Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Guru Bivolaru a fost prins!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
213 replies to this topic

#199
calle

calle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 04.03.2009
Talharia, hotia, prostitutia, profanarea, evaziunea fiscala, tragicul de influenta, sex cu un minor, privarea de libertate, toate sunt ilegale. Sunt numai cateva din lucrurile cu care se ocupa misa.


#200
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011

 solerastar, on 29 februarie 2016 - 21:19, said:

Existau camere video sovietice pentru amatori (primitive cei drept). Bravo lui ca ardea muieri, nu cred ca ati inteles... nu-l condamna nimeni pentru desfraurile sale sexuale si nici pentru convingerile religioase ci fiindca a violat copii minori, este dovedit de instanta romaneasca ca tovarasul Guru a fost pedofil ( decizie definitiva si executorie). La revedere !
la 17 ani era copil? haida de. >))
guru nu a comis nici o infractiune morala in afara de minciuna,ceea ce nu poate fi illegal.
practic o multime de fraieri au pus botul la neroziile pe care guru le scotea pe gura .
inteleg ,mai te pacaleste cineva profitand de buna ta credinta ,pentru o scurta perioada de timp,dar sa stai ca boul ani de zile ascultand si crezand fiecare cuvant din gura gurului mi se pare pura imbecilitate.
am o mare simpatie pentru guru ,care a reusit sa pacaleasca mii de fraieri sa ii satisfaca orice pofta  si nu am nici o simpatie pentru fraierii-oile-vitele care erau obedienti lui.
oamenii aia erau atat de fraieri incat ar fi fost si pacat sa nu iti bagi joc de ei.

Edited by pro-civilizatie, 02 March 2016 - 12:53.


#201
calle

calle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 04.03.2009
Nu erau fraieri, au fost fraieriti , sistematic mintiti practic indoctrinati. Cand ai 15 -17 anI nu ai axelasi discernamant precum un om matur. GB folosea si inca folosestte tehnici de manipulare si intimidare. Cand te trezesti ca ai fost fraierit nu ai la cine apela din moment ce misa are membri peste tot , de la avocati la oameni de afaceri si intreprinzatori cu relatii. pe langa astia mai dai si de oameni ca tine care vad in victime doar niste fraieri. ContinuatI sa aplaudati escrocii si copii vostri au sanse sa ajunga fix ca " fraierii" misani-curve si sclavi.

#202
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011

 calle, on 02 martie 2016 - 15:06, said:

Nu erau fraieri, au fost fraieriti , sistematic mintiti practic indoctrinati. Cand ai 15 -17 anI nu ai axelasi discernamant precum un om matur. GB folosea si inca folosestte tehnici de manipulare si intimidare. Cand te trezesti ca ai fost fraierit nu ai la cine apela din moment ce misa are membri peste tot , de la avocati la oameni de afaceri si intreprinzatori cu relatii. pe langa astia mai dai si de oameni ca tine care vad in victime doar niste fraieri. ContinuatI sa aplaudati escrocii si copii vostri au sanse sa ajunga fix ca " fraierii" misani-curve si sclavi.
eu am fost la misa cand aveam 14 ani.si am fost la cateva sedinte pana mi-am dat seama cam cu ce se mananca misa.
si nu sunt cel mai destept om.si daca eu nea prostila mi-am dat seama inseamna ca ailalti sunt total retarzi sa nu realizeze cu cine au de a face .
si apoi nu sunt doar pustani,aia sunt o minoritate.
majoritatea sunt oameni maturi si totusi ei pun botul.

#203
mihnearau

mihnearau

    viitor banat

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,485
  • Înscris: 19.12.2015

 pro-civilizatie, on 02 martie 2016 - 12:45, said:

la 17 ani era copil? haida de. >))


avea 15
nu inteleg de ce il aperi pe bivol

Edited by mihnearau, 02 March 2016 - 19:40.


#204
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
monica macovei bivolaru love.

Edited by ramiz, 02 March 2016 - 20:31.


#205
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011

 mihnearau, on 02 martie 2016 - 19:39, said:

avea 15
nu inteleg de ce il aperi pe bivol
daca avea sub 12 mai intelegeam .dar asa

#206
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
citat:”Agatârşii par a fi fost adoratori ai lui Dionysos, zeul viţei de vie, dar şi ai orgiilor prelungite...”

concluzia-bivolaru a fost ultimul preot agatârs atestat a lui Dionisos Posted Image

Edited by pro-civilizatie, 12 March 2016 - 12:45.


#207
iulian_k

iulian_k

    Bau Bau, Sexomarxist, Sacerdot al Sfintei Conventii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,776
  • Înscris: 07.01.2012
"E Zamolxe reincarnat, care la randul lui era Zagreus(Dyonissos la traci) reincarnat. Printre alte reincarnari de-ale lui Grig se numara Iisus(crestinismul era initial tantric, apoi s-au bagat pe fir  ascetii gnostici cu mintile corupte de masoni care pe tatunci senumeau altfel, ceva cult al sarpelui-de aici reptilienii si sarpele biblic - si a inceput crestinismul sa priveasca chioras la sexualitate) si Siddharta Gautama" -am auzit astea de la un yoghin care mai e si dacoman

Edited by iulian_k, 12 March 2016 - 13:19.


#208
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

 pro-civilizatie, on 12 martie 2016 - 12:42, said:

citat:”Agatârşii par a fi fost adoratori ai lui Dionysos, zeul viţei de vie, dar şi ai orgiilor prelungite...”concluzia-bivolaru a fost ultimul preot agatârs atestat a lui Dionisos Posted Image
Sa-l trimita pe Grig la Agadir , daca e urmas de agatirs, sa-i invete pe marocani cum e cu tantra-senzualitatea, i-l scurteaza de cap marocanii in secunda doi

#209
tocmaiacum

tocmaiacum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 07.12.2005
Acum cu "exceptia de neconstitutionalitate" oare scapa?
L-au inregistrat pe mandat de siguranta nationala din cate-mi amintesc.
LOL

#210
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 iulian_k, on 12 martie 2016 - 13:13, said:

"E Zamolxe reincarnat, care la randul lui era Zagreus(Dyonissos la traci) reincarnat. Printre alte reincarnari de-ale lui Grig se numara Iisus(crestinismul era initial tantric, apoi s-au bagat pe fir  ascetii gnostici cu mintile corupte de masoni care pe tatunci senumeau altfel, ceva cult al sarpelui-de aici reptilienii si sarpele biblic - si a inceput crestinismul sa priveasca chioras la sexualitate) si Siddharta Gautama" -am auzit astea de la un yoghin care mai e si dacoman

Nu are cum să fie Zamolxe reîncarnat, pentru că îl cunosc eu pe cel în care s-a reîncarnat Zalmoxe și chiar dacă este dacoman și a cochetat cu yoga, nu are nicio treabă cu Bivo.  
Yoghinul dacoman este în eroare.

#211
dennis_2005

dennis_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,335
  • Înscris: 17.09.2008
Gregorian Bivolaru a fost adus în România


http://www.digi24.ro...adus in Romania

In sfarsit, marele guru a revenit in patria mama si va merge acolo unde ii este locul insa cine stie, poate se vor gasi printre gardienii penitenciarului unde va fi cazat cativa adepti ai sai care sa il ajute sa evadeze.

#212
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,112
  • Înscris: 04.03.2014
Scarbos personaj... Dar nici cei care i-au cazut in plasa nu sunt mult mai breji.

#213
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
In mod cert n-au prea multe graunte-n cap.

#214
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
sa vedem misancele acum cum il adora pe guru pipilica Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate