezolve problema, spunandu-ti "va lasam abonamentul la pret de jumate"  asta mi-au spus chiar mie ultima oara cand mi-a cerut sa prelungesc abonamentul. Nici macar putin nu ma mai intereseaza ofertele lor, in saptamanile urmatoare o sa testez netul si vocea la portocalii (din cea am auzit la alti sunt buni la semnal si are 4G in oras) si urmeaza o portare sa vad unde. (pe Digi nu vreau sa trec ca aia sunt dependenti tot de VDF la mine in oras)

Edited by stlk, 29 April 2016 - 19:20.


#27
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,493
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmotanu_mic, on 29 aprilie 2016 - 18:57, said:

de vina o fi telefonul, poate are virusi sau softul facut prost
cum frate virusi, nu e VDF firma aia cu internet super filtrat ?

#28
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostMarianG, on 29 aprilie 2016 - 19:33, said:

cum frate virusi, nu e VDF firma aia cu internet super filtrat ?
confunzi firmele , e firma aia in care faci "binging" si emojeala pardon "emojionezi"  [ Posted Image si sa-i dau zdravan si pe partea asta  Posted Image , nu de alta dar nu suport reclamele alea]
Uitati si voi ce subiect s-a deschis acum 19 minute Vodafone down in Busteni
(cred ca e de la prea mult trafic, 1 GB cadou e de vina ? )

Edited by stlk, 29 April 2016 - 19:50.


#29
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,970
  • Înscris: 14.08.2006

View Postdanutz1, on 29 aprilie 2016 - 17:17, said:

Poate unii sunt invidiosi. La Digi e ieftin dar la Vodafone e gratis Posted Image

La Digi platesc 4 euro sa fie gratis, la Vodafone cat tre sa platesc sa fie gratis?

#30
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Nu stiu altii cat trebuie sa plateasca, eu am dat atat cat scrie in imagine: 0,0 euro.
E o captura mai veche, intre timp s-a prelungit si valabilitatea celor 0,0 euro.

Attached File  tmp_22836-Screenshot_2016-03-25-13-19-57-468773026.png   295.81K   86 downloads

#31
andrei76

andrei76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 07.04.2007
NU stiam ca isi doresc atatia sa se aboneze la vodafone ...   Dupa interes si discutii se pare ca da.

#32
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
hmm, pai cum adica mai ai 2 GB din 1 GB???
Sau 58 de GB din 1,5 GB?
Photoshop much?

#33
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Se vede ca ai lipsit de pe aici in ultima vreme :)

#34
Tort

Tort

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 02.01.2016
Pentru DigiMAni...eu am All i can eat  pe Three, si totul 4G. Deci o luna de zile pot sa redau linistit non stop clipuri 4K pe desktop folosind telefonul pe post de router.  
Muscati-o pe asta. Posted Image)

PS: Da, e si mai ieftin decat oferta de la Digi. Doar 25 lire pe luna. Posted Image)

Edited by Tort, 29 April 2016 - 22:17.


#35
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

View Poststlk, on 29 aprilie 2016 - 18:41, said:

Cel mai probabil problemele tale sunt de la terminale. Am aplicatia instalata pe 3 dispozitive si functioneaza ireprosabil. Prietenii stiu de ce. :)

#36
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,439
  • Înscris: 15.07.2008

View PostMembruAnonim, on 29 aprilie 2016 - 23:14, said:

Cel mai probabil problemele tale sunt de la terminale. Am aplicatia instalata pe 3 dispozitive si functioneaza ireprosabil. Prietenii stiu de ce. Posted Image
...eu nu am vreo problema cu aplicatia MyAccount , nici macar nu am instalat aplicatia respectiva (fiindca semnalul o face inutila) .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate